Լուրեր
Արխիվ

Արխիվ

Ծրագիր
«ԱՐՄԵՆԻԱ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔ Նոյեմբեր 08, 2014 | 12:50

Հուլիսի 6 Երկուշաբթի

Սկիզբ Անվանում

10:00 Ժամը լրատվական

10:15 Բարի լույս Հայեր

12:00 Ժամը լրատվական

12:15 Հերթապահ մաս

13:00 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

14:00 Կիրակի

15:00 Սուր անկյուն

16:30 Ժամը լրատվական

16:50 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

17:40 01-99 ՃՏՊ

18:10 Հ/Ս «Բախտաբեր»

19:00 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում

20:50 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

21:40 Հերթապահ մաս

21:45 Հ/Ս «Բախտաբեր»

22:30 Հ/Ն «Ֆուլ Հաուս» 2 եթերաշրջան

23:00 Թ/Շ «Մարդկային Գործոն»

0:00 Գ/Ֆ «Հուդզոնյան բազե»

1:40 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

2:20 Հ/Ս «Բախտաբեր»

3:00 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

3:45 Հ/Ն «Ֆուլ Հաուս» 2 եթերաշրջան

4:30 Ժամը լրատվական

5:15 Հերթապահ մաս

5:20 Ռ-Էվոլյուցիա

6:00 Քոմենթս

6:30 Հ/Ն «Ֆուլ Հաուս» 2 եթերաշրջան

7:00 Թ/Շ «Մարդկային Գործոն»

7:40 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

8:30 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

9:10 Հ/Ս «Բախտաբեր»

 

 

 Հուլիսի 7 Երեքշաբթի

Սկիզբ Անվանում

10:00 Ժամը լրատվական

10:15 Բարի լույս Հայեր

12:00 Ժամը լրատվական

12:15 Թ/Շ «Մարդկային Գործոն»

13:00 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

14:00 Գ/Ֆ «Հուդզոնյան բազե»

16:30 Ժամը լրատվական

16:50 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

17:40 Հ/Ն «Ֆուլ Հաուս» 2 եթերաշրջան

18:10 Հ/Ս «Բախտաբեր»

19:00 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում

20:50 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

21:40 Հերթապահ մաս

21:45 Հ/Ս «Բախտաբեր»

22:30 Հ/Ն «Ֆուլ Հաուս» 2 եթերաշրջան

23:00 Թ/Շ «Մարդկային Գործոն»

0:00 Գ/Ֆ «Հանուն վրեժի»

1:40 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

2:20 Հ/Ս «Բախտաբեր»

3:00 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

3:50 Հ/Ն «Ֆուլ Հաուս» 2 եթերաշրջան

4:30 Ժամը

5:15 Հերթապահ մաս

5:20 Գ/Ֆ «Հանուն վրեժի»

7:00 Հ/Ն «Ֆուլ Հաուս» 2 եթերաշրջան

7:40 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

8:30 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

9:10 Հ/Ս «Բախտաբեր»

 

 

 Հուլիսի 8 Չորեքշաբթի

Սկիզբ Անվանում

10:00 Ժամը լրատվական

10:15 Բարի լույս Հայեր

12:00 Ժամը լրատվական

12:15 Թ/Շ «Մարդկային Գործոն»

13:00 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

14:00 Ի՞նչ: Ո՞րտեղ: Ե՞րբ

15:30 Նանե

16:30 Ժամը լրատվական

16:50 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

17:40 Հ/Ն «Ֆուլ Հաուս» 2 եթերաշրջան

18:10 Հ/Ս «Բախտաբեր»

19:00 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում

20:50 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

21:40 Հերթապահ մաս

21:45 Հ/Ս «Բախտաբեր»

22:30 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

23:00 Թ/Շ «Մարդկային Գործոն»

0:00 Գ/Ֆ «Մի անգամ Մեքսիկայում»

1:50 Հ/Ս « Խիզախ կինը»

2:30 Հ/Ս «Բախտաբեր»

3:10 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

4:00 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

4:30 Ժամը

5:15 Գ/Ֆ «Մի անգամ Մեքսիկայում»

7:15 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

7:40 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

8:30 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

9:10 Հ/Ս «Բախտաբեր»

 

 

 Հուլիսի 9 Հինգշաբթի

Սկիզբ Անվանում

10:00 Ժամը լրատվական

10:15 Բարի լույս Հայեր

12:00 Ժամը լրատվական

12:15 Թ/Շ «Մարդկային Գործոն»

13:00 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

14:00 Ի/ՀՇ «Ամենախելացին»

15:50 Սեփական փորձով

16:30 Ժամը լրատվական

16:50 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

17:40 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

18:10 Հ/Ս «Բախտաբեր»

19:00 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում

20:50 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

21:40 Հերթապահ մաս

21:45 Հ/Ս «Բախտաբեր»

22:30 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

23:00 Գ/Ֆ «Գաղութ»

0:30 Հ/Ս « Խիզախ կինը»

1:20 Հ/Ս «Բախտաբեր»

2:00 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

2:30 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

3:20 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

4:00 Քոմենթս

4:30 Ժամը

5:20 01-99 ՃՏՊ

5:40 Հատուկ դեպքեր

6:30 Սեփական փորձով

6:50 Ծագումով հայեր

7:10 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

7:40 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

8;20 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

9:10 Հ/Ս «Բախտաբեր»

 

 

 

 

 Հուլիսի 10 Ուրբաթ

Սկիզբ Անվանում

10:00 Ժամը լրատվական

10:15 Բարի լույս Հայեր

12:00 Ժամը լրատվական

12:15 Ռ-Էվոլյուցիա

13:00 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

14:00 Գ/Ֆ «Գաղութ»

16:30 Ժամը լրատվական

16:50 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

17:40 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

18:10 Հ/Ս «Բախտաբեր»

19:00 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում

20:50 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

21:40 Հերթապահ մաս

21:45 Հ/Ս «Բախտաբեր»

22:30 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

23:00 Ֆուտբոլի Ժամը

0:00 Գ/Ֆ «Դոնի Բրասկո»

2:00 Հ/Ս «Բախտաբեր»

2:35 Քոմենթս

3:00 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

3:30 Ծագումով Հայերը

3:45 Սեփական փորձով

4:30 Ժամը

5:20 Հերթապահ մաս

5:25 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

7:00 Ֆուտբոլի Ժամը

7:45 Գ/Ֆ «Դոնի Բրասկո»

 

 

 

 Հուլիսի 11 Շաբաթ

Սկիզբ Անվանում

10:00 Ժամը

10:15 Նանե

11:00 01-99 ՃՏՊ

11:30 Ծագումով Հայերը

12:00 Ժամը լրատվական

12:15 Հ/Ս «Բախտաբեր»

16:30 Ժամը լրատվական

16:50 Քոմենթս

17:20 Հատուկ դեպքեր

18:00 Ի/ՀՇ «Ամենախելացին»

19:30 Սեփական փորձով

20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում

20:40 Գ/Ֆ «Ջանգո ազատված»

0:00 Ի՞նչ: Ո՞րտեղ: Ե՞րբ

1:05 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

4:30 Ժամը

5:00 Գ/Ֆ «Ջանգո ազատված»

7:00 Ապրեցեք երկար

 

 

 Կիրակի 12.07.2015

Սկիզբ Անվանում

7:30 Կյանքն ինչպ»ս կա

8:30 Քոմմենթս

9:00 Սեփական փորձով

9:30 Ի/ՀՇ «Ամենախելացին»

11:00 Հրաշալի քառյակ

11:40 Ի՞նչ: Ո՞րտեղ: Ե՞րբ

13:00 Հ/Ն «Ֆուլ Հաուս» 2 եթերաշրջան

14:20 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

16:00 Նանե

17:00 Ամերիկայի ձայն

17:30 Ծագումով Հայերը

18:00 Ի/ՀՇ «Ամենախելացին»

20:00 Կիրակի

20:40 Հերթապահ մաս

21:05 Հատուկ դեպքեր

21:40 01-99 ՃՏՊ

22:00 Սուր անկյուն

23:15 Գ/Ֆ «Աշնան լեգենդները»

1:30 Հ/Ն «Տնփեսա» 4 եթերաշրջան

2:30 Հ/Ն «Ֆուլ Հաուս» 2 եթերաշրջան

4:30 Ժամը

5:00 Ծագումով հայեր

5:15 Քոմենթս

5:45 Գ/Ֆ «Աշնան լեգենդները»

7:40 Հ/Ս «Խիզախ Կինը»

8:30 Հ/Ս «Եզրագծից այն կողմ»

9:10 Հ/Ս «Բախտաբեր»

«ԴԱՐ-21» ԵՎ «Հ3» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:10

«ԴԱՐ-21» Tv

 

Երկուշաբթի 06.07.2015

06:00 Նոն ստոպ
11:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
12:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
13:10 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
14:30 ԲիոՌիթմ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Նոն ստոպ – 1+1
17:00 Ֆայլ – PRO
17:15 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
18:00 Speed – Շոու
18:30 Նոն ստոպ – 100%  Հիթ
19:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
19:30 Երաժշտական Մոլորակ
20:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
21:00 Ֆայլ – PRO
21:10 Գ/Ֆ  §Փողոցային պարեր 3D¦
22:45 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
23:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
00:00 Ֆայլ – PRO
00:10 Նոն ստոպ – 100%  Հիթ
01:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
02:00 Նոն ստոպ –  Night set
 

 

Երեքշաբթի 07.07.2015

06:00 Նոն ստոպ
09:00 Ֆայլ – PRO
09:10 Նոն ստոպ
11:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
12:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
13:10 Ֆայլ – PRO
13:20 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Հիթս Մենյու
17:00 Ֆայլ – PRO
17:15 Նոն ստոպ – 1+1
18:00 ՄուլտԶոն
18:25 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
19:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
19:30 Կարմիր Շրթներկ
20:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
21:00 Ֆայլ – PRO
21:10 Գ/Ֆ  §Փողոցային պարեր 2¦
22:40 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
23:00 Նոն ստոպ – 100%  Հիթ
00:00 Ֆայլ – PRO
00:10 Նոն ստոպ – Ռու Հիթ
01:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
02:00 Նոն ստոպ –  Night set
 

 

Չորեքշաբթի 08.07.2015

06:00 Նոն ստոպ
09:00 Ֆայլ – PRO
09:10 Նոն ստոպ
11:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
12:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
13:10 Ֆայլ – PRO
13:20 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Երաժշտական Մոլորակ
16:25 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
17:00 Ֆայլ – PRO
17:15 Նոն ստոպ – 1+1
18:00 Հայ 10
18:50 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
19:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
21:00 Ֆայլ – PRO
21:10 Նոն ստոպ – Ռու Հիթ
22:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
23:00 ԲիոՌիթմ
23:20 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
00:00 Ֆայլ – PRO
00:10 Նոն ստոպ – 100%  Հիթ
01:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
02:00 Նոն ստոպ –  Night set
 

 

Հինգշաբթի 09.07.2015

06:00 Նոն ստոպ
09:00 Ֆայլ – PRO
09:10 Նոն ստոպ
10:00 ՄուլտԶոն
10:25 Նոն ստոպ
11:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
12:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
13:10 Ֆայլ – PRO
13:20 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Կարմիր Շրթներկ
16:20 Նոն ստոպ – 1+1
17:00 Ֆայլ – PRO
17:15 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
18:00 Նոն ստոպ – 100%  Հիթ
19:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
21:00 Ֆայլ – PRO
21:10 Համերգ.Քոլդփլեյ
22:45 Նոն ստոպ – 100%  Հիթ
23:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
00:00 Ֆայլ – PRO
00:10 Նոն ստոպ – 100%  Հիթ
01:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
02:00 Նոն ստոպ –  Night set
 

 

 

Ուրբաթ 10.07.2015

06:00 Նոն ստոպ
09:00 Ֆայլ – PRO
09:10 Նոն ստոպ
11:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
12:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
13:10 Ֆայլ – PRO
13:20 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Հիթս Մենյու
17:00 Ֆայլ – PRO
17:15 Նոն ստոպ – Հայ Ռիթմ
18:00 Նոն ստոպ  – 100%  Հիթ
18:30 Եվրոպան Այսօր
18:40 Նոն ստոպ  – 100%  Հիթ
19:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
21:00 Ֆայլ – PRO
21:10 Նոն ստոպ – Ռու Հիթ
22:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
23:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
00:00 Ֆայլ – PRO
00:10 Speed – Շոու
00:35 Նոն ստոպ  – 100%  Հիթ
01:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
02:00 Նոն ստոպ –  Night set
 

 

Շաբաթ 11.07.2015

06:00 Նոն ստոպ
11:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
12:00 ԲիոՌիթմ
12:20 Նոն ստոպ – Drive
13:10 ՄուլտԶոն
13:35 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Հայ 10
17:00 Ֆայլ – PRO 24/7
17:25 Կարմիր Շրթներկ
17:45 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
19:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
19:30 Եվրոպան Այսօր
19:40 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ – Cover
21:00 Նոն ստոպ – Ռու Հիթ
22:00 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
22:30 Երաժշտական Մոլորակ
23:00 Նոն ստոպ – Ռոք Հիթ
00:00 Ֆայլ – PRO 24/7
00:20 Նոն ստոպ – 100%  Հիթ
01:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
02:00 Նոն ստոպ –  Night set
 

 

Կիրակի 12.07.2015

06:00 Նոն ստոպ
11:00 ՄուլտԶոն
11:25 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
12:00 Նոն ստոպ – 1+1
13:00 Հայ 10
13:45 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
14:00 Կարմիր Շրթներկ
14:25 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
15:00 ԲիոՌիթմ
15:20 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
16:00 Հիթս Մենյու
16:45 Նոն ստոպ – Հայ Հիթ
17:00 Ֆայլ – PRO 24/7
17:20 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
18:30 Երաժշտական Մոլորակ
19:00 Speed – Շոու
19:30 Նոն ստոպ – Երկրի Երգեր
20:00 Նոն ստոպ – 1+1
21:00 Live 21
22:00 Գ/Ֆ   §Քայլ առաջ¦
23:55 Նոն ստոպ – 100%  Հիթ
00:00 Ֆայլ – PRO 24/7
00:20 Նոն ստոպ – 100%  Հիթ
01:00 Նոն ստոպ – Թոփ Հիթ
02:00 Նոն ստոպ –  Night set

 

«H3» TV

 

06.07.2015 , Երկուշաբթի

06.00 ԳՖ

08.05, 11.55, 15.55 Օրվա Խորհուրդը

08.10 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ

09.20, 13.40, 02.45 Մշակութային անցուդարձ

09.30 ԽՈՐՀՐԴԱՐԱՆՆ ԻՐԱԿԱՆՈՒՄ

10.00 ԷԿՈՆՈՄԻՔՍ

10.45, 11.45, 16.05 Տելեմարկետ

10.50 ՇՐՋԱԴԱՐՁ

12.00, 20.00, 01.40 Հ/Ս

12.40 ՄՇԱԿՈՒԹԱՅԻՆ ՎԱՆԴԱԼԻԶՄ

13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30, 05.30 ՕՐԸ

14.00, 16.00, 18.30 PRESS TIME

14.05 ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԱՆԴՐԱԴԱՐՁ

14.30, 19.40 MuzTime

16.20 ՎՖ

17.40 ՀԱՄԵՐԳ

19.10 ԵՐԵՎԱՆՈՒՄ

19.40 ԲԱԽՈՒՄ ԻՐԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆԸ

20.45, 01.00 ԱՊԱԳԱՆ ԱՅՍՕՐ

21.55, 00.55 Թեժ Գիծ

22.05, 03.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ

23.25 Music Star

23.40, 04.40 Հ/Ս «ԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ»

 

 

07.07.2015 , Երեքշաբթի

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30, 05.30 ՕՐԸ

08.00, 10.00, 11.50 Աստղագուշակ

08.05, 11.55, 15.55 Օրվա Խորհուրդը

08.15 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ

08.30, 23.40, 04.40 Հ/Ս «ԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ»

09.25, 13.40, 02.45 Մշակութային անցուդարձ

10.55, 11.40, 16.05 Տելեմարկետ

11.00, 22.05, 03.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ

12.00, 20.00, 01.40 Հ/Ս

12.40 ԱՊԱԳԱՆ ԱՅՍՕՐ

14.00, 16.00, 18.30 PRESS TIME

14.05 ՀԵՏԵՎԻՐ ԻՆՁ

14.30 MuzTime

16.20 ՎՖ

17.40 ՀԱՄԵՐԳ

19.40 ՌԵԿՈՐԴԱՊԱՏՈՒՄ

20.45, 01.00 ԵՍ ԿԻՆ ԵՄ. Նելլի Խերանյանի հետ

21.55, 00.55 Թեժ Գիծ

22.00 ՕՐՎԱ ԽՆԴԻՐ

23.25 Music Star

 

 

 

08.07.2015 , Չորեքշաբթի

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30, 05.30 ՕՐԸ

08.00, 10.00, 11.50 Աստղագուշակ

08.05, 11.55, 15.55 Օրվա Խորհուրդը

08.15 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ

08.30, 23.40, 04.40 Հ/Ս «ԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ»

09.25, 13.40, 02.45 Մշակութային անցուդարձ

10.55, 11.40, 16.05 Տելեմարկետ

11.00, 22.05, 03.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ

12.00, 20.00, 01.40 Հ/Ս

12.40 ԵՍ ԿԻՆ ԵՄ

14.00, 16.00, 18.30 PRESS TIME

14.05 ԻՄԻՋ

14.30, 19.40 MuzTime

15.40 ՕՐՎԱ ԽՆԴԻՐ

16.20 ՎՖ

17.40 ՀԱՄԵՐԳ

19.00 ԱՌԵՂԾՎԱԾՆԵՐ

20.45, 01.00 ՀԱՆՈՒՆ ԱՌՈՂՋՈՒԹՅԱՆ

21.55, 00.55 Թեժ Գիծ

22.00 ՕՐԵՆՔԻ ՀԵՏՔԵՐՈՎ

23.25 Music Star

 

 

09.07.2015 , Հինգշաբթի

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30, 05.30 ՕՐԸ

08.05, 11.55, 15.55 Օրվա Խորհուրդը

08.15 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ

08.30, 23.40, 04.40 Հ/Ս «ԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ»

09.25, 13.40, 02.45 Մշակութային անցուդարձ

10.55, 11.40, 16.05 Տելեմարկետ

11.00, 22.05, 03.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ

12.00, 20.00, 01.40 Հ/Ս

12.40 ՀԱՆՈՒՆ ԱՌՈՂՋՈՒԹՅԱՆ

14.00, 16.00, 18.30 PRESS TIME

14.05 FACE CONTROL

14.30, 19.40 MuzTime

16.20 ԽՆԴՈՒԿՆԵՐ

16.35, 01.00 ՎՖ

17.40, 19.35 ՀԱՄԵՐԳ

21.55, 00.55 Թեժ Գիծ

23.25 Music Star

 

 

10.07.2015 , ՈՒրբաթ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30, 05.30 ՕՐԸ

08.05, 11.55, 15.55 Օրվա Խորհուրդը

08.10 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ

08.30, 23.40, 04.40 Հ/Ս «ԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ»

09.25, 13.40, 02.45 Մշակութային անցուդարձ

10.55, 11.40, 16.05 Տելեմարկետ

11.00, 22.05, 03.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ

12.00, 01.40 Հ/Ս

14.00, 16.00, 18.30 PRESS TIME

14.05 ՕՐԵՆՔԻ ՀԵՏՔԵՐՈՎ

14.30, 15.45 MuzTime

16.20 ԴՈ-ից ԴՈ

16.35 ՎՖ

17.40 ՀԱՄԵՐԳ

19.35 ԻՄԻՋ

20.45, 01.00 ԽՈՍՔԻ ՈՒԺԸ.Կարինե Հակոբյանի հետ

21.55, 00.55 Թեժ Գիծ

22.00, 02.30 ՕՐՎԱ ԽՆԴԻՐ

23.25 Music Star

 

 

11.07.2015 , Շաբաթ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30, 05.30 ՕՐԸ

08.05, 11.55, 15.55 Օրվա Խորհուրդը

08.15 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ

08.40, 23.40, 00.55 Հ/Ս «ԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ»

09.15, 15.45 ՕՐՎԱ ԽՆԴԻՐ

10.55, 11.40, 16.05 Տելեմարկետ

11.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ

12.00, 17.40, 20.15 ՀԱՄԵՐԳ

12.40 ԽՈՍՔԻ ՈՒԺԸ

13.40 ՌԵԿՈՐԴԱՊԱՏՈՒՄ

14.00, 16.00, 18.30 PRESS TIME

14.05 ՎՖ Կենդանիների աշխարհ

17.00 ԵՐԵՎԱՆՈՒՄ

19.40 ՀԵՏԵՎԻՐ ԻՆՁ

21.55 NO COMMENT

22.00 ՇԱԲԱԹ ԵՐԵԿՈ. Կարմենի մոտ

23.20 ԽՈՐՀՐԴԱՐԱՆՆ ԻՐԱԿԱՆՈՒՄ

 

 

12.07.2015 , Կիրակի

06.00 Ֆիլմ

07.30, 09.30 ՕՐԸ

08.05 Օրվա Խորհուրդը

08.10 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ

08.30, 14.05 ՎՖ

10.00, 00.20 Հ/Ս

10.50, 11.40, 16.05 Տելեմարկետ

11.00 ՇԱԲԱԹ ԵՐԵԿՈ Կարմենի մոտ

11.50 ԽՆԴՈՒԿՆԵՐ

12.00 ԴՈ-ից ԴՈ

12.15, 04.30 ՀԱՄԵՐԳ

13.30 ԱՌԵՂԾՎԱԾՆԵՐ

15.45 MuzTime

16.20 Հ/Ս

18.30 FACE CONTROL

18.45 MUSIC STAR

19.30 ԷԿՈՆՈՄԻՔՍ

20.00 ԽՈՐՀՐԴԱՐԱՆՆ ԻՐԱԿԱՆՈՒՄ

20.25 ԹԵԺ ԳԻԾ

20.30 ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԱՆԴՐԱԴԱՐՁ

20.45 NO COMMENT

20.50 ՄՇԱԿՈՒԹԱՅԻՆ ՎԱՆԴԱԼԻԶՄ

21.30 ՇՐՋԱԴԱՐՁ վերլուծական ծրագիր

22.20 ՍԻՆԵՄԱ

22.30 ՍինեմաՖիլմ

«ԵՐԿԻՐ ՄԵԴԻԱ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:09

06.07.15 ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

08.30,09.30,10.30,11.30,12.30, 14.30,15.30,17.30, 18.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30,07.30 Երկիրն այսօր

08.50 Վավերագրական կինոնկար

09.15 «Արարատյան խոհանոց»

09.45 «Երկրի ռիթմը»

10.45 «Կլոր սեղան»

11.40 «Այս օրը»

11.50 «Թայբոքսինգ»

12.50, 19.35, 03.00 Հ/Ս «Անտառներում և լեռներում»

13.50, 06.00 Գ/Ֆ «Ապացույց»

16.35 Մանկական երկիր

16.50,08.00 «Համայնքապատկեր»

17.15,02.45 «Արարատյան խոհանոց»

17.50 «Այս օրը»

18.00,05.35 «Հայուհի»

18.40 «Մամուլի ակումբ»

21.20 «Դիմանկար»

21.50 «Այս օրը»

22.00 «Դիտակետում»

23.05,05.05 Երկրի հարցը

23.35 Գ/Ֆ «Կենաց ծառ»

 

 

07.07.15 ԵՐԵՔՇԱԲԹԻ

08.30,09.30,10.30,11.30,12.30, 14.30,15.30,17.30, 18.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30,07.30 Երկիրն այսօր

09.00, 18.20 «Համայնապատկեր»

09.15 Արարատյան խոհանոց

09.50 «Երկրի ռիթմը»

10.45 «Կոնֆլիկտաբանություն»

11.40 «Այս օրը»

11:50 «Ապոլիտիկա»

12.50, 19.35, 03.00 Հ/Ս «Անտառներում և լեռներում»

13.50 , 06.00 Գ/Ֆ «Կենաց ծառ»

16.35 Մանկական երկիր

17.15,02.45 Արարատյան խոհանոց

17.40, 23.05, 05.05 Երկրի հարցը

18.45 «Զարթոնքի սերունդ»

21.20 «Գաղտնի թղթապանակ»

21.50 «Այս օրը»

22.00, 08.00 «Հայի ուժը»

23.35 Գ/Ֆ «Դոմինո»

 

 

08.07.15 ՉՈՐԵՔՇԱԲԹԻ

08.30,09.30,10.30,11.30,12.30, 14.30,15.30,17.30, 18.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30,07.30 Երկիրն այսօր

09.00, 18.20 «Համայնապատկեր»

09.15 Արարատյան խոհանոց

09.40 «Երկրի ռիթմը»

10.45 «Կիրակի երեկոյան»

11.40 «Դիտակետում»

12.00 «Համայնքապատկեր’

12.50, 19.35, 03.00 Հ/Ս Հ/Ս «Անտառներում և լեռներում»

13.50, 06.00 Գ/Ֆ «Դոմինո»

17.15,03.15 «Արարատյան խոհանոց»

17.40, 23.05, 05.05 Երկրի հարցը

18.50, 04.00 «Ապոլիտիկա«

21.15 «Կլոր սեղան»

22.00 «Այս օրը»

22.10 «Դիտակետում»

23.35 Գ/Ֆ «Կեսգիշերից առաջ»

 

 

09.07.15 ՀԻՆԳՇԱԲԹԻ

08.30,09.30,10.30,11.30,12.30, 14.30,15.30,17.30, 18.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30,07.30 Երկիրն այսօր

09.00, 18.20 «Համայնապատկեր»

09.15 Արարատյան խոհանոց

09.40 «Երկրի ռիթմը»

10.40 «Զարթոնքի սերունդ»

11.40 «Կլոր սեղան»

12.45, 19.35, 03.00 Հ/Ս «Անտառներում և լեռներում»

14.00 , 06.00 Գ/Ֆ «Կեսգիշերից առաջ»

17.15,03.15 «Արարատյան խոհանոց»

17.40, 23.05, 05.05 Երկրի հարցը

18.50,04.00 «Թայբոքսինգ»

21.15 «Բարձրաձայն»

22.10 «Այս օրը»

23.35 Գ/Ֆ «Մի անգամ»

 

 

10.07.15 ՈՒՐԲԱԹ

08.30,09.30,10.30,11.30,12.30, 14.30,15.30,17.30, 18.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30,07.30 Երկիրն այսօր

09.00, 18.20 «Համայնապատկեր»

09.15 Արարատյան խոհանոց

09.45 «Երկրի ռիթմը»

10.40 «Բարձրաձայն»

11.45 «Մամուլի ակումբ»

12.45, 19.35, 03.00 Հ/Ս Հ/Ս «Անտառներում և լեռներում»

13.50 «Թայբոքսինգ»

14.45, 06.00 Գ/Ֆ «Մի անգամ»

17.15,02.15 Արարատյան խոհանոց

17.40, 23.05, 05.05 Երկրի հարցը

18.40 «Այս օրը»

19.00 Համայնքապատկեր

21.20 «Հայուհի»

21.55 «Ապոլիտիկա«

23.35 Գ/Ֆ «Բառերի գաղտնի կյանքը»

01.45 «Ջազի ժամ»

 

11.07.15 ՇԱԲԱԹ

08.30,09.30,10.30,11.30,12.30, 14.30,15.30,17.30, 18.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30,07.30 Երկիրն այսօր

09.00, 18.20 «Համայնապատկեր»

09.15 Արարատյան խոհանոց

09.45 «Երկրի ռիթմը»

10.45 Մ/Ֆ «Հաղթողը»

12.35,17.45 Մանկական երկիր

12.50 «Կոնֆլիկտաբանություն»

13.25 «Այս օրը»

13.40 «Դիմանկար»

14.00, 06.00 Գ/Ֆ «Բառերի գաղտնի կյանքը»

17.15,02.45 Արարատյան խոհանոց

17.40 Երկրի հարցը

19.00 «Ջազի ժամ»

19.35 Վավերագրական կինոնկար

20.00 «Դիտակետում»

21.20 «Գաղտնի թղթապանակ»

21.50 «Այս օրը»

22.00 «Հայի ուժը»

23.05 Գ/Ֆ «Կանաչ մղոն 1»

 

 

12.07.15 ԿԻՐԱԿԻ

08.30,09.30,10.30,11.30,12.30, 14.30,15.30,17.30, 18.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30,07.30 Երկիրն այսօր

09.15 Արարատյան խոհանոց

09.45 «Երկրի ռիթմը»

10.45 Մ/Ֆ «Տուրբո»

12.35,17.45 Մանկական երկիր

12.50 «Հայի ուժը»

13.20 «Այս օրը»

13.30 «Հայուհի»

14.05, 06.00 Գ/Ֆ «Կանաչ մղոն 1»

17.15,03.45 Արարատյան խոհանոց

17.50 Ապոլիտիկա

18.45 «Զարթոնքի սերունդ»

19.35 «Դիտակետում»

20.00 «Գաղտնի թղթապանակ»

21.20 «Կիրակի երեկոյան»»

22.30,04.30 «Երկրի շաբաթը»

23.15 Գ/Ֆ «Կանաչ մղոն 2»

01.05 Գ/Ֆ «Գայլը Ուոլ սթրիթից»

«ԱՐԱՐԱՏ» ԵՎ «МИР» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:08

«ԱՐԱՐԱՏ» և «МИР» հեռուստաալիքների շաբաթվա ծրագիրը
/06.07 – 12.07/

Երկուշաբթի 06.07.2015

6:00 Տոհմածառ
6:30 Օրակարգ
7:00 Շտապ օգնություն
7:45 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 4 սերիա
8:45 Տարածաշրջան
9:30 Սերիալ «Երկար ուղի դեպի տունե 16 սերիա
10:30 Հայլուր
10:45 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Ստորջրյա աշխարհներե
11:45 Սերիալ «Շտապ օգնությունե 4 սեզոն 10 սերիա
12:30 Հայլուր
12:45 Տոհմածառ
13:30 Սերիալ «Երկար ուղի դեպի տունե 16 սերիա
14:30 Տարածաշրջան
15:00 Սերիալ «Շտապ օգնությունե 4 սեզոն 11 սերիա
16:00 Օրակարգ
16:30 Հայլուր
17:00 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 4 սերիա
18:00 Շտապ օգնություն
18:45 Ազգ և եկեղեցի
19:30 Սերիալ «Հալոցքե 1 սերիա
20:30 Հայլուր
21:15 Օրակարգ
21:45 Էսքիզներ
22:30 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 5 սերիա
23:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Անբացատրելի կառույցներե
0:30 Հայլուր
1:15 Սերիալ «Հալոցքե 1 սերիա
2:00 Ազգ և եկեղեցի
2:30 Շտապ օգնություն
3:15 Օրակարգ
3:45 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 5 սերիա
4:45 Էսքիզներ
5:15 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Անբացատրելի կառույցները

 

Երեքշաբթի 07.07.2015

6:00 Ազգ և եկեղեցի
6:30 Օրակարգ
7:00 Շտապ օգնություն
7:45 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 5 սերիա
8:45 Էսքիզներ
9:30 Սերիալ «Հալոցքե 1 սերիա
10:30 Հայլուր
10:45 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Անբացատրելի կառույցներե
11:45 Սերիալ «Շտապ օգնությունե 4 սեզոն 11 սերիա
12:30 Հայլուր
12:45 Ազգ և եկեղեցի
13:30 Սերիալ «Հալոցքե 1 սերիա
14:30 Էսքիզներ
15:00 Սերիալ «Շտապ օգնությունե 4 սեզոն 12 սերիա
16:00 Օրակարգ
16:30 Հայլուր
17:00 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 5 սերիա
18:00 Շտապ օգնություն
18:45 Ճանաչենք մեր հայրենիքը
19:30 Սերիալ «Հալոցքե 2 սերիա
20:30 Հայլուր
21:15 Օրակարգ
21:45 Հայորդիներ
22:30 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 6 սերիա
23:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Այլմոլորակայինների իրականացրած ավերածություններըե
0:30 Հայլուր
1:15 Սերիալ «Հալոցքե 2 սերիա
2:00 Ճանաչենք մեր հայրենիքը
2:30 Շտապ օգնություն
3:15 Օրակարգ
3:45 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 6 սերիա
4:45 Հայորդիներ
5:15 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Այլմոլորակայինների իրականացրած ավերածությունները

 

Չորեքշաբթի 08.07.2015

6:00 Ճանաչենք մեր հայրենիքը
6:30 Օրակարգ
7:00 Շտապ օգնություն
7:45 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 6 սերիա
8:45 Հայորդիներ
9:30 Սերիալ «Հալոցքե 2 սերիա
10:30 Հայլուր
10:45 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Այլմոլորակայինների իրականացրած ավերածություններըե
11:45 Սերիալ «Շտապ օգնությունե 4 սեզոն 12 սերիա
12:30 Հայլուր
12:45 Ճանաչենք մեր հայրենիքը
13:30 Սերիալ «Հալոցքե 2 սերիա
14:30 Հայորդիներ
15:00 Սերիալ «Շտապ օգնությունե 4 սեզոն 13 սերիա
16:00 Օրակարգ
16:30 Հայլուր
17:00 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 6 սերիա
18:00 Շտապ օգնություն
18:45 Շարունակական ոճիր
19:30 Սերիալ «Հալոցքե 3 սերիա
20:30 Հայլուր
21:15 Օրակարգ
21:45 Հիմնաքար
22:30 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 7 սերիա
23:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Աստվածները և այլմոլորակայինները «
0:30 Հայլուր
1:15 Սերիալ «Հալոցքե 3 սերիա
2:00 Շարունակական ոճիր
2:30 Շտապ օգնություն
3:15 Օրակարգ
3:45 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 7 սերիա
4:45 Հիմնաքար
5:15 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Աստվածները և այլմոլորակայինները «

 

Հինգշաբթի 09.07.2015

6:00 Շարունակական ոճիր
6:30 Օրակարգ
7:00 Շտապ օգնություն
7:45 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 7 սերիա
8:45 Հիմնաքար
9:30 Սերիալ «Հալոցքե 3 սերիա
10:30 Հայլուր
10:45 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Աստվածները և այլմոլորակայինները «
11:45 Սերիալ «Շտապ օգնությունե 4 սեզոն 13 սերիա
12:30 Հայլուր
12:45 Շարունակական ոճիր
13:30 Սերիալ «Հալոցքե 3 սերիա
14:30 Հիմնաքար
15:00 Սերիալ «Շտապ օգնությունե 4 սեզոն 14 սերիա
16:00 Օրակարգ
16:30 Հայլուր
17:00 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 7 սերիա
18:00 Շտապ օգնություն
18:45 Գիշերը թանգարանում
19:30 Սերիալ «Հալոցքե 4 սերիա
20:30 Հայլուր
21:15 Օրակարգ
21:45 Վ/ֆ «Չմոռանալ ոչինչե
22:30 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 8 սերիա
23:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Խորհրդավոր վայրերե
0:30 Հայլուր
1:15 Սերիալ «Հալոցքե 4 սերիա
2:00 Գիշերը թանգարանում
2:30 Շտապ օգնություն
3:15 Օրակարգ
3:45 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 8 սերիա
4:45 Վ/ֆ «Չմոռանալ ոչինչե
5:15 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Խորհրդավոր վայրերե

 

Ուրբաթ 10.07.2015

6:00 Գիշերը թանգարանում
6:30 Օրակարգ
7:00 Շտապ օգնություն
7:45 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 8 սերիա
8:45 Վ/ֆ «Չմոռանալ ոչինչ «
9:30 Սերիալ «Հալոցքե 4 սերիա
10:30 Հայլուր
10:45 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Խորհրդավոր վայրերե
11:45 Սերիալ «Շտապ օգնությունե 4 սեզոն 14 սերիա
12:30 Հայլուր
12:45 Գիշերը թանգարանում
13:30 Սերիալ «Հալոցքե 4 սերիա
14:30 Վ/ֆ «Չմոռանալ ոչինչ «
15:00 Սերիալ «Շտապ օգնությունե 4 սեզոն 15 սերիա
16:00 Օրակարգ
16:30 Հայլուր
17:00 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 8 սերիա
18:00 Շտապ օգնություն
18:45 Տոհմածառ
19:30 Սերիալ «Հալոցքե 5 սերիա
20:30 Հայլուր
21:15 Օրակարգ
21:45 Տարածաշրջան
22:30 Սերիալ «Բոսսե 2 սեզոն 1 սերիա
23:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Ստորգետնյա այլմոլորակայիններե
0:30 Հայլուր
1:15 Սերիալ «Հալոցքե 5 սերիա
2:00 Տոհմածառ
2:30 Շտապ օգնություն
3:15 Օրակարգ
3:45 Սերիալ «Բոսսե 2 սեզոն 1 սերիա
4:45 Տարածաշրջան
5:15 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Ստորգետնյա այլմոլորակայիններե

 

 

Շաբաթ 11.07.2015

6:00 Գիշերը թանգարանում
6:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Անբացատրելի կառույցներե
7:30 Վ/ֆ «Չմոռանալ ոչինչե
8:00 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Այլմոլորակայինների իրականացրած ավերածություններըե
9:00 Էսքիզներ
9:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Աստվածները և այլմոլորակայինները «
10:30 Հայլուր
10:45 Սերիալ «Հալոցքե 1-2 սերիա
12:30 Հայլուր
12:45 Սերիալ «Հալոցքե 3-4-5 սերիա
15:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Անբացատրելի կառույցներե
16:30 Հայլուր
17:00 Վ/ֆ «Չմոռանալ ոչինչե
17:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Այլմոլորակայինների իրականացրած ավերածություններըե
18:30 Գ/Ֆ «Սաբրինաե
20:30 Հայլուր
21:00 Սերիալ «Տարրական էե 16-17 սերիա
23:00 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Աստվածները և այլմոլորակայինները «
0:00 Գիշերը թանգարանում հինգ. Կրկ.
0:30 Հայլուր
1:00 Գ/Ֆ «Սաբրինաե
3:00 Սերիալ «Տարրական էե 16-17 սերիա
4:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Անբացատրելի կառույցներե
5:30 Գիշերը թանգարանում

 
Կիրակի 12.07.2015

6:00 Գ/Ֆ «Սաբրինաե
7:30 Գիշերը թանգարանում
8:00 Փաստորեն
8:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Խորհրդավոր վայրերե
9:30 Ճշստիկ Պստիկ
10:00 Խոհանոց
10:30 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 5-6 սերիա
12:00 Ճանաչենք մեր հայրենիքը
12:30 Սերիալ «Բոսսե 1 սեզոն 7-8-9 սերիա
15:00 Ճշստիկ Պստիկ
15:30 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Ստորգետնյա այլմոլորակայիններե
16:30 Գ/Ֆ «Սաբրինաե
18:30 Սերիալ «Տարրական էե 16-17 սերիա
20:00 Գիշերը թանգարանում
20:30 Համերգ
21:30 Շարունակական ոճիր
22:00 Գ/Ֆ «Բառախաղե
0:00 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Անբացատրելի կառույցներե
1:00 Սերիալ «Տարրական էե 16-17 սերիա
2:30 Ճանաչենք մեր հայրենիքը
3:00 Համերգ
4:00 Վ/ֆ «Հնագույն այլմոլորակայիններ. Այլմոլորակայինների իրականացրած ավերածություններըե
5:00 Համերգ

 

«МИР» tv

Երկուշաբթի, 06

07.00 Ինֆորմացիոն ալիք «180 րոպե»

10.00 «Բելոռուսն այսօր»

10.30, 03.50 Գ/կ «Հոգացեք տղամարդկանց մասին»

12.00 Գ/կ «Միմինո»

14.00, 17.00, 20.00, 00.00, 01.25 ԱՊՀ լուրեր

14.20 Վ/ս «Գեղեցկություն առանց զոհերի»

15.15, 05.10 Հ/ս «Այսպիսի սովորական կյանք»

17.25, 02.50 Թոք-շոու «Խոսքից խոսք»

18.20 Հ/ս «Դու միայնակ չես»

20.25 Գ/կ «Իմ մանկության երկինքը»

22.35, 00.10, 01.35 Գ/կ «Առաջնորդր ուղին»

 

Երեքշաբթի, 07

07.00 Ինֆորմացիոն ալիք «180 րոպե»

10.00 «Ընդհանուր հետաքրքրություն»

10.30, 03.50 Գ/կ «Իմ Անֆիսան»

11.55 Գ/կ «Բարձրացիր Լւսնի վրա»

14.00, 17.00, 20.00, 00.00, 01.25 ԱՊՀ լուրեր

14.20, 03.00 Վ/ս «Գեղեցկություն առանց զոհերի»

15.15, 05.15 Հ/ս «Այսպիսի սովորական կյանք»

17.25, 02.05 Թոք-շոու «Խոսքից խոսք»

18.20 Հ/ս «Դու միայնակ չես»

20.25 Գ/կ «Հավատարիմ ընկերը»

22.10, 00.15 Հ/ս «Հոյակապ տղամարդիկ»

01.35 «Գաղթօջախներ»

 

Չորեքշաբթի, 08

07.00 Ինֆորմացիոն ալիք «180 րոպե»

10.00 «Պատրաստված է ԽՍՀՄ-ում»

10.30, 02.30 Գ/կ «Տրուֆալդինոն Բերգամոյից»

13.10 Վ/կ «Այդ առիթով»

14.00, 17.00, 20.00, 00.00, 01.25 ԱՊՀ լուրեր

14.20 Վ/ս «Գեղեցկություն առանց զոհերի»

15.15, 18.20, 05.10 Հ/ս «Այսպիսի սովորական կյանք»

17.25, 01.35 Թոք-շոու «Խոսքից խոսք»

20.25 Գ/կ «Աննա»

22.20, 00.15 Հ/ս «Հոյակապ տղամարդիկ»

 

Հինգշաբթի, 09

07.00 Ինֆորմացիոն ալիք «180 րոպե»

10.00, 06.30 «Ի՞նչու ես»

10.30, 03.25 Գ/կ «Շունը ռոյալի վրա քայլելիս»

11.55 Գ/կ «Հավատարիմ ընկեր»

14.00, 17.00, 20.00, 00.00, 01.25 ԱՊՀ լուրեր

14.20, 02.30 Վ/ս «Գեղեցկություն առանց զոհերի»

15.15, 04.50 Հ/ս «Այսպիսի սովորական կյանք»

17.25, 01.35 Թոք-շոու «Խոսքից խոսք»

18.20 Հ/ս «Դու միայնակ չես»

20.25 Գ/կ «Իմ մեծ քույրը»

22.10, 00.15 Հ/ս «Հոյակապ տղամարդիկ»

 

Ուրբաթ, 10

07.00 Ինֆորմացիոն ալիք «180 րոպե»

10.00 «Պատմություններ կյանքից»

10.30, 03.00 Գ/կ «Աղի շունը»

11.55 Գ/կ «Աննա»

14.00, 17.00, 20.00 ԱՊՀ լուրեր

14.20, 02.05 Վ/ս «Գեղեցկություն առանց զոհերի»

15.15, 04.25 Հ/ս «Այսպիսի սովորական կյանք»

17.25 «Գաղտնի նյութեր»

18.20 Հ/ս «Դու միայնակ չես»

20.25 Գ/կ «Ոչ միայնակները»

23.50 «Սլավոնական շուկա»-ի խոհանոցը

00.05 «Սլավոնական շուկա»

06.05 Մուլտֆիլմեր

 

Շաբաթ, 11

07.00,09.40, 06.10 Մուլտֆիլմեր

07.15 Գ/կ «Վոլգա-Վոլգա»

09.10 «Դաշնակիցներ»

10.05 «Փորձարարները»

10.30 «Օյ, մայրիկ»

11.00, 17.00 ԱՊՀ լուրեր

11.15 Գ/կ «Ամուսնանալ կապիտանի հետ»

12.55 Գ/կ «Ալեքսանդր»

16.15 «Մշակութային լուսավորչություն»

17.15 Հ/ս «Բժիշկ Զայցեվայի օրագիրը»

22.45 «Սլավոնական շուկա»-ի խոհանոցը

23.00 «Սլավոնական շուկա»

00.30 Գ/կ «Դիսկո»

02.30 Գ/կ «Իմ մեծ քույրը»

04.20 Գ/կ «Լուսավոր ուղի»

 

Կիրակի, 12

 

07.00 «Միլիոն հարց բնության մասին»

07.15 Մուլտֆիլմեր

10.05 «Գիտենք ռուսերեն»

11.00, 17.00 ԱՊՀ լուրեր

11.15 «Ի՞նչու ես»

11.45 Գ/կ «Ոչ միայնակները»

15.10, 01.30 Գ/կ «Ֆանֆան կակաչը»

17.15, 23.15 Հ/ս «Գնչուհիները»

22.00 «Միասին»

00.15 «Սլավոնական շուկա»-ի խոհանոցը

00.30 «Սլավոնական շուկա»

03.20 Գ/կ «Անմեղ մեղավորները»

«ԿԵՆՏՐՈՆ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:07

06.07.2015 ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

07.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ

08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ

09.30 Սկսենք նորից

08.30, 20.10 Մ/Ֆ

12.00 Հայելու առաջ

13.50, 23.05 Գ/Ֆ

16.05, 02.30 Վ/Ֆ

18.10, 03.05 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը

18.30, 01.10 Հ/Ս

20.30 Հ/Ս

21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում

22.10 Անցում Դուլյանի հետ

22.25, 04.20 Ուրվագիծ

05.40 Իմանալ ավելին

06.50 Հայկական հետք

 

 

07.07 .2015 ԵՐԵՔՇԱԲԹԻ

07.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ

08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ

08.30, 20.10 Մ/Ֆ

09.30 Սկսենք նորից

12.05, 22.25, 04.20 Ուրվագիծ

12.45 Հայելու առաջ

13.45 Ակցեռն

14.10, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ

14.20, 23.05 Գ/Ֆ

16.05, 02.30 Վ/Ֆ

18.05 Դրայվ Նյուզ

18.30, 01.10 Հ/Ս

20.30 Հ/Ս Հ/Ս

21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում

 

 

08.07.2015 ՉՈՐԵՔՇԱԲԹԻ

07.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ

08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ

08.30, 20.10 Մ/Ֆ

09.30 Սկսենք նորից

12.05, 22.25, 04.20 Ուրվագիծ

13.45 Ակցեռն

14.10, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ

14.20, 23.05 Գ/Ֆ

16.05, 02.30 Վ/Ֆ

18.05 Իմանալ ավելին

18.30, 01.10 Հ/Ս

20.30 Հ/Ս

21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում

 

 

09.07.2015 ՀԻՆԳՇԱԲԹԻ

07.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ

08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ

08.30, 20.10 Մ/Ֆ

09.30 Սկսենք նորից

12.05, 22.25, 04.20 Ուրվագիծ

13.45 Ակցեռն

14.10, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ

14.20, 23.05 Գ/Ֆ

16.05, 02.30 Վ/Ֆ

18.30, 01.10 Հ/Ս

20.30 Հ/Ս

21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում

 

 

10.07.2015 ՈՒՐԲԱԹ

07.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ

08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ

08.30, 20.10 Մ/Ֆ

09.30 Սկսենք նորից

12.05 Ուրվագիծ

12.40 , 18.30 Հ/Ս

13.45 Ակցեռն

14.10, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ

14.05, 23.30 Գ/Ֆ

16.05, 02.30 Վ/Ֆ

20.30, 07.00 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը

21.00 Որսորդի օրագիր

21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում

22.25, 04.20 Հայկական ուրբաթ

 

 

11.07.2015 ՇԱԲԱԹ

07.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30, ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ

08.30, 12.30 Մ/Ֆ

09.30 Համերգ

13.45 Ակցեռն

12.05 Հ/Ս

13.00 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը

14.10 Անցում Դուլյանի հետ

14.15 Ես կամ

14.50, 04.10 Դիպված

16.05 Վ/Ֆ

17.55 Մարտական ակումբ

18.35 Ավտո դրայվ

19.00, 02.50 Հայկական հետք

20.00 Համերգ

21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում

22.20, 06.40 Հայելու առաջ

23.05 Դրայվ Նյուզ

23.30 Որսորդի օրագիր

23.50 Գ/Ֆ

 

 

12.07.2015 ԿԻՐԱԿԻ

07.30, 21.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ

08.10 , 10.00 Մ/Ֆ

11.30 Որսորդի օրագիր

12.10 Հ/Ս

13.05 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը

13.30, 04.10 Հայկական հետք

14.00 Գ/Ֆ Գ/Ֆ

16.15, 02.30 Վ/Ֆ

18.00 Իմանալ ավելին

18.30, 04.30 1 VS 1

19.20 Հայկական ուրբաթ

20.25, 06.05 Դիպված

22.15 Ես կամ

22.45, 05.25 Հայելու առաջ

23.35 Ավտո դրայվ

00.05 Մարտական ակումբ

00:30 Հ/Ս

ՀԱՆՐԱՅԻՆ ԵՐԿՐՈՐԴ ԵՎ «ՇՈՂԱԿԱԹ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:05

«Հ2» TV

ՀՈՒԼԻՍԻ 6, Երկուշաբթի

07.55 ԼՐԱԲԵՐ

08.00 Սերիալ «ՓՆՏՐԵՔ ԿՆՈՋԸ»

09.00 Պարատուն

09.30 Ինչ եփել այսօր

09.55 ԼՐԱԲԵՐ

10.05 Ինչ է ուզում կինը

11.00 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

11.55 ԼՐԱԲԵՐ

12.05 Սիրված երգեր

13.00 Գեղֆիլմ

15.00 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

16.00 ԼՐԱԲԵՐ

16.30 Մի մեդալի պատմություն

17.00 Ինչ է ուզում կինը

18.05 Ինչ եփել այսօր

18.30 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

19.30 Պրոֆֆուտբոլ

20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական

20.45 Խոսքի իրավունք

21.10 Համով զրույց

22.20 Սերիալ «ՓՆՏՐԵՔ ԿՆՈՋԸ»

23.00 ԼՐԱԲԵՐ

23.45 Գեղֆիլմ «ՔՐՈՆԻԿՆԵՐ»

02.30 ԼՐԱԲԵՐ

 

 

ՀՈՒԼԻՍԻ 7, Երեքշաբթի

07.55 ԼՐԱԲԵՐ

08.00 Սերիալ «ՓՆՏՐԵՔ ԿՆՈՋԸ»

09.00 Պրոֆֆուտբոլ

09.30 Ինչ եփել այսօր

09.55 ԼՐԱԲԵՐ

10.05 Ինչ է ուզում կինը

11.00 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

11.55 ԼՐԱԲԵՐ

12.05 Համով զրույց

13.00 Գեղֆիլմ

15.00 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

16.00 ԼՐԱԲԵՐ

16.30 Խոսքի իրավունք

17.00 Ինչ է ուզում կինը

18.05 Ինչ եփել այսօր

18.30 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

19.30 Պրոֆֆուտբոլ

20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական

20.45 Խոսքի իրավունք

21.10 Քաղցած չէին սպասում

22.20 Սերիալ «ՓՆՏՐԵՔ ԿՆՈՋԸ»

23.00 ԼՐԱԲԵՐ

23.45 Գեղֆիլմ «ԺԱՄԱՆԱԿԻՑ ԴՈՒՐՍ»

02.00 ԼՐԱԲԵՐ

 

 

ՀՈՒԼԻՍԻ 8, Չորեքշաբթի

07.55 ԼՐԱԲԵՐ

08.00 Սերիալ «ՓՆՏՐԵՔ ԿՆՈՋԸ»

09.00 Պրոֆֆուտբոլ

09.30 Ինչ եփել այսօր

09.55 ԼՐԱԲԵՐ

10.05 Ինչ է ուզում կինը

11.00 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

11.55 ԼՐԱԲԵՐ

12.05 Քաղցած չէին սպասում

13.00 Գեղֆիլմ

15.00 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

16.00 ԼՐԱԲԵՐ

16.30 Խոսքի իրավունք

17.00 Ինչ է ուզում կինը

18.05 Ինչ եփել այսօր

18.30 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

19.30 Պրոֆֆուտբոլ

20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական

20.45 Խոսքի իրավունք

21.10 Մագավտո+

22.20 Սերիալ «ՓՆՏՐԵՔ ԿՆՈՋԸ»

23.00 ԼՐԱԲԵՐ

23.45 Գեղֆիլմ «ՄԵՆԱՆՎԱԳ ՍԱՔՍԱՖՈՆԻ ՀԱՄԱՐ»

02.00 ԼՐԱԲԵՐ

 

 

ՀՈՒԼԻՍԻ 9, Հինգշաբթի

07.55 ԼՐԱԲԵՐ

08.00 Սերիալ «ՓՆՏՐԵՔ ԿՆՈՋԸ»

09.00 Պրոֆֆուտբոլ

09.30 Ինչ եփել այսօր

09.55 ԼՐԱԲԵՐ

10.05 Ինչ է ուզում կինը

11.00 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

11.55 ԼՐԱԲԵՐ

12.05 Մագավտո+

13.00 Գեղֆիլմ

15.00 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

16.00 ԼՐԱԲԵՐ

16.30 Խոսքի իրավունք

17.00 Ինչ է ուզում կինը

18.05 Ինչ եփել այսօր

18.30 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

19.30 Պրոֆֆուտբոլ

20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական

20.45 Խոսքի իրավունք

21.10 Չէին սպասում

22.20 Սերիալ «ՓՆՏՐԵՔ ԿՆՈՋԸ»

23.00 ԼՐԱԲԵՐ

23.45 Գեղֆիլմ «ՎԻՈԼԵՏԸ ԵՎ ԴԵՅԶԻՆ»

02.00 ԼՐԱԲԵՐ

 

 

ՀՈՒԼԻՍԻ 10, Ուրբաթ

07.55 ԼՐԱԲԵՐ

08.00 Սերիալ «ՓՆՏՐԵՔ ԿՆՈՋԸ»

08.30 Պրոֆֆուտբոլ

09.30 Ինչ եփել այսօր

09.55 ԼՐԱԲԵՐ

10.05 Ինչ է ուզում կինը

11.00 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

11.55 ԼՐԱԲԵՐ

12.05 Չէին սպասում

13.00 Գեղֆիլմ

15.00 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

16.00 ԼՐԱԲԵՐ

16.30 Եվրոպան այսօր

17.00 Ինչ է ուզում կինը

18.05 Ինչ եփել այսօր

18.30 Սերիալ «ԿԱՐԻԲՅԱՆ ԾԱՂԻԿ»

19.30 Պրոֆֆուտբոլ

20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական

20.45 Խոսքի իրավունք

21.10 Քրեական պատմություններ

22.10 Սերիալ «ՓՆՏՐԵՔ ԿՆՈՋԸ»

23.00 ԼՐԱԲԵՐ

23.45 Գեղֆիլմ «ԳԱՅԹԱԿՂՈՒԹՅԱՆ ՕՐԵՆՔՆԵՐԸ»

02.00 ԼՐԱԲԵՐ

 

 

ՀՈՒԼԻՍԻ 11, Շաբաթ

07.55 ԼՐԱԲԵՐ

08.10 Լիամետրաժ մուլտֆիլմ

09.55 ԼՐԱԲԵՐ

10.05 Սերիալ «ՓՆՏՐԵՔ ԿՆՈՋԸ»

(11.55 ԼՐԱԲԵՐ)

13.30 Քրեական պատմություններ

14.35 Միասին (ՄԻՐ)

15.00 Պրոֆֆուտբոլ

15.30 Հոգևոր անվտագություն

16.00 ԼՐԱԲԵՐ

16.30 Դատական ալիք

17.00 Պարատուն

17.30 Գեղֆիլմ «ՍԻՐԱՀԱՐՎԵԼ ԵՂԲՈՅՐ ՀԱՐՍՆԱՑՈՒԻՆ»

19.00 Սիրված երգեր

20.00 ԼՐԱԲԵՐ

20.50 Մի մեդալի պատմություն

21.30 Համերգ

23.00 ԼՐԱԲԵՐ

23.45 Գեղֆիլմ «ՎԵՐԱԴԱՐՁ»

02.00 ԼՐԱԲԵՐ

 

 

ՀՈՒԼԻՍԻ 12, Կիրակի

08.00 Լիամետրաժ մուլտֆիլմ

09.30 Քրեական պատմություններ

10.20 Պահմտոցի+

11.00 Մագավտո+

12.00 Չէին սպասում

13.00 Համով զրույց

14.00 Մեզ քաղցած չէին սպասում

15.00 Գեղֆիլմ

16.30 Ինչ եփել այսօր

17.00 Մի մեդալի պատմություն

17.30 Համերգ

20.00 Գեղֆիլմ «ՌԻԴԻԿԻ ՔՐՈՆԻԿՆԵՐԸ»

22.30 Սիրված երգեր

23.30 Գեղֆիլմ «ԹՐԱՖԻԿ»

 

 

 

«ՇՈՂԱԿԱԹ» tv

06.07.2015 Երկուշաբթի

08.00 Վ/ֆ Արտե

08.50 Աստվածաշնչի հանրագիտարան

09.00 Վ/կ ՙԲնության պահապանները՚

09.50 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

10.00 Հարցեր քահանային

10.10 Բաբախող սիրտը

10.45 Ավետարանական առակներ

11.00 Հ/ս ՙԲոլոր գետերը հոսում են՚

11.55 Մանուկ դպիրներ

12.05 Մ/ս ՙՎիշապները՚

12.30 Աստվածաշնչյան պատմություններ

12.55 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

13.00 Օր 6-րդ

13.30 Համերգª ՙԱրիէտե տրիո՚

14.25 Գ/կ ՙԱմադեուս՚

16.50 Վ/կ ՙԲնության պահապանները՚

17.40 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

17,50 Հ/ս ՙԲոլոր գետերը հոսում են՚

18.35 Վ/ֆ Արտե

19.30 Եկեղեցական կյանք

19.50 Հանրագիտարան

20.00 Մշակութային ազդագիր

20.30 Մ/ս ՙՎիշապները՚

20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ

21.00 Աստված իմ մեջ

21.10 Հավատի կյանքը

21.30 Եկեղեցական կյանք

21.50 Հանրագիտարան

22.00 Հայտնի և անհայտ կինո

22.30 Մշակութային ազդագիր

22.55 Գ/կ ՙՍպիտակ դափնեվարդ՚

00.40 Եկեղեցական կյանք

01.00 Մշակութային ազդագիր

01.25 Վ/ֆ Արտե

 

 

07.07.2015 Երեքշաբթի

08.00 Եկեղեցական կյանք

08.25 Մշակութային ազդագիր

08.50 Սաքսոֆոնահարը

09.00 Վ/կ ՙԲնության պահապանները՚

09.50 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

10.00 Աստված իմ մեջ

10.10 Հավատի կյանքը

10.30 Եկեղեցական կյանք

10.50 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները

11.00 Հ/ս ՙԲոլոր գետերը հոսում են՚

11.55 Մանուկ դպիրներ

12.05 Մ/ս ՙՎիշապները՚

12.30 Մ/ս ՙԷննը “Կանաչ կտուրներ” ագարակից՚

12.50 Պատումիկներ Աստվածաշնչից

13.00 Ավետարանի ուսուցում

13.40 Մլտ/ֆ ՙ Ալֆան և Օմեգան՚

15.00 Գ/կ ՙ Էլ Դորադո. Ոսկե քաղաք՚

16.25 Մշակութային ազդագիր

16.50 Վ/կ ՙԲնության պահապանները՚

17.40 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

17.50 Հ/ս ՙ Ափ նետված Ռոբինզոնների ընտանիքը՚

18.35 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

19.20 Դասականի խռովքը

19.45 Հանրագիտարան

19.55 Մ/ս ՙԷննը “Կանաչ կտուրներ” ագարակից՚

20.25 Մ/ս ՙՎիշապները՚

20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ

21.00 Մանուկ դպիրներ

21.10 Նվիրյալ անձեր

21.30 Մարկոսի ավետարանը

21.45 Դեպի եկեղեցի

21.55 Սիրելով

22.20 Լույս զվարթ

22.30 Գևորգ Եղյազարյան° Ներկա

22.55 Գ/կ ՙՍիրտս հուշում է՚

00.35 Թեմա

01.10 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

 

 

08.07.2015 Չորեքշաբթի

08.00 Մասնագիտություն

08.30 Բռնադատված հոգևորականներ

08.50 Աստվածաշնչի հանրագիտարան

09.00 Վ/կ ՙԲնության պահապանները՚

09.50 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

10.00 Մարկոսի ավետարանը

10.20 Դեպի եկեղեցի

10.30 Լույս զվարթ

10.40 Արծաթագործը

11.00 Հ/ս ՙ Ափ նետված Ռոբինզոնների ընտանիքը՚

11.45 Մանուկ դպիրներ

11.55 Մ/ս ՙՎիշապները՚

12.20 Մ/ս ՙԷննը “Կանաչ կտուրներ” ագարակից՚

12.50 Համաշխարհային մշակույթի գանձերը

13.00 Սիրելով

13.10 Հայտնի և անհայտ կինո

13.50 Նկարիչ

14.00 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

14.50 Հանրագիտարան

15.00 Գ/կ ՙՍիրտս հուշում է՚

16.40 Աշխարհի մի անկյունը

16.50 Վ/կ ՙԲնության պահապանները՚

17.40 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

17.50 Հ/ս ՙ Ափ նետված Ռոբինզոնների ընտանիքը՚

18.35 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

19.20 Արտեֆակտ

19.40 Դեպի տուն

20.00 Պատումիկներ Աստվածաշնչից

20.05 Մ/ս ՙԷննը “Կանաչ կտուրներ” ագարակից՚

20.25 Մ/ս ՙՎիշապները՚

20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ

21.00 Հարցեր քահանային

21.15 Ջ.Է.Գարդիներª Բախի կանտատների ուխտագնացություն

22.10 Իմ հովիվը

22.35 Կանայք հայ եկեղեցում

22.55 Գ/կ ՙԿյանքի դպրոց՚

00.45 Օր 6-րդ

01.10 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

 

 

09.07.2015 Հինգշաբթի

08.00 Վ/կ ՙԲրիտանիայի պատմություն՚

08.35 Բռնադատված հոգևորականներ

09.00 Վ/կ ՙԲնության պահապանները՚

09.50 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

10.00 Հարցեր քահանային

10.10 Կանայք հայ եկեղեցում

10.30 Իմ հովիվը

10.50 Գավազան

11.00 Հ/ս ՙ Ափ նետված Ռոբինզոնների ընտանիքը՚

11.45 Մանուկ դպիրներ

12.10 Մ/ս ՙՎիշապները՚

12.30 Մ/ս ՙԷննը “Կանաչ կտուրներ” ագարակից՚

12.50 Ջրահարսը

13.00 Ջ.Է.Գարդիներª Բախի կանտատների ուխտագնացություն

14.00 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

14.45 Համաշխարհային մշակույթի գանձերը

15.05 Գ/կ ՙԿյանքի դպրոց՚

16.50 Վ/կ ՙԲնության պահապանները՚

17.40 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

17.50 Հ/ս ՙ Ափ նետված Ռոբինզոնների ընտանիքը՚

18.35 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

19.25 Գ.Չթչյանª Խմբերգեր

19.45 Հայ եկեղեցու յոթ խորհուրդները

20.00 Մ/ս ՙԷննը “Կանաչ կտուրներ” ագարակից՚

20.25 Մ/ս ՙՎիշապները՚

20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ

21.00 ՕԳԳ

21.15 Բարեգործություն. արժանապատիվ օգնություն

21.35 Խորեն Մուրադբեկյան

21.55 Երրորդ հազարամյակ

22.45 Առաքինություններ

23.00 Գ/կ ՙՄարդ նվագախումբ՚

00.20 Դեպի տուն

00.35 Համերգª ՙՈւլիխանյան կվինտետ՚

01.05 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

 

 

10.07.2015 Ուրբաթ

08.00 Վ/կ ՙԲրիտանիայի պատմություն՚

08.35 Արևի երկրային փայլը

09.00 Վ/կ ՙԲնության պահապանները՚

09.50 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

10.00 Հայ եկեղեցու յոթ խորհուրդները

10.15 Խորեն Մուրադբեկյան

10.40 Առաքինություններ

10.50 Բարեգործություն. արժանապատիվ օգնություն

11.10 Հ/ս ՙ Ափ նետված Ռոբինզոնների ընտանիքը՚

12.00 Մ/ս ՙՎիշապները՚

12.25 Մ/ս ՙԷննը “Կանաչ կտուրներ” ագարակից՚

12.45 Մանուկ դպիրներ

13.00 Երրորդ հազարամյակ

13.45 ՕԳԳ

14.00 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

14.50 Աշխարհի մի անկյունը

15.00 Գ/կ ՙՄարդ նվագախումբ՚

16.20 Համերգª ՙԲարեկամություն՚ պարային անսամբլ

16.50 Վ/կ ՙԲնության պահապանները՚

17.40 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

17.45 Հ/ս ՙ Ափ նետված Ռոբինզոնների ընտանիքը՚

18.35 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

19.25 Պատումիկներ Աստվածաշնչից

19.30 Եկեղեցական կյանք

19.50 Հանրագիտարան

20.05 Մ/ս ՙԷննը “Կանաչ կտուրներ” ագարակից՚

20.30 Մ/ս ՙՎիշապները՚

20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ

21.00 Փորձասենյակ

21.20 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները

21.30 Եկեղեցական կյանք

21.50 Թեմա

22.20 Եկու ընկեր

22.35 Վազգեն Ա, համբուրելի ձեռքը

22.50 Գ/կ ՙ Նոր կամրջի սիրահարները ՚

00.45 Եկեղեցական կյանք

01.05 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

 

11.07.2015 Շաբաթ

08.00 Եկեղեցական կյանք

08.25 Աստվածամոր պատկերը հայ մանրանկարչության մեջ

08.45 Մ/ֆ ՙԴեպի լուսին՚

10.05 Վազգեն Ա, համբուրելի ձեռքը

10.20 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները

10.30 Եկեղեցական կյանք

10.45 Աստված իմ մեջ

11.00 Մանուկների Աստվածաշունչ

11.05 Մ/կ ՙՀեքիաթային արքայազնը՚

12.30 Դաշնակահարը

12.45 Երկու ընկեր

12.55 Դ.Հալաջյանª Խմբերգեր

13.30 Թեմա

14.00 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

15.35 Գ/կ ՙ Էլ Դորադո. Ոսկե քաղաք՚

17.00 Մ/կ ՙՀինգ երեխա ու կախարդանք՚

18.25 Համերգª ՙԿոմիտաս՚ իգական երգչախումբ

19.20 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

19.30 Ներուժ

19.40 Ճամփաներ

20.00 Ձայնագիր

20.30 Հարցեր քահանային

20.45 Մանուկների Աստվածաշունչ

20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ

21.00 Համերգª ՙՇարական՚ հնագույն երաժշտության անսամբլ

22.00 Օր 6-րդ

22.30 Ձայնագիր

23.00 Գ/կ ՙ Սիրանո դե Բերժերակ՚

01.15 Ձայնագիր

 

12.07.2015 Կիրակի

08.00 Ձայնագիր

08.35 Մլտ/ֆ ՙԽիզախ Լիֆին՚

10.10 Պայծառակերպության մեր ուխտը

10.20 Մարկոսի ավետարանը

10.40 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները

10.55 Պայծառակերպություն

11.00 Մանուկների Աստվածաշունչ

11.05 Ճամփաներ

11.35 Աստվածաշնչյան պատմություններ

11.55 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի

12.00 Մլտ/ֆ ՙՍաքսանան հրաշքների երկրում ՚

13.35 Հ/ս ՙՆիրո Վուլֆ՚

15.10 Երրորդ հազարամյակ

16.10 Աստվածաշնչյան պատումներ

17.40 Ձայնագիր

18.15 Հայտնի անհայտ կինո

19.00 Ձայն եկեղեցվոյ

19.30 Եկեղեցական կյանք

19.40 Մանուկների Աստվածաշունչ

19.45 Մլտ/ֆ ՙ Լողակներդ շարժիր Սեմի ՚

20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ

21.00 Ա.Վիվալդի ՙԳլորիա՚

21.30 Եկեղեցական կյանք

21.40 Հանրագիտարան

21.55 Դեպի տուն

22.15 Պատկեր և խորհուրդ

22.30 Աստվածաշնչյան պատումներ

01.45 Եկեղեցական կյանք

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՅԻՆ ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:05

Հայաստանի Հանրային հեռուսաալիքի շաբաթվա՝ Հուլիսի 6-ից հուլիսի 12-ի ծրագիրը

6-ին, /երկուշաբթի/

8.00 Գ/ֆ «Բոլորը հրաշալի են»

8.30 Առաջին լրատվական կիրակնօրյա

9.30 Առավոտ լուսո

11.40 Մեր մեջ ասած

12.15 Ս-լ «Անգին զարդ»

13.00 Առաջին լրատվական

13.20 Ազատ գոտի

13.55 Ս-լ «ԱԻՆ 911»

14.40 Երաժշտական փոստարկղ

15.50 Շախմատի աշխարհ

16.05 Մայրիկների ակումբ

16.35 Մ/ֆ «Փոքրիկ Ամադեուսը»

17.00 Առաջին լրատվական

17.25 Երկու աստղ. ընտրանի

18.25 Անծանոթ Հայաստան

18.55 Մեր մեջ ասած

19.25 Ս-լ «Անգին զարդ»

20.10 Առաջին տնտեսական

20.20 Բարդ երկուշաբթի

21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում

21.40 Հարցազրույց

22.10 Նվիրյալները

22.40 Գ/ֆ «Զվարճանքների այգին»

00.20 Չակերտներ

00.50 Կարմիր հրապարակ. Դմիտրի Խվորոստովսկի եւ Աննա Նետրեբկո

2.35 Ս-լ «ԱԻՆ 911»

3.15 Երաժշտական փոստարկղ

4.25 Շախմատի աշխարհ

4.40 Երկու աստղ. ընտրանի

5.00 Գ/ֆ «Զվարճանքների այգին

6.35 Չակերտներ

7.05 Մեր մեջ ասած

7.35 Ս-լ «Անգին զարդ»

 

 

7-ին, /երեքշաբթի/

8.20, 10.00, 20.10 Առաջին տնտեսական

8.30 Մայրիկների ակումբ

9.00 Մ/ֆ «Փոքրիկ Ամադեուսը»

9.30 Առավոտ լուսո

11.40 Մեր մեջ ասած

12.15 Ս-լ «Անգին զարդ»

13.00 Առաջին լրատվական

13.20 Բարդ երկուշաբթի

13.55 Ս-լ «ԱԻՆ 911»

14.40 Փ/ֆ «Դանիել Լիբեսքինդ»

15.35 Հոգեւոր հայրենիք

16.05 Մայրիկների ակումբ

16.35 Մ/ֆ «Փոքրիկ Ամադեուսը»

17.00 Առաջին լրատվական

17.25 Երկու աստղ. ընտրանի

17.55 Մարտիկ

18.25 Նվիրյալները

18.55 Մեր մեջ ասած

19.25 Ս-լ «Անգին զարդ»

20.20 Մասնագիտությունը` լրագրող

21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում

21.40 Հարցազրույց

22.10 Հայաստանի ճամփեքով

22.40 Գ/ֆ «Էմմա»

00.40 Չակերտներ

1.10 Խաղաղության համաշխարհային սիմֆոնիկ նվագախումբ

2.35 Ս-լ «ԱԻՆ 911»

3.10 Մասնագիտությունը` լրագրող

3.45 Հայաստանի ճամփեքով

4.10 Երկու աստղ. ընտրանի

4.35 Գ/ֆ «Էմմա»

6.35 Չակերտներ

7.05 Մեր մեջ ասած

7.35 Ս-լ «Անգին զարդ»

 

 

8-ին, /չորեքշաբթի/

8.20, 10.00, 20.10 Առաջին տնտեսական

8.30 Մայրիկների ակումբ

9.00 Մ/ֆ «Փոքրիկ Ամադեուսը»

9.30 Առավոտ լուսո

11.40 Մեր մեջ ասած

12.15 Ս-լ «Անգին զարդ»

13.00 Առաջին լրատվական

13.20 Մասնագիտությունը` լրագրող

13.55 Ս-լ «ԱԻՆ 911»

14.35 Արվեստանոց

15.05 Հայ ասպետ

16.05 Մայրիկների ակումբ

16.35 Մ/ֆ «Փոքրիկ Ամադեուսը»

17.00 Առաջին լրատվական

17.25 Երկու աստղ. ընտրանի

17.55 Հանրալսարան

18.35 Մերոնք

18.55 Մեր մեջ ասած

19.25 Ս-լ «Անգին զարդ»

20.20 Խաղից դուրս

21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում

21.40 Հարցազրույց

22.10 Անծանոթ Հայաստան

22.40 Գ/ֆ «Էլիզաբեթ. Ոսկե դարաշրջան»

00.25 Չակերտներ

00.55 Պ. Չայկովսկի «Կարապի լիճ» (1)

2.10 Ս-լ «ԱԻՆ 911»

2.45 Խաղից դուրս

3.20 Հանրալսարան

4.00 Անծանոթ Հայաստան

4.25 Երկու աստղ. ընտրանի

4.50 Գ/ֆ «Էլիզաբեթ. Ոսկե դարաշրջան»

6.35 Չակերտներ

7.05 Մեր մեջ ասած

7.35 Ս-լ «Անգին զարդ»

 

 

9–ին, /հինգշաբթի/

8.20, 10.00, 21.50 Առաջին տնտեսական

8.30 Մայրիկների ակումբ

9.00 Մ/ֆ «Փոքրիկ Ամադեուսը»

9.30 Առավոտ լուսո

11.40 Մեր մեջ ասած

12.15 Ս-լ «Անգին զարդ»

13.00 Առաջին լրատվական

13.20 Խաղից դուրս

13.55 Ս-լ «ԱԻՆ 911»

14.45 Երգ երգոց

16.05 Մայրիկների ակումբ

16.35 Մ/ֆ «Փոքրիկ Ամադեուսը»

17.00 Առաջին լրատվական

17.25 Երկու աստղ. ընտրանի

18.00 Մեր մեջ ասած

18.35 Ազատ գոտի

19.10 Ս-լ «Անգին զարդ»

19.55 Ֆուտբոլ. Եվրոպա լիգա. Ընտրական հանդիպում «Ուլիս»-«Բիրկիրկարա»

22.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում

22.40 Հարցազրույց

23.00 Օտար ամայի ճամփեքի վրա

23.30 Գ/ֆ «Մենավոր ընկուզենին»

1.50 Չակերտներ

2.20 Պ. Չայկովսկի «Կարապի լիճ» (2)

3.30 Ս-լ «ԱԻՆ 911»

4.15 Գ/ֆ «Մենավոր ընկուզենին»

6.35 Չակերտներ

7.05 Մեր մեջ ասած

7.35 Ս-լ «Անգին զարդ»

 

 

10-ին, /ուրբաթ/

8.20, 10.00, 20.10 Առաջին տնտեսական

8.30 Մայրիկների ակումբ

9.00 Մ/ֆ «Փոքրիկ Ամադեուսը»

9.30 Առավոտ լուսո

11.40 Մեր մեջ ասած

12.15 Ս-լ «Անգին զարդ»

13.00 Առաջին լրատվական

13.20 Հոսանքին հակառակ

13.45 Գ/ֆ «Մենավոր ընկուզենին»

16.05 Մայրիկների ակումբ

16.35 Մ/ֆ «Փոքրիկ Ամադեուսը»

17.00 Առաջին լրատվական

17.25 Երկու աստղ. ընտրանի

17.55 Հոգեւոր հայրենիք

18.20 Հայադարան

18.55 Մեր մեջ ասած

19.25 Ս-լ «Անգին զարդ»

20.20 Հրապարակում

20.40 02

21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում

21.40 Հարցազրույց

22.10 Արվեստակիրներ

22.40 Գ/ֆ «Նոր աշխարհ»

00.40 Չակերտներ

1.10 Մարիինյան թատրոնի սիմֆոնիկ նվագախումբ

2.15 Հրապարակում

2.35 02

2.55 Արվեստակիրներ

3.25 Հոգեւոր հայրենիք

3.50 Հոսանքին հակառակ

4.20 Գ/ֆ «Նոր աշխարհ»

7.05 Չակերտներ

7.35 Մեր մեջ ասած

8.05 Ս-լ «Անգին զարդ»

 

 

11–ին, /շաբաթ/

8.50, 10.00 Առաջին տնտեսական

9.00 Մայրիկների ակումբ

9.30 Մ/ֆ «Փոքրիկ Ամադեուսը»

10.15 Մ/ֆ «Քո առաջին կենդանիները»

11.00 Մերոնք

11.20 Հայաստանի ճամփեքով

11.45 Շախմատի աշխարհ

12.00 Մարտիկ

12.30 Արվեստակիրներ

13.00 Առաջին լրատվական

13.20 Արամ Խաչատրյան միջազգային 11-րդ մրցույթի բացումը

14.15 Գ/ֆ «Նոր աշխարհ»

17.00 Առաջին լրատվական

17.25 Գ/ֆ «Բագգեր Վենսի առասպելը»

19.30 Շահող կտրոն

19.50 Հավերժական սառույցների տակ ապրող սիրտը. Հ. Շիրազ

20.25 Ագրոժամ

20.40 Արտ կանոն

21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում

21.35 Զինուժ

22.10 Գ/ֆ «Մումիան»

00.10 Փ/ֆ «Արյունոտ Ջեքը»

1.00 Լոս Անջելեսի ֆիլհարմոնիկ նվագախումբ. Ջորջ Գերշվին

1.55 Մերոնք

2.15 Հայաստանի ճամփեքով

2.40 Մարտիկ

3.05 Արտ կանոն

3.25 Ագրոժամ

3.40 Շախմատի աշխարհ

3.55 Երկու աստղ. ընտրանի

4.25 Գ/ֆ «Մումիան»

6.30 Փ/ֆ «Արյունոտ Ջեքը»

7.20 Գ/ֆ «Բագգեր Վենսի առասպելը»

 

 

 

12-ին /կիրակի/

8.00 Գ/ֆ «Բագգեր Վենսի առասպելը»

10.00 Երաժշտական փոստարկղ

11.10 Արտ կանոն

11.30 Օտար ամայի ճամփեքի վրա

12.00 Զինուժ

12.30 Հայ ասպետ

13.35 Գ/ֆ «Մումիան»

15.35 Մ/ֆ «Տրիստան եւ Իզոլդա»

17.00 Պլաչիդո Դոմինգոյի համերգը Լոռելեյում

17.50 Գ/ֆ «Բենջամին Բաթոնի տարօրինակ պատմությունը»

20.30 Արվեստանոց

21.00 Առաջին լրատվական կիրակնօրյա

22.00 Երգ երգոց

23.20 Գ/ֆ «Մումիան վերադառնում է»

1.25 Երաժշտական փոստարկղ

2.35 Լուչանո Պավարոտտի. Զուգերգեր

3.45 Գ/ֆ «Բենջամին Բաթոնի տարօրինակ պատմությունը»

6.25 Գ/ֆ «Մումիան վերադառնում է»

«ԱՐ» ԵՎ «ATV» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:04

“Ար” և «ATV» հեռուստաալիքների

Շաբաթվա ծրագիրը
Հուլիսի 06-ից – 12.07.2015թ.

Հուլիսի 6- ին, /երկուշաբթի/

08.00, 22.50 Վավերագրական ֆիլմ

09.00 «Վերկացիկ»

09.10 Վ/ֆ «Ասիական երկրների ողջ հմայքը»

10.05 Գ/Ֆ «Բարի գալուստ կամ կողմնակի անձանց մուտքն արգելված է»

12.15 «Օրվա գույնը»

12.20 «Այլ լուր»

12.30 Գ/ֆ «Ջերի Մագուայեր»

14.50 Մուլտֆիլմ

15.30 «Զատիկ»

15.45 «Օրվա գույնը»

15.50 «Մեր հաղթանակը»

16.30, 23.30, 02.40 «Ազդարար»

16.55 «Գամբիտ»

17.25 «Ռետրո հիթ»

17.55 «Օրվա գույնը»

18.00 «Այլ լուր»

18.10 Գ/ֆ «Ավելին, քան սեքսը»

20.30 «Ազդարար» հիմնական թողարկում

21.00 Գ/ֆ «Բարի գալուստ դրախտ»

00.05 «Այլ լուր»

00.15 Վ/ֆ «Խենթ հեռուստատեսություն»

 

Հուլիսի 7- ին, /Երեքշաբթի/

08.15 «Աֆիշ»

08.30 «Ազդարար»

09.00 «Վերկացիկ»

09.15 Վ/ֆ «Խենթ հեռուստատեսություն»

10.10 Գ/ֆ «Ավելին, քան սեքսը»

12.15 «Օրվա գույնը»

12.20 «Այլ լուր»

12.30 Գ/ֆ «Բարի գալուստ դրախտ»

14.30 Մուլտֆիլմ

15.20 «Զատիկ»

15.35 «Օրվա գույնը»

15.40 Վավերագրական ֆիլմ

16.30, 23.30, 02.40 «Ազդարար»

16.55 «Սպորտ էքստրիմ»

17.25 «Ռետրո հիթ»

17.55 «Օրվա գույնը»

18.00 «Այլ լուր»

18.10 Գ/ֆ «Մեքսիկացին»

20.30 «Ազդարար» հիմնական թողարկում

21.00 Գ/ֆ «Վա բանկ»

22.45 «Մեր մեծերը»

00.05 «Այլ լուր»

00.15 Վ/ֆ «Չճանաչված կենդանի օբյեկտներ»

00.55 «Աֆիշ»

 

Հուլիսի 8- ին, /Չորեքշաբթի/

08.15 «Աֆիշ»

08.30 «Ազդարար»

09.05 «Վերկացիկ»

09.15 Վ/ֆ «Չճանաչված կենդանի օբյեկտներ»

10.10 Գ/ֆ «Մեքսիկացին»

12.15 «Օրվա գույնը»

12.20 «Այլ լուր»

12.30 Գ/ֆ «Վա բանկ»

14.05, 15.40 Վավերագրական ֆիլմ

14.35 Մուլտֆիլմ

15.20 «Զատիկ»

15.35 «Օրվա գույնը»

16.30, 23.30, 02.40 «Ազդարար»

16.55, 03.50 «Մեր մեծերը»

17.30 «Ռետրո հիթ»

17.55 «Օրվա գույնը»

18.00 «Այլ լուր»

18.10 Գ/ֆ «Բոյֆրենդն ապագայից»

20.30 «Ազդարար» հիմնական թողարկում

21.00 Գ/ֆ «Երկաթե մարդը-2»

00.05 «Այլ լուր»

00.15 Վ/ֆ «Խստաշունչ մոլորակ»

01.00 «Աֆիշ»

 

Հուլիսի 9- ին, /հինգշաբթի/

08.15 «Աֆիշ»

08.30 «Ազդարար»

09.00 «Վերկացիկ»

09.15 Վ/ֆ «Խստաշունչ մոլորակ»

10.10 Գ/ֆ «Բոյֆրենդն ապագայից»

12.15 «Օրվա գույնը»

12.20 «Այլ լուր»

12.30 Գ/ֆ «Երկաթե մարդը-2»

14.40 Մուլտֆիլմ

15.25 «Զատիկ»

15.45 «Օրվա գույնը»

15.50 «Գամբիտ»

16.30, 23.30, 02.45 «Ազդարար»

16.55 «Արարման խորհուրդը»

17.25 «Ռետրո հիթ»

17.55 «Օրվա գույնը»

18.00 «Այլ լուր»

18.10 Գ/ֆ «Ձևացրու, թե իմ կինն ես»

20.30 «Ազդարար» հիմնական թողարկում

21.00 Գ/ֆ «Տիտանների մենամարտը»

23.00 «Վարպետների քաղաքը»

00.05 «Այլ լուր»

00.15 Վ/ֆ «Կյանքի շքեղությունները»

01.00 «Աֆիշ»

01.10 Գեղարվեստական ֆիլմ

 

Հուլիսի 10-ին, /ուրբաթ/

08.15 «Աֆիշ»

08.30 «Ազդարար»

09.00 «Վերկացիկ»

09.15 Վ/ֆ «Կյանքի շքեղությունները»

10.10 Գ/ֆ «Ձևացրու, թե իմ կինն ես»

12.15 «Օրվա գույնը»

12.20 «Այլ լուր»

12.30 Գ/ֆ «Տիտանների մենամարտը»

14.15 Վավերագրական ֆիլմ

14.40 Մուլտֆիլմ

15.20 «Զատիկ»

15.40 «Օրվա գույնը»

15.45 «Վարպետների քաղաքը»

16.30, 23.30, 03.00 «Ազդարար»

16.55 «Առողջություն»

17.25 «Ռետրո հիթ»

17.55 «Օրվա գույնը»

18.00 «Այլ լուր»

18.10 Գ/ֆ «Ամեն ինչ կարգին է»

20.30 «Ազդարար» հիմնական թողարկում

21.00 Գ/ֆ «Վերացնել Քարթերին»

23.00 «Սպորտ էքստրիմ»

00.05 «Այլ լուր»

00.15 Վ/ֆ «Աշխարհի յուրահատուկ ռեստորանները»

01:00 «Աֆիշ»

01.10 Գեղարվեստական ֆիլմ

 

Հուլիսի 11-ին, /շաբաթ/

08.15 «Աֆիշ»

08.30 «Ազդարար»

09.00 «Վերկացիկ»

09.10 Մ/ֆ «Ուրախ ոտքերը-2»

10.50 Գ/ֆ «Ամեն ինչ կարգին է»

12.40 Գ/ֆ «Մի վշտանա, մայրիկ»

14.30 Մուլտֆիլմ

15.30, 19.00 Վավերագրական ֆիլմ

16.30, 23.30, 02.40 «Ազդարար»

16.55 Մ/Ֆ «Քունգ Ֆու Պանդա-2»

18.30 «Ռետրո հիթ»

20.30 «Ազդարար» հիմնական թողարկում

21.00 Գ/ֆ «Նշանառության տակ»

23.05 «Քննության գաղտնիքը»

00.05 «Պարզ ճշմարտություններ»

00.50 «Աֆիշ»

01.00 Գեղարվեստական ֆիլմ

 

Հուլիսի 12- ին, /կիրակի/

08.15 «Աֆիշ»

08.30 «Ազդարար»

09.00 «Վերկացիկ»

09.15 Մ/Ֆ «Քունգ Ֆու Պանդա-2»

11.00 Գ/ֆ «Դիսկոյի պարողը»

13.40 «Քննության գաղտնիքը»

14.00 «Արարման խորհուրդը»

14.20 Գ/ֆ «Անձրևի մարդը»

16.35 «Մեր հաղթանակը»

17.35 Մ/ֆ «Ուրախ ոտքերը-2»

19.25 «Մեր մեծերը»

20.05 «Սպորտ էքստրիմ»

20.30 Վավերագրական ֆիլմ

21.30 «Առողջություն»

22.00 Գ/ֆ «Ծառայողական սիրավեպ»

00.40 Վ/ֆ «Ասիական երկրների ողջ հմայքը»

01.20 «Աֆիշ»

01.30 Գեղարվեստական ֆիլմ

 

 

 

«ATV»  TV

Երկուշաբթի, հուլիսի 6

6:00 Օրհներգ

6:02 Քարից փափուկ

6:30 Երաժշտություն

7:10 Փազլ

7:30 Սեզամի փողոց

8:00 Բրենդ թայմ

8:03 Մ/Ֆ «Ջիմմի Նեյտրոն»

8:50 Մ/Ֆ «Ավատար»

9:30 Քարից փափուկ

10:15 Կիսաբաց լուսամուտներ

11:20 Սպիտակ անկյուն

12:00 Բրենդ թայմ

12:05 Փազլ

12:25 Մ/Ֆ «Ջիմմի Նեյտրոն»

13:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

13:20 Փազլ

15:40 Քարից փափուկ

16:20 Սպիտակ անկյուն

17:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

17:20 Հ/Ս Հնդկաստան. Սիրո պատմություն

18:15 Հ/Ս Կյանքից առավել

19:15 Ընտանեկան պատմություններ

20:00 Կիսաբաց լուսամուտներ

21:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

21:40 Արմքոմեդի

22:20 Արդյոք ովքեր են

22:30 Գ/Ֆ

0:00 Օրհներգ

0:30 Բրենդ թայմ

0:35 Վավերագրական ֆիլմ

1:05 Սպիտակ անկյուն

1:50 Արդյոք ովքեր են

2:00 Քարից փափուկ

2:30 Գ/Ֆ

4:30 Կիսաբաց լուսամուտներ

5:30 Վավերագրական ֆիլմ

 

 

Երեքշաբթի, հուլիսի 7

6:00 Օրհներգ

6:02 Քարից փափուկ

6:30 Երաժշտություն

7:10 Փազլ

7:30 Սեզամի փողոց

8:00 Բրենդ թայմ

8:05 Մ/Ֆ «Ջիմմի Նեյտրոն»

8:50 Մ/Ֆ «Ավատար»

9:30 Քարից փափուկ

10:15 Կիսաբաց լուսամուտներ

11:20 Սպիտակ անկյուն

12:00 Բրենդ թայմ

12:05 Փազլ

12:25 Մ/Ֆ «Ջիմմի Նեյտրոն»

13:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

13:15 Արմքոմեդի

13:45 Փազլ

15:40 Քարից փափուկ

16:20 Սպիտակ անկյուն

17:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

17:20 Հ/Ս Հնդկաստան. Սիրո պատմություն

18:15 Հ/Ս Կյանքից առավել

19:15 Ընտանեկան պատմություններ

20:00 Կիսաբաց լուսամուտներ

21:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

21:40 Վեցերորդ զգայարան

22:20 Արդյոք ովքեր են

22:30 Գ/Ֆ

0:00 Օրհներգ

0:30 Վավերագրական ֆիլմ

1:00 Բրենդ թայմ

1:05 Սպիտակ անկյուն

2:00 Քարից փափուկ

2:30 Գ/Ֆ

4:00 Կիսաբաց լուսամուտներ

5:00 Վավերագրական ֆիլմ

5:30 Երաժշտություն

 

 

Չորեքշաբթի, հուլիսի 8

6:00 Օրհներգ

6:02 Քարից փափուկ

6:30 Երաժշտություն

7:10 Փազլ

7:30 Սեզամի փողոց

8:00 Բրենդ թայմ

8:03 Մ/Ֆ «Ջիմմի Նեյտրոն»

8:50 Մ/Ֆ «Ավատար»

9:30 Քարից փափուկ

10:15 Կիսաբաց լուսամուտներ

11:20 Սպիտակ անկյուն

12:00 Բրենդ թայմ

12:05 Փազլ

12:25 Մ/Ֆ «Ջիմմի Նեյտրոն»

13:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

13:20 Փազլ

15:40 Քարից փափուկ

16:20 Սպիտակ անկյուն

17:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

17:20 Հ/Ս Հնդկաստան. Սիրո պատմություն

18:15 Հ/Ս Կյանքից առավել

19:15 Ընտանեկան պատմություններ

20:00 Կիսաբաց լուսամուտներ

21:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

21:40 Արմքոմեդի

22:20 Արդյոք ովքեր են

22:30 Գ/Ֆ

0:00 Օրհներգ

0:20 Վավերագրական ֆիլմ

1:10 Բրենդ թայմ

1:15 Սպիտակ անկյուն

2:00 Քարից փափուկ

2:30 Գ/Ֆ

4:00 Կիսաբաց լուսամուտներ

5:00 Վավերագրական ֆիլմ

5:30 Երաժշտություն

 

Հինգշաբթի, հուլիսի 9

6:00 Օրհներգ

6:02 Քարից փափուկ

6:30 Երաժշտություն

7:10 Փազլ

7:30 Սեզամի փողոց

8:00 Բրենդ թայմ

8:03 Մ/Ֆ «Ջիմմի Նեյտրոն»

8:50 Մ/Ֆ «Ավատար»

9:30 Քարից փափուկ

10:15 Կիսաբաց լուսամուտներ

11:20 Սպիտակ անկյուն

12:00 Բրենդ թայմ

12:05 Փազլ

12:25 Մ/Ֆ «Ջիմմի Նեյտրոն»

13:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

13:15 Արմքոմեդի

13:45 Փազլ

15:40 Քարից փափուկ

16:20 Սպիտակ անկյուն

17:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

17:20 Հ/Ս Հնդկաստան. Սիրո պատմություն

18:15 Հ/Ս Կյանքից առավել

19:15 Ընտանեկան պատմություններ

20:00 Կիսաբաց լուսամուտներ

21:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

21:40 Անծանոթ Երևան

22:20 Արդյոք ովքեր են

22:30 Գ/Ֆ

0:30 Վավերագրական ֆիլմ

1:15 Սպիտակ անկյուն

2:00 Քարից փափուկ

2:30 Գ/Ֆ

4:00 Կիսաբաց լուսամուտներ

5:00 Վավերագրական ֆիլմ

5:30 Երաժշտություն

 

 

Ուրբաթ, հուլիսի 10

6:00 Օրհներգ

6:02 Քարից փափուկ

6:30 Երաժշտություն

7:10 Փազլ

7:30 Սեզամի փողոց

8:00 Բրենդ թայմ

8:05 Մ/Ֆ «Ջիմմի Նեյտրոն»

8:50 Մ/Ֆ «Ավատար»

9:30 Քարից փափուկ

10:15 Կիսաբաց լուսամուտներ

11:20 Սպիտակ անկյուն

12:00 Բրենդ թայմ

12:05 Փազլ

12:25 Մ/Ֆ «Ջիմմի Նեյտրոն»

13:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

13:20 Փազլ

15:40 Քարից փափուկ

16:20 Սպիտակ անկյուն

17:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

17:20 Հ/Ս Հնդկաստան. Սիրո պատմություն

18:15 Հ/Ս Կյանքից առավել

19:15 Ընտանեկան պատմություններ

20:00 Կիսաբաց լուսամուտներ

21:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

21:40 Արմքոմեդի

22:20 Արդյոք ովքեր են

22:40 Հայֆիլմ

23:30 Վեցերորդ զգայարան

0:00 Օրհներգ

0:30 Քոմեդի քլաբ + Բրենդ թայմ

1:30 Վավերագրական ֆիլմ

2:00 Սպիտակ անկյուն

2:40 Քարից փափուկ

3:10 Կիսաբաց լուսամուտներ

4:10 Արդյոք ովքեր են

4:30 Քոմեդի քլաբ

5:30 Վավերագրական ֆիլմ

 

 

Շաբաթ, հուլիսի 11

6:00 Օրհներգ

6:02 Քարից փափուկ

6:30 Երաժշտություն

7:10 Փազլ

7:30 Սեզամի փողոց

8:00 Բրենդ թայմ

8:03 Վավերագրական ֆիլմ

9:00 Արևներ

10:00 Nasha Rasha

10:35 Ամենից ամենա

11:37 Բրենդ թայմ

11:40 Մ/Ֆ «Ավատար»

13:00 «Այսօր»Լրատվական ծրագիր

13:10 Արմքոմեդի

13:40 Փազլ

14:00 Գ/Ֆ

16:30 Երաժշտություն

17:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

17:20 Քոմեդի քլաբ

18:20 Համերգային ծրագիր

20:00 Սոված խաղեր

20:40 Արդյոք ովքեր են

21:00 «Այսօր» Լրատվական ծրագիր

21:40 Անծանոթ Երևան

22:20 Գ/Ֆ

0:00 Օրհներգ

0:20 Դինամիտ

1:20 Բրենդ թայմ

1:25 Քոմեդի քլաբ

2:10 Վավերագրական ֆիլմ

3:00 Հրաշալի 7

4:00 Սոված խաղեր

4:30 Վավերագրական ֆիլմ

5:30 Երաժշտություն

 

 

Կիրակի, հուլիսի 12

6:00 Օրհներգ

6:02 Սոված խաղեր

6:30 Երաժշտություն

7:00 Վավերագրական ֆիլմ

7:40 Սեզամի փողոց

8:00 Բրենդ թայմ

8:05 Ամենից ամենա

9:03 Արևներ

10:00 Գ/Ֆ

12:00 Բրենդ թայմ

12:05 Համերգային ծրագիր

13:20 Անծանոթ Երևան

14:00 Գ/Ֆ

16:00 Վավերագրական ֆիլմ

17:00 Սոված խաղեր

17:45 Հայֆիլմ

18:30 Ամենից Ամենա

19:30 Հրաշալի 7-նյակ

20:30 Վեցերորդ զգայարան

21:40 Գ/Ֆ

23:40 Դինամիտ

0:30 Վավերագրական ֆիլմ

1:30 Բրենդ թայմ

1:35 Հրաշալի 7-նյակ

2:00 Ամենից Ամենա

3:00 Nasha Rasha

3:30 Վավերագրական ֆիլմ

4:00 Հրաշալի 7-նյակ

5:00 Վավերագրական ֆիլմ

5:30 Երաժշտություն

ՇԱՆԹ ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:02

“Շանթ” հեռուստաընկերության
Շաբաթվա ծրագիրը
Հուլիսի 06-ից մինչեւ 12 -ը` 2015 թ.
6 հուլիսի /երկուշաբթի/

06.00 Ավտոշքերթ
06.25 Սլ ՚Բանակումՙ
06.55 Սլ ՚Թշվառներըՙ
07.40 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
08.25 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
09.00 Կիրակնօրյա Հորիզոն
10.15 Առավոտը Շանթում
12.00 Սլ ՚Թշվառներըՙ
13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
15.20 Մի’ վնասիր
16.15 Սլ ՚Բանակումՙ
17.00 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
18.25 Սլ ՚Թշվառներըՙ
19.20 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
20.20 Սլ ՚Խոպանի տեսությունՙ
21.05 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում
22.40 Սլ ՚Բանակումՙ
23.25 Կիրակնօրյա Հորիզոն
00.25 Մի’ վնասիր
01.05 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
01.50 Սլ ՚Թշվառներըՙ
02.35 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
03.20 Ավտոշքերթ
03.45 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
04.20 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
05.00 Մի’ վնասիր

 
7 հուլիսի /երեքշաբթի/

06.00 Ավտոշքերթ
06.20 Սլ ՚Բանակումՙ
06.40 Սլ ՚Թշվառներըՙ
07.25 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
08.10 Մի’ վնասիր
09.10 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
10.15 Առավոտը Շանթում
12.00 Սլ ՚Թշվառներըՙ
13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
15.20 Մասնա•ետ OnLine
16.15 Սլ ՚Բանակումՙ
17.00 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
18.25 Սլ ՚Թշվառներըՙ
19.20 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
20.20 Սլ ՚Խոպանի տեսությունՙ
21.05 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում
22.40 Սլ ՚Բանակումՙ
23.25 ԳՖ
01.05 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
01.50 Սլ ՚Բանակումՙ
02.25 Սլ ՚Թշվառներըՙ
03.10 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
03.55 Ավտոշքերթ
04.20 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
04.55 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ

 
8 հուլիսի /չորեքշաբթի/

06.00 Ավտոշքերթ
06.20 Սլ ՚Բանակումՙ
06.40 Սլ ՚Թշվառներըՙ
07.25 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
08.10 Մասնա•ետ OnLine
09.10 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
10.15 Առավոտը Շանթում
12.00 Սլ ՚Թշվառներըՙ
13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
15.20 Մասնագետ OnLine
16.15 Սլ ՚Բանակումՙ
17.00 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
18.20 Սլ ՚Թշվառներըՙ
19.15 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
20.10 Մի’ վնասիր
21.05 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում
22.40 Սլ ՚Բանակումՙ
23.25 Մի’ վնասիր
00.10 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
00.55 Սլ ՚Բանակումՙ
01.30 Սլ ՚Թշվառներըՙ
02.15 Ավտոշքերթ
02.40 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
03.15 ԳՖ
04.45 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
05.25 Մի’ վնասիր

9 հուլիսի /հինգշաբթի/

06.00 Ավտոշքերթ
06.20 Սլ ՚Բանակումՙ
06.40 Սլ ՚Թշվառներըՙ
07.25 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
08.10 Մասնագետ OnLine
09.10 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
10.15 Առավոտը Շանթում
12.00 Սլ ՚Թշվառներըՙ
13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
15.20 Մի’ վնասիր
16.15 Սլ ՚Բանակումՙ
17.00 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
18.20 Սլ ՚Թշվառներըՙ
19.15 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
20.10 Մի’ վնասիր
21.05 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում
22.40 Սլ ՚Բանակումՙ
23.25 Սլ ՚Խոպանի տեսությունՙ
00.10 Մի’ վնասիր
01.05 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
01.50 Սլ ՚Բանակումՙ
02.25 Սլ ՚Թշվառներըՙ
03.10 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
03.55 Ավտոշքերթ
04.20 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
04.55 Մի’ վնասիր

 
10 հուլիսի /ուրբաթ/

06.00 Ավտոշքերթ
06.20 Սլ ՚Բանակումՙ
06.40 Սլ ՚Թշվառներըՙ
07.25 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
08.10 Մի’ վնասիր
09.10 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
10.15 Առավոտը Շանթում
12.00 Սլ ՚Թշվառներըՙ
13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
15.20 Մի’ վնասիր
16.15 Ավտոշքերթ
16.45 Աշխարհի հայերը
17.00 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
18.20 Սլ ՚Թշվառներըՙ
19.15 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
20.10 Vitamin
21.05 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում
22.40 Սլ ՚Բանակումՙ
23.25 Սլ ՚Խոպանի տեսությունՙ
00.05 ԳՖ
02.15 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
02.55 Սլ ՚Բանակումՙ
03.30 Սլ ՚Թշվառներըՙ
04.15 Ավտոշքերթ
04.40 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
05.15 Vitamin

 
11 հուլիսի /շաբաթ/

06.00 Աշխարհի հայերը
06.20 Սլ ՚Բանակումՙ
06.40 Սլ ՚Թշվառներըՙ
07.25 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
08.10 Մի’ վնասիր
09.10 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
10.15 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
12.00 Սլ ՚Թշվառներըՙ
13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
15.20 Մի’ վնասիր
16.15 Ավտոշքերթ
16.45 Աշխարհի հայերը
17.00 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ
18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
18.20 Ժողովրդական երգի ուղին
20.00 Սլ ՚Բանակումՙ
21.10 Սլ ՚Խոպանի տեսությունՙ
22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում
22.40 Vitamin
23.40 ԳՖ
02.00 Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
02.35 Vitamin
03.20 ԳՖ
05.00 Սլ ՚Կոտրված սրտերՙ

 
12 հուլիսի /կիրակի/

09.05 Մի’ վնասիր
10.00 Ժողովրդական երգի ուղին
11.40 ԳՖ
13.10 Ավտոշքերթ
13.40 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր
15.15 Vitamin
16.10 Սլ ՚Բանակումՙ
19.30 Ժողովրդական երգի ուղին
21.10 Սլ ՚Խոպանի տեսությունՙ
22.00 Կիրակնօրյա Հորիզոն
23.00 Աշխարհի հայերը
23.25 ԳՖ
01.20 Ժողովրդական երգի ուղին
02.30 Կիրակնօրյա Հորիզոն
03.20 Աշխարհի հայերը
03.40 Սլ ՚Բանակումՙ
04.40 ԳՖ

«ОРТ» «РТР» ԵՎ «КУЛЬТУРА» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Փետրվար 24, 2014 | 0:06

1

3.00 Телеканал «Доброе утро».
6.00 Новости.
6.05 Игорь Петренко, Алена Бабенко в фильме «Водитель для Веры».
7.00 Новости.
7.05 Фильм «Водитель для Веры». Продолжение.
8.05 «Жить здорово!».
9.00 Модный приговор.
10.00 Новости.
10.15 Контрольная закупка.
10.40 «Время обедать!».
11.15 «Доброго здоровьица!».
12.00 Другие новости.
12.30 Понять. Простить.
13.00 Новости (с субтитрами).
13.15 «Истина где-то рядом».
13.30 «Они и мы».
14.20 «В наше время».
15.10 «Наедине со всеми». Программа Юлии Меньшовой.
16.00 Вечерние новости (с субтитрами).
16.45 «Истина где-то рядом».
17.00 «Давай поженимся!».
18.00 «Пусть говорят».
19.00 «Время».
19.30 Премьера. Павел Деревянко, Ольга Ломоносова в многосерийном детективе «Черные кошки».
21.05 «Вечерний Ургант».
21.40 Ночные новости.
21.50 Олег Меньшиков в многосерийном фильме «Статский советник».
22.50 Дензел Вашингтон в остросюжетном фильме «Осада».
0.40 Олег Жаков, Лев Прыгунов в детективе «Без права на ошибку».
1.00 Новости.
1.05 Детектив «Без права на ошибку». Продолжение.
2.10 «В наше время».

РТР
05.00 «Утро России»
09.00 «Аркадий Кошко. Гений русского сыска»
09.55 «О самом главном». Ток-шоу
11.00 Вести
11.30 Местное время. Вести-Москва
11.50 Вести. Дежурная часть
12.00 Анна Ковальчук в детективном телесериале «Тайны следствия»
13.00 «Особый случай»
14.00 Вести
14.30 Местное время. Вести-Москва
14.50 Вести. Дежурная часть
15.00 Премьера. «Пока станица спит». Телесериал
17.00 Вести
17.10 Местное время. Вести-Москва
17.30 Анна Ковальчук в детективном телесериале «Тайны следствия-12»
18.30 «Прямой эфир»
19.40 Местное время. Вести-Москва
20.00 Вести
20.50 «Спокойной ночи, малыши!»
21.00 Русская серия. Премьера. Саёра Сафари, Ирина Розанова, Наталья Рудова, Евгений Пронин и Иван Жидков в телесериале «Гюльчатай. Ради любви»
00.40 «Девчата»
01.25 Ночной сеанс. Олег Ефремов, Ролан Быков, Нина Гребешкова, Изольда Извицкая, Людмила Касаткина, Александр Лазарев и Борис Чирков в фильме «Вызываем огонь на себя». 1964г. 1-я серия
03.25 Сериал для полуночников. Телесериал «Закон и порядок-19» (США). 2009г
04.15 «Комната смеха»

Культура
07:00 ПРОГРАММА МЕЖДУНАРОДНОГО ИНФОРМАЦИОННОГО КАНАЛА «ЕВРОНЬЮС» НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ
10:00 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
10:15 «Наблюдатель».
11:15 «Перри Мэйсон». Телесериал (США, 1964). Режиссер Р.Доннер.
12:10 «Антонио Сальери». Документальный фильм (Украина).
12:20 ЛИНИЯ ЖИЗНИ. Игорь Золотовицкий.
13:15 «Чудеса жизни». Документальный сериал (Великобритания). 1-я серия.
14:10 ЗОЛОТАЯ СЕРИЯ РОССИИ. «В лесах и на горах». Телесериал (Россия, 2010). Режиссер А.Холмский. 5-я серия.
15:00 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
15:10 НАСЛЕДНИКИ ГИППОКРАТА. «Николай Бурденко. Падение вверх». Документальный фильм.
15:35 «Суворов». Художественный фильм (Мосфильм, 1940). Режиссеры В.Пудовкин, М.Доллер.
17:20 Концерт Королевского оркестра Концертгебау. Солист Ефим Бронфман.
18:10 «Полиглот». Немецкий с нуля за 16 часов! N5.
19:00 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
19:15 ГЛАВНАЯ РОЛЬ
19:30 «Сати. Нескучная классика…» с Семеном Скигиным и Еленой Поповской.
20:15 «Правила жизни».
20:45 ОСТРОВА. Александр Збруев.
21:25 «Тем временем» с Александром Архангельским. Информационно-аналитическая программа
22:15 СПЕЦПРОЕКТ. «Запечатленное время. Некоторые подробности Большой истории». Документальные фильмы: «Люди» (1934). «Дома и люди» (1962).
23:20 «Гай Юлий Цезарь». Документальный фильм (Украина).
23:30 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
23:50 «Кинескоп» с Петром Шепотинником. «64-й Берлинский МКФ».
00:30 ДОКУМЕНТАЛЬНАЯ КАМЕРА. «Детский мир».
01:10 С.Прокофьев. Концерт N3 для фортепиано с оркестром.
 

Top լուրեր

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua