Լուրեր
Արխիվ

Մարտ 2015
Երկ Երք Չրք Հնգ Ուրբ Շբթ Կիր
« Փետ    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Ծրագիր
«ԱՐՄԵՆԻԱ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔ Նոյեմբեր 08, 2014 | 12:50

Մարտի 2 Երկուշաբթի

Սկիզբ Անվանում
10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս Հայեր
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 Հատուկ դեպքեր
13:00 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
14:00 Կիրակի
14:50 Սուր անկյուն
16:00 01-99 ՃՏՊ
16:30 Ժամը լրատվական
16:50 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
17:40 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
18:10 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
19:00 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
20:50 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
21:40 Հերթապահ մաս
21:45 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
22:30 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
23:10 Գ/Ֆ ՙԵս Ֆրանկենշտեյնն եմ՚
0:50 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
1:30 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
2:10 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
3:00 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
3:30 Ծագումով հայեր
4:00 01-99 ՃՏՊ
4:30 Ժամը լրատվական
5:10 Հերթապահ մաս
5:15 Հաղթեք րոպեում
6:00 Հատուկ դեպքեր
6:30 Ռ-Էվոլյուցիա
7:15 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
7:40 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
8:30 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
9:10 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚

Մարտի 3 Երեքշաբթի

Սկիզբ Անվանում
10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս Հայեր
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 Ռ-Էվոլյուցիա
13:00 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
14:00 Գ/Ֆ ՙԵս Ֆրանկենշտեյնն եմ՚
16:30 Ժամը լրատվական
16:50 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
17:40 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
18:10 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
19:00 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
20:50 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
21:40 Հերթապահ մաս
21:45 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
22:30 Հ/Ն ՙՏնփեսա՚
23:10 Թ/Շ Մարդկային գործոն
0:00 Գ/Ֆ ՙՄխրճվելով առաջ՚
1:40 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
2:20 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
3:00 Հ/Ս ՙէմիգրանտները՚
3:40 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
4:30 Ժամը
5:15 Հերթապահ մաս
5:20 Հայոց պատմություն
5:40 Հաղթեք րոպեում
6:20 Հ/Ն ՙՏնփեսա՚
6:50 Թ/Շ Մարդկային գործոն
7:40 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
8:30 Հ/Ս ՙէմիգրանտները՚
9:10 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚

Մարտի 4 Չորեքշաբթի

Սկիզբ Անվանում
10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս Հայեր
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 Թ/Շ Մարդկային գործոն
13:00 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
14:00 Գ/Ֆ ՙՄխրճվելով առաջ՚
16:30 Ժամը լրատվական
16:50 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
17:40 Հ/Ն ՙՏնփեսա՚
18:10 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
19:00 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
21:00 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
21:40 Հերթապահ մաս
21:45 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
22:30 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
23:10 Թ/Շ Մարդկային գործոն
0:00 Գ/Ֆ ՙԺան Կլոդ Վան Դամ՚
1:40 Հ/Ս ՙԽիզախ կինը՚
2:20 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
3:00 Հ/Ս ՙէմիգրանտները՚
3:45 Հ/Ն ՙՏնփեսա՚
4:30 Ժամը
5:10 Հերթապահ մաս
5:20 Քոմենթս
5:50 Թ/Շ Մարդկային գործոն
6:30 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
7:00 Հ/Ս ՙԽիզախ կինը՚
7:50 Նանե
8:30 Հ/Ս ՙէմիգրանտները՚
9:10 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚

Մարտի 5 Հինգշաբթի

Սկիզբ Անվանում
10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս Հայեր
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 Թ/Շ Մարդկային գործոն
13:00 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
14:00 Գ/Ֆ ՙԺան Կլոդ Վան Դամ՚
16:30 Ժամը լրատվական
16:50 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
17:40 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
18:10 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
19:00 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
21:00 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
21:40 Հերթապահ մաս
21:45 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
22:30 Հ/Ն ՙՏնփեսա՚
23:10 Թ/Շ Մարդկային գործոն
0:00 Ֆուտբոլի Ժամը
1:00 Գ/Ֆ ՙՍահմանամերձ քաղաք՚
3:00 Հ/Ս ՙԽիզախ կինը՚
3:40 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
4:30 Ժամը
5:10 Հերթապահ մաս
5:15 Ֆուտբոլի Ժամը
6:00 Ծագումով հայեր
6:30 Հ/Ն ՙՏնփեսա՚
7:00 Թ/Շ Մարդկային գործոն
7:40 Հ/Ս ՙԽիզախ կինը՚
8:30 Հ/Ս ՙէմիգրանտները՚
9:10 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚

Մարտի 6 Ուրբաթ

Սկիզբ Անվանում
10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս Հայեր
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 Թ/Շ Մարդկային գործոն
13:00 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
14:00 Գ/Ֆ ՙՍահմանամերձ քաղաք՚
16:30 Ժամը լրատվական
16:50 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
17:40 Հ/Ն ՙՏնփեսա՚
18:10 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
19:00 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
21:00 Հ/Ս ՙէմիգրանտներ՚
21:40 Հերթապահ մաս
21:45 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
22:30 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
23:10 Գ/Ֆ ՙԹակելով երկնքի դռները՚
0:40 Հ/Ս ՙԽիզախ կինը՚
1:20 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
2:00 Հ/Ս ՙԷմիգրանտներ՚
2:40 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
3:10 Թ/Շ Մարդկային գործոն
4:00 Քոմենթս
4:30 Ժամը
5:10 Հաղթեք րոպեում
6:20 Հ/Ս ՙԽիզախ կինը՚
7:00 Հ/Ն ՙՖուլ Հաուս՚
7:20 Գ/Ֆ ՙԹակելով երկնքի դռները՚

Մարտի 7 Շաբաթ

Սկիզբ Անվանում
8:57 Ի±նչ: Որտե±ղ: Ե±րբ
10:00 Ժամը
10:15 Նանե
11:00 Հատուկ դեպքեր
11:30 Ծագումով Հայերը
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 Հ/Ս ՙԷմիգրանտներ՚
16:30 Ժամը լրատվական
16:50 Քոմենթս
17:20 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
21:00 Հատուկ դեպքեր
21:25 01-99 ՃՏՊ
22:00 Սուր անկյուն
23:15 Ռ-Էվոլյուցիա
0:00 Ի±նչ: Որտե±ղ: Ե±րբ
1:00 Հ/Ս ՙԷմիգրանտները՚
4:30 Ժամը
5:00 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚

Մարտի 8 Կիրակի

Սկիզբ Անվանում
8:20 Հ/Ս ՙԽիզախ Կինը՚
12:00 Ֆուտբոլի օրագիր
12:20 Քոմենթս
13:00 Ֆուլ Հաուս
14:30 Տնփեսա
15:30 Ի±նչ: Որտե±ղ: Ե±րբ
16:40 Ծագումով Հայերը
17:00 Ամերիկայի ձայն
17:30 Գ/Ֆ
19:30 Հերթապահ մաս
20:00 Կիրակի
21:00 Գ/Ֆ ՙՍուպեր Մամա՚
23:30 Գ/Ֆ
1:30 Ֆուլ Հաուս
3:00 Տնփեսա
4:00 Գ/Ֆ
4:30 Ժամը լրատվական
5:00 Գ/Ֆ
6:00 Հերթապահ մաս
6:30 Քոմենթս
7:00 Հ/Ս ՙԽիզախ կինը՚
8:20 Հ/Ս ՙԷմիգրանտները՚
9:10 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚

«ԴԱՐ-21» ԵՎ «Հ3» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:10

«ԴԱՐ-21» Tv

02.03.2015 երկուշաբթի

05:00 Պրոֆիլակտիկա
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 ԲիոՌիթմ
16:20 Նոն ստոպ-1+1
17:00 Ֆայլ-PRO
17:10 Բարև, Չինաստան
17:15 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
18:00 Speed-Շոու
18:30 Նոն ստոպ-100% Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
19:30 Երաժշտական Մոլորակ
20:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
21:00 Ֆայլ-PRO
21:10 Բարև, Չինաստան
21:15 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
22:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
23:00 Նոն ստոպ-Divas Հիթ
00:00 Ֆայլ-PRO
00:10 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

03.03.2015 Երեքշաբթի

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
09:00 Ֆայլ-PRO
09:10 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
10:00 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
11:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
12:00 Կեսօր
12:35 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
13:10 Ֆայլ-PRO
13:20 Բարև, Չինաստան
13:25 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Հիթս Մենյու
17:00 Ֆայլ-PRO
17:10 Բարև, Չինաստան
17:15 Նոն ստոպ-1+1
18:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
19:30 Կարմիր Շրթներկ
19:50 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
20:00 Կեսօր
20:35 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
21:00 Ֆայլ-PRO
21:10 Բարև, Չինաստան
21:15 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
21:40 Գ/Ֆ ՙՍլեվինի երջանիկ թիվը՚
23:40 Նոն ստոպ-100% Հիթ
00:00 Ֆայլ-PRO
00:10 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

04.03.2015 Չորեքշաբթի

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
09:00 Ֆայլ-PRO
09:10 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
10:00 Նոն ստոպ-1+1
11:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
12:00 Կեսօր
12:35 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
13:10 Ֆայլ-PRO
13:20 Բարև, Չինաստան
13:25 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Երաժշտական Մոլորակ
16:25 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
17:00 Ֆայլ-PRO
17:10 Բարև, Չինաստան
17:15 Նոն ստոպ-1+1
18:00 Հայ 10
18:50 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
20:00 Կեսօր
20:35 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
21:00 Ֆայլ-PRO
21:10 Բարև, Չինաստան
21:15 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
22:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
23:00 ԲիոՌիթմ
23:20 Նոն ստոպ-100% Հիթ
00:00 Ֆայլ-PRO
00:10 Նոն ստոպ-Divas Հիթ
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

05.03.2015 Հինգշաբթի

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
09:00 Ֆայլ-PRO
09:10 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
10:00 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
11:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
12:00 Կեսօր
12:35 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
13:10 Ֆայլ-PRO
13:20 Բարև, Չինաստան
13:25 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Կարմիր Շրթներկ
16:20 Նոն ստոպ-1+1
17:00 Ֆայլ-PRO
17:10 Բարև, Չինաստան
17:15 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
18:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
20:00 Կեսօր
20:35 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
21:00 Ֆայլ-PRO
21:10 Բարև, Չինաստան
21:15 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
21:40 Գ/Ֆ ՙՈւիմբլդոն՚
23:20 Նոն ստոպ-100% Հիթ
00:00 Ֆայլ-PRO
00:10 Նոն ստոպ-Divas Հիթ
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

06.03.2015 Ուրբաթ

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
09:00 Ֆայլ-PRO
09:10 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
10:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
11:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
12:00 Կեսօր
12:35 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
13:10 Ֆայլ-PRO
13:20 Բարև, Չինաստան
13:25 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Հիթս Մենյու
17:00 Ֆայլ-PRO
17:10 Բարև, Չինաստան
17:15 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
18:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
20:00 Կեսօր
20:35 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
21:00 Ֆայլ-PRO
21:10 Բարև, Չինաստան
21:15 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
22:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
23:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
00:00 Ֆայլ-PRO
00:10 Speed-Շոու
00:35 Նոն ստոպ-Divas Հիթ
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

07.03.2015 Շաբաթ

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
09:00 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
10:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
11:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
12:00 ԲիոՌիթմ
12:20 Նոն ստոպ-Drive
13:10 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Հայ 10
17:00 Ֆայլ-PRO 24/7
17:25 Կարմիր Շրթներկ
17:45 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ-Cover
21:00 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
22:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
22:30 Երաժշտական Մոլորակ
23:00 Նոն ստոպ-Divas Հիթ
00:00 Ֆայլ-PRO 24/7
00:20 Նոն ստոպ-Ռոք Հիթ
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

08.03.2015 Կիրակի

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
09:00 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
10:00 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
11:00 Նոն ստոպ-Մուլտմիքս
12:00 Նոն ստոպ-1+1
13:00 Հայ 10
13:45 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
14:00 Կարմիր Շրթներկ
14:25 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 ԲիոՌիթմ
15:20 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
16:00 Հիթս Մենյու
16:45 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
17:00 Ֆայլ-PRO 24/7
17:20 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
18:30 Երաժշտական Մոլորակ
19:00 Speed-Շոու
19:30 Նոն ստոպ-Երկրի Երգեր
20:00 Նոն ստոպ-1+1
21:00 Համերգ.Ուան Դայրեքշն
22:50 Նոն ստոպ-100% Հիթ
23:00 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
00:00 Ֆայլ-PRO 24/7
00:20 Նոն ստոպ-Divas Հիթ
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

 

«H3» TV
02.03.2015, Երկուշաբթի

05.00 -11.00 ՊՐՈՖԻԼԱԿՏԻԿԱ

11.00 ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԱՆԴՐԱԴԱՐՁ
11.15 ԲԱԽՈՒՄ ԻՐԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆԸ
11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30, 05.30 ՕՐԸ
11.35, 17.25, 18.25 Տելեմարկետ
11.45 ԳՖ
13.40, 22.10, 00.55 NO COMMENT
14.20, 02.45 Մշակութային անցուդարձ
14.30, 18.30, 01.25 PRESS TIME
14.35, 17.00, 18.35 ArmMuz
15.10 ԽՈՐՀՐԴԱՐԱՆՆ ԻՐԱԿԱՆՈՒՄ
15.45 Մուլտֆիլմ
16.10, 22.45 Հ/Ս ՙԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ՚
17.40, 22.40, 04.00 Հ/Ս ՙ24 ԺԱՄ՚
19.40 Face Blog
20.00 ՖԻԼՄ
22.00 ԱԶԱՏ ԱՄԲԻՈՆ
21.55, 01.05 Թեժ Գիծ
22.00, 01.00 Business time
22.15, 03.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ
23.25 ԱՆՏԱՐԲԵՐՈՒԹՅՈՒՆ
03.03.2015, Երեքշաբթի

06.00 ԳՖ
07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30, 05.30 ՕՐԸ
08.00, 15.45 Մուլտֆիլմ
08.10 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ
08.30, 16.10, 23.40 Հ/Ս ՙԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ՚
09.15, 11.45, 18.35 ArmMuz
09.25, 14.25, 02.50 Մշակութային անցուդարձ
10.00, 17.40, 22.40, 04.00 Հ/Ս ՙ24 ԺԱՄ՚
10.50, 16.00, 17.25, 18.25 Տելեմարկետ
11.00, 22.15, 03.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ
13.35, 22.00 ԱԶԱՏ ԱՄԲԻՈՆ
13.40 ԻՄԻՋ
14.30, 18.30, 01.10 PRESS TIME
14.55 ՀԵՏԵՎԻՐ ԻՆՁ
19.40 Face Blog
19.45 ՌԵԿՈՐԴԱՊԱՏՈՒՄ
20.00 ՖԻԼՄ
20.45, 01.15 ԽՈՍՔԻՑ ԽՈՍՔ. Նելլի Խերանյանի հետ
21.55, 01.05 Թեժ Գիծ
22.05, 01.00 Business time
22.10, 00.55 No Comment
23.25 ԼՐԱԳՐՈՂԱԿԱՆ ՀԵՏԱՔՆՆՈՒԹՅՈՒՆ

04.03.2015, Չորեքշաբթի

06.00 ԳՖ
07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30, 05.30 ՕՐԸ
08.00, 15.45 Մուլտֆիլմ
08.10 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ
08.30, 16.10, 23.40 Հ/Ս ՙԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ՚
09.15, 11.45, 18.35 ArmMuz
09.25, 14.25, 02.50 Մշակութային անցուդարձ
10.00, 17.40, 22.40, 04.00 Հ/Ս ՙ24 ԺԱՄ՚
10.50, 16.00, 17.25, 18.25 Տելեմարկետ
11.00, 22.15, 03.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ
12.40 ԽՈՍՔԻՑ ԽՈՍՔ
13.35, 22.00 ԱԶԱՏ ԱՄԲԻՈՆ
13.40 ՎՖ
14.30, 18.30, 01.10 PRESS TIME
14.55 FACE CONTROL
17.10 ՄԱՆԿԱՊԱՏՈՒՄ
19.15 ԱՆՏԱՐԲԵՐՈՒԹՅՈՒՆ
19.40 Face Blog
19.45 ԷԹԻԿԵՏ
20.00 ՖԻԼՄ
20.45, 01.15 ՀԱՆՈՒՆ ԱՌՈՂՋՈՒԹՅԱՆ. Ավետիս Ավետիսյանի մոտ
21.55, 01.05 Թեժ Գիծ
22.05, 01.00 Business time
22.10, 00.55 No Comment
23.25 ԵՐԵՎԱՆՈՒՄ
05.03.2015, Հինգշաբթի

06.00 ԳՖ
07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30, 05.30 ՕՐԸ
08.00, 15.45 Մուլտֆիլմ
08.10 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ
08.30, 16.10, 23.40 Հ/Ս ՙԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ՚
09.15, 11.45, 18.35 ArmMuz
09.25, 14.25, 02.50 Մշակութային անցուդարձ
10.00, 17.40, 22.40, 04.00 Հ/Ս ՙ24 ԺԱՄ՚
10.50, 16.00, 17.25, 18.25 Տելեմարկետ
11.00, 22.15, 03.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ
12.40 ՀԱՆՈՒՆ ԱՌՈՂՋՈՒԹՅԱՆ
13.35, 22.00 ԱԶԱՏ ԱՄԲԻՈՆ
13.40 ՎՖ
14.30, 18.30, 01.10 PRESS TIME
17.10 ԽՆԴՈՒԿՆԵՐ
19.15 ՄԵԴԱԼԻ ՀԱԿԱՌԱԿ ԿՈՂՄԸ
19.40 Face Blog
20.00 ՖԻԼՄ
20.45, 01.15 ԽՈՍՔԻ ՈՒԺԸ. Կարինե Հակոբյանի հետ
21.55, 01.05 Թեժ Գիծ
22.05, 01.00 Business time
22.10, 00.55 No Comment
23.25 Օրենքի հետքերով

06.03.2015, ՈՒրբաթ

06.00 ԳՖ
07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30, 05.30 ՕՐԸ
08.00, 15.45 Մուլտֆիլմ
08.10 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ
08.30, 16.10, 23.40 Հ/Ս ՙԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ՚
09.15, 11.45, 14.35, 18.35 ArmMuz
09.25, 14.25, 02.50 Մշակութային անցուդարձ
10.00, 17.40, 22.40, 04.00 Հ/Ս ՙ24 ԺԱՄ՚
10.50, 16.00, 17.25, 18.25 Տելեմարկետ
11.00, 22.15, 03.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ
12.40 ԽՈՍՔԻ ՈՒԺԸ
13.35, 22.05 ԱԶԱՏ ԱՄԲԻՈՆ
13.40 ՀԱՄԵՐԳ
14.30, 18.30, 01.10 PRESS TIME
17.05 ԴՈ-ից ԴՈ
19.00 ԻՄԻՋ
19.40 Face Blog
20.00 ՖԻԼՄ
21.55, 01.05 Թեժ Գիծ
22.05, 01.00 Business time
22.10, 00.55 No Comment
23.25 ԲԱԽՈՒՄ ԻՐԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆԸ

07.03.2015, Շաբաթ

06.00, 11.55 ԳՖ
07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 00.30, 03.30 ՕՐԸ
08.00, 15.45 Մուլտֆիլմ
08.10 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ
08.30, 16.10, 23.40, 00.55, 03.55 Հ/Ս ՙԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ՚
09.15, 11.45, 14.35, 18.35 ArmMuz
09.25, 19.40 Face Blog
10.00, 17.40, 22.40, 04.00 Հ/Ս ՙ24 ԺԱՄ՚
10.50, 16.00, 17.25, 18.25 Տելեմարկետ
10.55 Օգտակար Խորհուրդ
11.00 ԻՐԱԿԱՆ ՀԱՅԱՑՔ
13.40 ՎՖ
14.30, 18.30, 01.25 PRESS TIME
15.00 ԷԹԻԿԵՏ
17.10 ՌԵԿՈՐԴԱՊԱՏՈՒՄ
18.50 ԵՐԵՎԱՆՈՒՄ
19.10 ԼՐԱԳՐՈՂԱԿԱՆ ՀԵՏԱՔՆՆՈՒԹՅՈՒՆ
19.45 ՀԵՏԵՎԻՐ ԻՆՁ
20.00 ՖԻԼՄ
22.00 ՇԱԲԱԹ ԵՐԵԿՈ. Կարմենի մոտ
23.25 ԽՈՐՀՐԴԱՐԱՆՆ ԻՐԱԿԱՆՈՒՄ

08.03.2015, Կիրակի

06.00, 12.45, 17.10 ԳՖ
07.30, 09.30 ՕՐԸ
08.00, 15.15 Մուլտֆիլմ
08.10 ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԱՌԱՎՈՏ
08.30, 16.10 Հ/Ս ՙԼՐՏԵՍՈՒՀԻՆ՚
09.15, 11.45, 15.00 ArmMuz
09.25 Face Blog
10.00 ՀԱՄԵՐԳ
10.40 ԽՆԴՈՒԿՆԵՐ
10.50, 16.00, 17.25, 18.25 Տելեմարկետ
10.55 Օգտակար Խորհուրդ
11.00 ՇԱԲԱԹ ԵՐԵԿՈ. Կարմենի մոտ
12.00 ՄԵԴԱԼԻ ՀԱԿԱՌԱԿ ԿՈՂՄԸ
12.15 ԴՈ-ից ԴՈ
12.35 ՄԱՆԿԱՊԱՏՈՒՄ
14.15 ՎՖ
19.00 STAR MUSIC
19.40 ԱԶԱՏ ԱՄԲԻՈՆ
20.05 ԽՈՐՀՐԴԱՐԱՆՆ ԻՐԱԿԱՆՈՒՄ
20.25 ԹԵԺ ԳԻԾ
20.45 ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԱՆԴՐԱԴԱՐՁ
21.00 ԲԱԽՈՒՄ ԻՐԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆԸ
21.15 NO COMMENT
21.30 ՇՐՋԱԴԱՐՁ
22.00 FACE CONTROL
22.20 Սինեմա
22.40 ՍինեմաՖիլմ
00.25 Հ/Ս ՙ24 ԺԱՄ՚
04.40- 06.00 ՀԱՄԵՐԳ

«ԵՐԿԻՐ ՄԵԴԻԱ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:09

02.03.15 ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

08.30-16.30 ՊՐՈՖԻԼԱԿՏԻԿԱ
16.35 Մանկական երկիր
16.50, 08.00 ՙՀամայնքապատկեր՚
17.15, 02.45 ՙԱրարատյան խոհանոց՚
17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
17.50 ՙԱյս օրը՚
18.00, 05.35 ՙՀայուհի՚
18.40 ՙԵրկրի շաբաթը՚
19.35, 03.00 Հ/Ս ՙԱնպիտան մարդկանց կղզին՚
21.20 ՙԴիմանկար՚
21.50 ՙԱյս օրը՚
22.00 ՙԴիտակետում՚
23.05, 05.05 Երկրի հարցը
23.35 Գ/Ֆ ՙԴելֆինի պատմությունը՚
01.30 Վ/Ֆ ՙԵրկրագնդի պատմությունը. Կենդանի մոլորակ՚

03.03.15 ԵՐԵՔՇԱԲԹԻ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
09.15 Արարատյան խոհանոց
09.50 ՙԵրկրի ռիթմը՚
10.45 ՙԲարձրաձայն՚
11.40 ՙԱյս օրը՚
11:50 ՙՀայկյան աղեղ՚
12.50, 19.35, 03.00 Հ/Ս ՙԱնպիտան մարդկանց կղզին՚
13.40 ՙԱպոլիտիկա՚
14.00 ՙՄշակութային Հայաստան՚
14.45, 06.00 Գ/Ֆ ՙԴելֆինի պատմությունը՚
16.35 Մանկական երկիր
17.15, 02.45 Արարատյան խոհանոց
18.00, 23.05, 05.05 Երկրի հարցը
18.45 ՙԶարթոնքի սերունդ՚
21.20 ՙԳաղտնի թղթապանակ՚
21.50 ՙԱյս օրը՚
22.00, 08.00 ՙՀայի ուժը՚
23.35 Գ/Ֆ ՙԴելֆինի պատմությունը 2՚

04.03.15 ՉՈՐԵՔՇԱԲԹԻ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
09.15 Արարատյան խոհանոց
09.40 ՙԵրկրի ռիթմը՚
10.45 ՙԿիրակի երեկոյան՚
11.45 ՙԳաղտնի թղթապանակ՚
12.00 ՙՀամայնքապատկեր՚
12.50, 19.35, 03.00 Հ/Ս ՙԱնպիտան մարդկանց կղզին՚
13.35 ՙՀայուհի՚
14.00 ՙԴիտակետում՚
14.45, 06.00 Գ/Ֆ ՙԴելֆինի պատմությունը 2՚
17.15, 03.15 ՙԱրարատյան խոհանոց՚
18.00, 23.05, 05.05 Երկրի հարցը
18.50, 04.00 ՙԱպոլիտիկա՚
21.35 ՙԱյս օրը՚
21.45, 01.40 ՙԿլոր սեղան՚
23.35 Գ/Ֆ ՙԱպագայի սահմանագիծը՚

05.03.15 ՀԻՆԳՇԱԲԹԻ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
08.50 ՙՄշակութային Հայաստան՚
09.15 Արարատյան խոհանոց
09.40 ՙԵրկրի ռիթմը՚
10.40 ՙԶարթոնքի սերունդ՚
11.40 ՙԿլոր սեղան՚
12.45, 19.35, 03.00 Հ/Ս ՙԱնպիտան մարդկանց կղզին՚
13.35 ՙԴիմանկար՚
14.00 ՙՀայի ուժը՚
14.45, 06.00 Գ/Ֆ ՙԱպագայի սահմանագիծը՚
17.15, 03.15 ՙԱրարատյան խոհանոց՚
18.00, 23.05, 05.05 Երկրի հարցը
18.50, 04.00 ՙԹայբոքսինգ՚
21.20 ՙԳաղտնի թղթապանակ՚
21.35 ՙԱյս օրը՚
21.45 ՙԲարձրաձայն՚
23.35 Գ/Ֆ ՙԱնհետացածը՚

06.03.15 ՈՒՐԲԱԹ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
09.10 Արարատյան խոհանոց
09.45 ՙԵրկրի ռիթմը՚
10.40 ՙԲարձրաձայն՚
11.45 ՙԱյս օրը՚
11.55 ՙԹայբոքսինգ՚
12.45, 19.35, 03.00 Հ/Ս ՙԱնպիտան մարդկանց կղզին՚
13.40 ՙԳաղտնի թղթապանակ՚
14.05, 06.00 Գ/Ֆ ՙԱնհետացածը՚
17.15, 02.15 Արարատյան խոհանոց
18.00, 23.05, 05.05 Երկրի հարցը
18.40 ՙՀեռուստաֆուտբոլ+՚
19.00 Համայնքապատկեր
21.20 ՙՀայուհի՚
21.45 ՙԱյս օրը՚
21.55 ՙԱպոլիտիկաՙ
23.35 Գ/Ֆ ՙՍեր՚
01.00 ՙՋազի ժամ՚

07.03.15 ՇԱԲԱԹ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
09.10 Արարատյան խոհանոց
09.45 ՙԵրկրի ռիթմը՚
10.40 ՙԲարև Երկիր՚
12.35, 17.45 Մանկական երկիր
12.50 ՙԴիմանկար՚
13.20 ՙԱյս օրը՚
13.30 Վ/Ֆ ՙԵրկրագնդի պատմությունը. Կենդանի մոլորակ՚
14.45, 06.00 Գ/Ֆ ՙՍեր՚
16.50 ՙՀեռուստաֆուտբոլ+՚
17.15, 02.45 Արարատյան խոհանոց
18.00 Երկրի հարցը
19.00 ՙՋազի ժամ՚
19.35 Մշակութային Հայաստան
20.00 ՙԴիտակետում՚
21.20 ՙՀայկյան աղեղ՚
21.50 ՙԱյս օրը՚
22.00 ՙՀայի ուժը՚
23.05 Գ/Ֆ ՙՌիո, սիրում եմ քեզ՚

08.03.15 ԿԻՐԱԿԻ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
08.50 ՙՀեռուստաֆուտբոլ+՚
09.15 Արարատյան խոհանոց
09.40 ՙԵրկրի ռիթմը՚
10.40 ՙԲարև Երկիր՚
12.35, 17.45 Մանկական երկիր
12.50 ՙՀայկյան աղեղ՚
13.20 ՙԱյս օրը՚
13.30 ՙՀայուհի՚
14.00 ՙՀայի ուժը՚
14.45, 06.00 Գ/Ֆ ՙՌիո, սիրում եմ քեզ՚
16.45 Մշակութային Հայաստան
17.15, 03.45 Արարատյան խոհանոց
17.50 Ապոլիտիկա
18.45 ՙԶարթոնքի սերունդ՚
19.35 ՙԴիտակետում՚
20.00 ՙԳաղտնի թղթապանակ՚
21.30 ՙԿիրակի երեկոյան՚
22.30, 04.30 ՙԵրկրի շաբաթը՚
23.15 Գ/Ֆ ՙԵթե մնամ՚
01.00 Գ/Ֆ ՙՍառնաշաքար՚

«ԼԱՅՄ» ԵՎ «МИР» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:08

«ԼԱՅՄ» TV

23 Փետրվարի Երկուշաբթի

06:25, 11:35 Ինտերթոփ
07:25, 09:05, 10:30, 15:30, 16:25 Արմթոփ
08:30, 12:10, 16:20 Business Լայմ
08:35, 19:00, 03:30 Կյանքի կարուսել
11:00, 01:50 Retro Time
12:35 Լանչ Time
14:45, 19:35 Duos
17:20, 20:15, 04:00 Լայմ Cocktail
18:25, 02:55 Ընթրիք առանց փողկապի
19:00, 03:30 Կյանքի կարուսել
21:30, 02:20 Փոփ ART
22:00 Հ/Ս. Քասլ-5
22:45 Գեղ.ֆիլմ
00:50 Hot Լայմ

24 Փետրվարի Երեքշաբթի

06:20, 11:35 Ինտերթոփ
07:25, 09:05, 10:30, 15:25, 16:25 Արմթոփ
08:30, 12:10, 16:20 Business Լայմ
08:35, 19:00, 03:35 Կյանքի կարուսել
11:00 Beat Լայմ
12:35 Լանչ Time
14:45, 19:35 Duos
17:20, 04:35 Լայմ Cocktail
20:30 ՀՄԼ.Դինամո Մինսկ-Դինամո Մոսկվա
22:50, 01:50 Գեղ.ֆիլմ
00:50 Hot Լայմ
25 Փետրվարի Չորեքշաբթի

06:20, 11:35 Ինտերթոփ
07:00 Baby Լայմ
07:20, 09:05, 10:30, 15:30, 16:25 Արմթոփ
08:30, 12:10, 16:20 Business Լայմ
08:35, 19:00, 03:35 Կյանքի կարուսել
11:00, 04:05 Retro Time
12:35 Լանչ Time
14:45, 19:35 Duos
17:20, 20:15, 04:30 Լայմ Cocktail
18:30 Sweet Baby
22:00 Հ/Ս. Քասլ-5
22:45 Գեղ.ֆիլմ
00:50 Hot Լայմ
26 Փետրվարի Հինգշաբթի

06:20, 11:35 Ինտերթոփ
07:20, 09:05, 10:30, 15:30, 16:25 Արմթոփ
08:30, 12:10, 16:20 Business Լայմ
08:35, 19:00, 03:35 Կյանքի կարուսել
11:00 Beat Լայմ
12:35 Լանչ Time
14:45, 19:35 Duos
17:20, 20:15, 05:10 Լայմ Cocktail
18:30, 04:40 Փոփ ART
21:30, 04:05 Ընթրիք առանց փողկապի
22:05 Հ/Ս. Քասլ-5
22:50, 01:50 Գեղ.ֆիլմ
00:50 Hot Լայմ
27 Փետրվարի ՈՒրբաթ

06:20, 11:35 Ինտերթոփ
07:20, 09:05, 10:30, 15:30, 16:25, 22:50 Արմթոփ
08:30, 12:10, 16:20 Business Լայմ
08:35, 19:00, 04:00 Կյանքի կարուսել
11:00, 21:30, 04:30 Retro Time
12:35 Լանչ Time
14:45, 19:35 Duos
17:20, 20:20, 05:00 Լայմ Cocktail
22:00 Հ/Ս. Քասլ-5
23:30 Ֆուտբոլ. Գերմանիայի առաջնություն
01:20 Գեղ.ֆիլմ
03:00 Hot Լայմ
28 Փետրվարի Շաբաթ

06:20, 11:35 Ինտերթոփ
07:00 Baby Լայմ
07:25, 10:30, 15:00, 15:30 Արմթոփ
08:30, 12:10, 15:25, 16:55 Business Լայմ
08:35, 17:00, 20:20 Լայմ Cocktail
12:15, 04:30 Կյանքի կարուսել
14:30 Sweet Baby
16:15 Ընթրիք առանց փողկապի
18:30 Ֆուտբոլ. Գերմանիայի առաջնություն
21:35, 01:40 Գեղ.ֆիլմ
23:45 Ֆուտբոլ. Իտալիայի առաջնություն
03:30 Hot Լայմ

1 Մարտի Կիրակի

06:30 Ինտերթոփ
07:00 Baby Լայմ
07:20, 10:30, 15:25, 20:00 Արմթոփ
08:30, 12:10, 15:20, 17:55 Business Լայմ
08:35, 16:20, 04:00 Լայմ Cocktail
11:45 Sweet Baby
12:15 Կյանքի կարուսել
18:00, 21:35, 01:40 Գեղ.Ֆիլմ
23:45 Ֆուտբոլ. Իտալիայի առաջնություն

 

 «МИР» TV

 

Երկուշաբթի, 02

07.00 Ինֆորմացիոն ալիք ՙ180 րոպե՚
10.00 ՙԲելոռուսն այսօր՚
10.30, 02.40 Գ/կ ՙԿսենիա` Ֆեոդորի սիրելի կինը՚
12.10 Գ/կ ՙԶարմացրու ինձ՚
14.00, 17.00, 20.00, 00.00, 01.25 ԱՊՀ լուրեր
14.20, 04.15 Վ/ս ՙԱռասպելների և մոլորությունների աշխարհում՚
15.15 Հ/ս ՙՀնդկաստանի ճանապարհները՚
17.25, 01.35 Թոք-շոու ՙԽոսքից խոսք՚
18.20, 05.10 Հ/ս ՙԱնհատնգիստ տեղամաս՚
20.25 Գ/կ ՙՆեստերովի հանգույցը՚
22.10, 00.10 Հ/ս ՙԾովային պահակախումբ՚
Երեքշաբթի, 03

07.00 Ինֆորմացիոն ալիք ՙ180 րոպե՚
10.00 ՙԸնդհանուր հետաքրքրություն՚
10.30, 02.40 Գ/կ ՙԵրեք անգամ սիրո մասին՚
12.10 Գ/կ ՙՆեստերովի հանգույցը՚
14.00, 17.00, 20.00, 00.00, 01.25 ԱՊՀ լուրեր
14.20, 04.15 Վ/ս ՙԱմուսնություն առանց կորուստների՚
15.15 Հ/ս ՙՀնդկաստանի ճանապարհները՚
17.25, 01.35 Թոք-շոու ՙԽոսքից խոսք՚
18.20, 05.10 Հ/ս ՙԱնհատնգիստ տեղամաս՚
20.25 Գ/կ ՙՉինացի տատիկը՚
22.15, 00.10 Հ/ս ՙԾովային պահակախումբ՚

Չորեքշաբթի, 04

07.00 Ինֆորմացիոն ալիք ՙ180 րոպե՚
10.00 ՙՊատրաստված է ԽՍՀՄ-ում՚
10.30, 02.40 Գ/կ ՙԳեղեցկության սրահ՚
12.05 Գ/կ ՙՉինացի տատիկը՚
14.00, 17.00, 20.00, 00.00, 01.25 ԱՊՀ լուրեր
14.20, 04.15 Վ/ս ՙՊատվերով գեղեցկություն՚
15.10 Հ/ս ՙՀնդկաստանի ճանապարհները՚
17.25, 01.35 Թոք-շոու ՙԽոսքից խոսք՚
18.20, 05.10 Հ/ս ՙԱնհատնգիստ տեղամաս՚
20.25 Գ/կ ՙՖլեշ.կա՚
22.10, 00.10 Հ/ս ՙԺուրովը՚
Հինգշաբթի, 05

07.00 Ինֆորմացիոն ալիք ՙ180 րոպե՚
10.00 ՙԻնչպե±ս են գործերը՚
10.30, 02.20 Գ/կ ՙՀույզերի փոթորկում՚
12.00 Գ/կ ՙՖլեշ.կա՚
14.00, 17.00, 20.00, 00.00, 01.25 ԱՊՀ լուրեր
14.20 Հ/ս ՙՀնդկաստանի ճանապարհները՚
17.25 Թոք-շոու ՙԽոսքից խոսք՚
18.20, 04.45 Հ/ս ՙԱնհատնգիստ տեղամաս՚
20.25 Գ/կ ՙՌուդը և Սեմը՚
22.10, 00.10 Հ/ս ՙԺուրովը՚
01.35 ՙՄշակութային լուսավորչություն՚
03.50 Վ/ս ՙՄեծ մարդկանց փոքր գաղտնիքները՚

Ուրբաթ, 06

07.00 Ինֆորմացիոն ալիք ՙ180 րոպե՚
10.00 ՙՊատմություններ կյանքից՚
10.30 Գ/կ ՙԿիրակնօրյա հայրիկը՚
12.10 Գ/կ ՙՌուդը և Սեմը՚
14.00, 17.00, 20.00 ԱՊՀ լուրեր
14.20 Հ/ս ՙՀնդկաստանի ճանապարհները՚
17.25 ՙԳաղտնի նյութեր՚
18.20, 05.00 Հ/ս ՙԱնհատնգիստ տեղամաս՚
20.25 Գ/կ ՙԵրեքի սրտերը՚
01.35 Թոք-շոու ՙԲարձր հարաբերություններ՚
02.00 Գ/կ ՙԿարիերիստի օրագիրը՚
03.35 Գ/կ ՙԻմ սեր՚

Շաբաթ, 07

07.00, 09.40 Մուլտֆիլմեր
09.10 ՙԴաշնակիցներ՚
10.05 ՙԱսացեք ի±նչու՚
10.30 ՙՕյ, մայրիկ՚
11.00, 17.00 ԱՊՀ լուրեր
11.15 Գ/կ ՙԵրեքի սրտերը՚
16.15 ՙՄշակութային լուսավորչություն՚
17.15 Գ/կ ՙԳյուղական կոմեդիա՚
21.15 Գ/կ ՙԿապ՚
22.45 Գ/կ ՙԹիկնապահ դստեր համար՚
00.45 80-ականների դիսկոտեկա
03.25 Վ/ս ՙՄեծ մարդկանց փոքր գաղտնիքները՚
05.25 Գ/կ ՙԵրաժշտական պատմություն՚

Կիրակի, 08

07.00 ՙՄիլիոն հարց բնության մասին՚
07.15 Մուլտֆիլմեր
10.05 ՙԳիտենք ռուսերեն՚
11.00, 17.00 ԱՊՀ լուրեր
11.15 Գ/կ ՙԱլ առագաստները՚
12.50 Գ/կ ՙՀռոմեական արձակուրդներ՚
15.00 Գ/կ ՙԿամակոր տղամարդու սանձահարումը՚
17.15 Գ/կ ՙԳյուղական կոմեդիա՚
21.15 Գ/կ ՙԵրկու օր՚
23.05 Գ/կ ՙԻմ լավագույն սիրեկանը՚
01.00 Գ/կ ՙԹիկնապահ դստեր համար՚
03.00 80-ականների դիսկոտեկա
05.30 Գ/կ ՙՀաստատակամ աղջիկը՚

«ԿԵՆՏՐՈՆ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:07

02.03.2015 ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ
09.45 Սկսենք նորից
08.30, 16.05, 20.10 Մ/Ֆ
12.00 Հայելու առաջ
13.00, 20.30 Հ/Ս
13.50, 23.15 Գ/Ֆ
17.50, 20.00, 04.10 Հավելված ՙՏեխնոգեն՚
18.10, 03.05 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը
18.30, 01.10 Հ/Ս
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
22.10 Անցում Դուլյանի հետ
22.25, 04.20 Ուրվագիծ
05.40 Իմանալ ավելին
06.05 Հրաշալի յոթնյան
06.50 Հայկական հետք

03.03 .2015 ԵՐԵՔՇԱԲԹԻ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ
08.30, 16.05, 20.10 Մ/Ֆ
09.45 Սկսենք նորից
11.40 Հավելված ՙՏեխնոգեն՚
12.00, 22.25, 04.20 Ուրվագիծ
12.45 Հայելու առաջ
13.00, 20.30, 05.00 Հ/Ս
13.45, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ
14.05, 23.15 Գ/Ֆ
13.55, 15.55 Ակցեռն
17.50, 20.00 Հավելված
18.05 Դրայվ Նյուզ
18.30, 01.10 Հ/Ս
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
06.05 Հրաշալի յոթնյան

04.03.2015 ՉՈՐԵՔՇԱԲԹԻ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ
08.30, 16.05, 20.10 Մ/Ֆ
09.45 Սկսենք նորից
11.40 Հավելված
12.00, 22.25, 04.20 Ուրվագիծ
12.40, 06.35 Սպորտկենտրոն
13.00, 20.30, 05.00 Հ/Ս
13.45, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ
13.55, 15.55 Ակցեռն
14.05, 23.15 Գ/Ֆ
17.50, 20.00 Հավելված ՙՏնտեսական՚
18.05 Իմանալ ավելին
18.40, 01.10 Հ/Ս
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
06.05 Հրաշալի յոթնյան

05.03.2015 ՀԻՆԳՇԱԲԹԻ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ
08.30, 16.05, 20.10 Մ/Ֆ
09.45 Սկսենք նորից
11.40 Հավելված ՙՏնտեսական՚
12.00, 22.25, 04.20 Ուրվագիծ
13.45, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ
13.00, 20.30, 05.00 Հ/Ս
13.55, 15.55 Ակցեռն
14.05, 00.05 Գ/Ֆ
17.50, 20.00, 04.10 Հավելված ՙՍոցիոլուր՚
18.40, 01.10 Հ/Ս
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
23.15 1 VS 1
06.05 Հրաշալի յոթնյան

06.03.2015 ՈՒՐԲԱԹ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ
08.30, 16.05, 20.10 Մ/Ֆ
09.45 Սկսենք նորից
11.40 Հավելված ՙՍոցիոլուր՚
12.00 Ուրվագիծ
12.40 Դրայվ Նյուզ
13.45, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ
13.00, 05.00 Հ/Ս
13.55, 15.55 Ակցեռն
14.05, 23.15 Գ/Ֆ
17.50, 20.00 Հավելված ՙԷկոլոգիկա՚
18.10, 07.00 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը
18.40, 03.00 Մի ուղեգրի պատմություն
20.15 Քո սխալը
21.00 Որսորդի օրագիր
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
22.25, 04.20 Հայկական ուրբաթ

07.03.2015 ՇԱԲԱԹ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30, ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.30, 12.30 Մ/Ֆ
09.45 Սկսենք նորից
11.40 Հավելված ՙԷկոլոգիկա՚
12.00 Հոս ու հուն
13.00 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը
13.45 Անցում Դուլյանի հետ
13.55, 15.55 Ակցեռն
14.30 Ես կամ
14.50, 04.10 Դիպված
16.05 Հ/Ս
16.30 Կադրից դուրս
17.00 Մի ուղեգրի պատմություն
17.55 Մարտական ակումբ
18.35 Ավտո դրայվ
19.00, 02.50 Հայկական հետք
20.10 Քո սխալը
21.00 Սպորտկենտրոն
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
22.20, 06.40 Հայելու առաջ
23.05 Դրայվ Նյուզ
23.30 Որսորդի օրագիր
00.05, 01.15 Գ/Ֆ
06.05 Հրաշալի յոթնյան

08.03.2015 ԿԻՐԱԿԻ

07.30, 21.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10, 12.00 Մ/Ֆ
10.00, 00.05, 14.45 Գ/Ֆ
11.30 Որսորդի օրագիր
12.20 Իմանալ ավելին
12.50 Մի ուղեգրի պատմություն
13.05 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը
13.30, 04.10 Հայկական հետք
16.15 Հ/Ս
16.50, 02.45 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ Հավելված
18.30, 04.30 1 VS 1
19.20 Հայկական ուրբաթ
20.25, 06.05 Դիպված
22.15 Ես կամ
22.45, 05.25 Հայելու առաջ
23.05 Մարտական ակումբ
23.35 Ավտո դրայվ

ՀԱՆՐԱՅԻՆ ԵՐԿՐՈՐԴ ԵՎ «ՇՈՂԱԿԱԹ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:05

«Հ2» TV

ՄԱՐՏԻ 2, Երկուշաբթի

ՊՐՈՖԻԼԱԿՏԻԿԱ
15.00 Չէին սպասում
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Ինչ եփել այսօր
17.00 Ինչ է ուզում կինը
18.05 Պարատուն
18.30 Պերսոնա
19.30 Պրոֆֆուտբոլ
20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական
20.45 Խոսքի իրավունք
21.10 Համով զրույց
22.10 Գլենդել լայֆ
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.45 Գեղֆիլմ ՙԱՆՕՐԻՆԱԿԱՆ ՆԵՐԽՈՒԺՈՒՄ՚
02.00 ԼՐԱԲԵՐ

ՄԱՐՏԻ 3, Երեքշաբթի

07.55 ԼՐԱԲԵՐ
08.00 Պրոֆֆուտբոլ
08.30 Ինչ եփել այսօր
09.00 Ինչ է ուզում կինը
09.55 ԼՐԱԲԵՐ
10.05 Գեղֆիլմ
11.55 ԼՐԱԲԵՐ
12.05 Մագավտո+
13.00 Գեղֆիլմ
15.00 Պրոֆֆուտբոլ
15.30 Տանըª մենակ
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Ինչ եփել այսօր
17.00 Ինչ է ուզում կինը
18.05 Առլեկինո
18.30 2 տարբերակ
19.30 Պրոֆֆուտբոլ
20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական
20.45 Խոսքի իրավունք
21.10 Քրեական պատմություններ
22.10 Գլենդել լայֆ
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.45 Գեղֆիլմ ՙՊԱՅՄԱՆԱԳԻՐ ՄԱՀՎԱՆ ՀԵՏ՚
02.00 ԼՐԱԲԵՐ

ՄԱՐՏԻ 4, Չորեքշաբթի

07.55 ԼՐԱԲԵՐ
08.00 Պրոֆֆուտբոլ
08.30 Ինչ եփել այսօր
09.00 Ինչ է ուզում կինը
09.55 ԼՐԱԲԵՐ
10.05 Գեղֆիլմ
11.55 ԼՐԱԲԵՐ
12.05 Քաղցած չէին սպասում
13.00 Գեղֆիլմ
15.00 Պրոֆֆուտբոլ
15.30 Տանըª մենակ
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Ինչ եփել այսօր
17.00 Ինչ է ուզում կինը
18.30 Համով զրույց
19.30 Պրոֆֆուտբոլ
20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական
20.45 Խոսքի իրավունք
21.10 Մագավտո+
22.10 Գլենդել լայֆ
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.40 ՖՈՒՏԲՈԼ. Անգլիայի Պրեմիեր լիգա. Վեսթ Հեմ-Չելսի
00.45 ԼՐԱԲԵՐ

ՄԱՐՏԻ 5, Հինգշաբթի

07.55 ԼՐԱԲԵՐ
08.00 Պրոֆֆուտբոլ
08.30 Ինչ եփել այսօր
09.00 Ինչ է ուզում կինը
09.55 ԼՐԱԲԵՐ
10.05 Գեղֆիլմ
11.55 ԼՐԱԲԵՐ
12.05 Համով զրույց
13.00 Գեղֆիլմ
15.00 Պրոֆֆուտբոլ
15.30 Տանըª մենակ
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Ինչ եփել այսօր
17.00 Ինչ է ուզում կինը
18.05 Սիրված երգեր
19.30 Պրոֆֆուտբոլ
20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական
20.45 Խոսքի իրավունք
21.10 Չէին սպասում
22.10 Գլենդել լայֆ
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.45 Գեղֆիլմ ՙՀԱՆԴՈՒԳՆ ԿՈՂՈՊՈՒՏ՚
02.00 ԼՐԱԲԵՐ

ՄԱՐՏԻ 6, Ուրբաթ

07.55 ԼՐԱԲԵՐ
08.00 Պրոֆֆուտբոլ
08.30 Ինչ եփել այսօր
09.00 Ինչ է ուզում կինը
09.55 ԼՐԱԲԵՐ
10.05 Գեղֆիլմ
11.55 ԼՐԱԲԵՐ
12.05 Քրեական պատմություններ
13.00 Գեղֆիլմ
15.00 Պրոֆֆուտբոլ
15.30 Տանըª մենակ
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Ինչ եփել այսօր
17.00 Ինչ է ուզում կինը
18.05 Առլեկինո
18.30 Պարատուն
19.00 Դատական ալիքը ներկայացնում է ՙԱլպիական մարգագետիններում՚ տեսաֆիլմը
19.30 Պրոֆֆուտբոլ
20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական
20.45 Խոսքի իրավունք
21.10 Քաղցած չէին սպասում
22.10 Գլենդել լայֆ
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.45 Գեղֆիլմ ՙԱՐԱՏԱՎՈՐ ԿԻՐՔ՚
02.00 ԼՐԱԲԵՐ

ՄԱՐՏԻ 7, Շաբաթ

07.55 ԼՐԱԲԵՐ
08.10 Լիամետրաժ մուլտֆիլմ
09.30 Ինչ եփել այսօր
09.55 ԼՐԱԲԵՐ
10.05 Գեղֆիլմ
11.55 ԼՐԱԲԵՐ
12.05 Սիրված երգեր
13.00 Գեղֆիլմ
15.00 Միասին (ՄԻՐ)
15.30 Ճանապարհ դեպի քեզ
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Մուլտսերիալ ՙԱՌԱՋ ԴԻԵԳՈ ԱՌԱՋ՚
17.00 Մուլտսերիալ ՙՍՊՈՒՆԳ ԲՈԲ՚
17.30 Սերիալ ՙԱՅ ԿԱՐԼԻ՚
18.00 Տեսաֆիլմ ՙԱՇՆԱՆԱՅԻՆ ԾԻՐԱՆ ԿԱՄ ԲԱՐԻ ԼՈՒՅՍ՚
20.00 ԼՐԱԲԵՐ
20.50 2 տարբերակ
22.10 Գլենդել Լայֆ
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.45 Գեղֆիլմ ՙԴՈՒՍՏՐԸ՚
02.00 ԼՐԱԲԵՐ

ՄԱՐՏԻ 8, Կիրակի

08.30 Քրեական պատմություններ
10.00 Պահմտոցի+
11.00 Մագավտո+
12.00 Չէին սպասում
13.00 2 տարբերակ
14.00 Մեզ քաղցած չէին սպասում
15.00 Առլեկինո
15.30 Սերիալ ՙՃԱՆԱՊԱՐՀՈՐԴ ԴՈՐԱՆ՚
16.00 Մուլտսերիալ ՙՍՊՈՒՆԳ ԲՈԲ՚
16.30 Սերիալ ՙԴԵՊԻ ՄԵԾ ԺԱՄԱՆԱԿՆԵՐ՚
17.00 Սիրված երգեր
18.00 Տեսաֆիլմ ՙՆԱԽԱՃԱՇ ԵՐԿՈՒՍԻ ՀԱՄԱՐ՚
20.00 ՖՈՒՏԲՈԼ. Անգլիայի Գավաթ. Լիվերպուլ-Բլեքբերի
22.10 Համերգ Կարեն Բոքսյան

 

«ՇՈՂԱԿԱԹ» TV

02.03.2015 Երկուշաբթի

08.00-13.00 ՊՐՈՖԻԼԱԿՏԻԿԱ
13.00 Օր 6-րդ
13.30 Հողի տերը
13.45 Մլտ/ֆ ՙՍաքսանան հրաշքների երկրում՚
15.20 Մ/կ ՙՀեքիաթային արքայազնը՚
16.50 Մ/ս ՙՇուշաններ՚
17.45 Վ/կ ՙՄնաք բարով, ընկերներ՚
18.35 Վ/կ ՙՀակադրությունների երկիրը. Իսլանդական սագա՚
19.30 Եկեղեցական կյանք
19.50 Հանրագիտարան
20.00 Մշակութային ազդագիր
20.25 Մ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
20.55 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.05 Աստված իմ մեջ
21.15 Եկեղեցու զորությունը
21.30 Եկեղեցական կյանք
21.50 Հանրագիտարան
22.00 Հայտնի և անհայտ կինո-Ակիրա Կուրոսավա
22.30 Մշակութային ազդագիր
23.00 Գ/կ ՙԿիլիմանջարոյի ձյուները՚
00.50 Եկեղեցական կյանք
01.10 Մշակութային ազդագիր
01.35 Վ/կ Արտե
03.03.2015 Երեքշաբթի

08.00 Եկեղեցական կյանք
08.25 Մշակութային ազդագիր
08.50 Աստվածաշնչի հանրագիտարան
09.00 Մ/ս ՙՇուշաններ՚
10.00 Եկեղեցու զորությունը
10.15 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները
10.30 Եկեղեցական կյանք
10.50 Աստված իմ մեջ
11.00 Վ/կ ՙՄնաք բարով, ընկերներ՚
11.50 Մանուկ դպիրներ
12.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
12.05 Մ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
12.35 Մլտ/ս ՙԺյուլ Վեռն՚
12.55 Պատումիկներ Աստվածաշնչից
13.00 Ավետարանի ուսուցում
13.35 Գ/կ ՙՎերադարձ գանձերի կղզի՚
15.05 Մ/կ ՙՍնիֆֆ շան կյանքը՚
16.25 Մշակութային ազդագիր
16.55 Մ/ս ՙՇուշաններ՚
17.50 Վ/կ ՙՄնաք բարով, ընկերներ՚
18.40 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
19.30 Դասականի խռովքը
19.55 Մանուկների Աստվածաշունչ
20.00 Մլտ/ս ՙԺյուլ Վեռն՚
20.25 Մ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 Մանուկ դպիրներ
21.10 Կաթողիկոսների պատվանունները
21.30 Մարկոսի ավետարանը
21.40 Մեր Պատարագը
22.00 Սիրելով-երաժշտությունը
22.25 Թանգարաններ
22.40 Դեպի եկեղեցի
23.00 Գ/ֆ ՙՄեծ ալիք՚
00.25 Թեմա
01.00 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚

04.03.2015 Չորեքշաբթի

08.00 Արևագալի ժամերգություն
08.55 Պատումիկներ Աստվածաշնչից
09.00 Մ/ս ՙՇուշաններ՚
10.00 Մարկոսի ավետարանը
10.15 Մեր Պատարագը
10.40 Դեպի եկեղեցի
11.00 Վ/կ ՙՄնաք բարով, ընկերներ՚
11.50 Մանուկ դպիրներ
12.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
12.05 Մ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
12.35 Մլտ/ս ՙԺյուլ Վեռն՚
12.55 Պատումիկներ Աստվածաշնչից
13.00 Սիրելով-երաժշտությունը
13.20 Թանգարաններ
13.35 Վ/կ ՙՀամաշխարհային մշակույթի գանձերը՚
13.50 Նկարիչ
14.00 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
14.50 Հանրագիտարան
15.00 Ջ©Վերդի ՙԱիդա՚
16.20 Վարդ Պատրիկ կամ պարոն Կ.
16.45 Պատումիկներ Աստվածաշնչից
16.50 Մ/ս ՙՇուշաններ՚
17.50 Վ/կ ՙՄնաք բարով, ընկերներ՚
18.35 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
19.30 Ամբողջից մեկը
19.40 Դեպի տուն
19.55 Մանուկների Աստվածաշունչ
20.00 Մլտ/ս ՙԺյուլ Վեռն՚
20.20 Մ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 Հարցեր քահանային
21.10 Մեր Պատարագը
21.35 Համո Սահյան. քարափներից երկինք
22.25 Աստվածամոր տաճարը
22.35 Սուրբ Տաճարի մեղեդին
23.00 Գ/ֆ ՙԱմուսնություն՚
00.25 Օր 6-րդ
01.05 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
05.03.2015 Հինգշաբթի

08.00 Մասնագիտություն
08.30 Նկարիչ
08.40 Դասականի խռովքը
09.00 Մ/ս ՙՇուշաններ՚
10.00 Հարցեր քահանային
10.10 Մեր Պատարագը
11.00 Վ/կ ՙՄնաք բարով, ընկերներ՚
11.45 Մանուկ դպիրներ
12.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
12.05 Մ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
12.30 Մլտ/ս ՙԺյուլ Վեռն՚
12.55 Պատումիկներ Աստվածաշնչից
13.00 Համո Սահյան. քարափներից երկինք
13.50 Եկեղեցի և արվեստ
14.00 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
14.50 Հանրագիտարան
15.00 Ջ©Վերդի ՙԱիդա՚
16.55 Հ/ս ՙՔրիստափոր Կոլումբոս՚
17.50 Վ/կ ՙՄնաք բարով, ընկերներ՚
18.40 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
19.35 Արտեֆակտ
19.55 Մանուկների Աստվածաշունչ
20.00 Մլտ/ս ՙԺյուլ Վեռն՚
20.25 Մ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 ՕԳԳ
21.10 Մեր Պատարագը
21.30 Սուրբ թարգմանիչներ
21.50 Հանրագիտարան
21.55 Երրորդ հազարամյակ
22.45 Առաքինություններ
23.00 Գ/ֆ ՙԴատավճիռ՚
00.45 Դեպի տուն
01.05 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
06.03.2015 Ուրբաթ

08.00 Աշխարհի մի անկյունը
08.25 Գորգ
08.40 Արտեֆակտ
09.00 Հ/ս ՙՔրիստափոր Կոլումբոս՚
09.50 Ներուժ
10.00 Առաքինություններ
10.10 Մեր Պատարագը
10.30 Սուրբ թարգմանիչներ
10.50 Գավազան
11.00 Վ/կ ՙՄնաք բարով, ընկերներ՚
11.50 Մանուկ դպիրներ
12.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
12.05 Մ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
12.30 Մլտ/ս ՙԺյուլ Վեռն՚
13.00 Երրորդ հազարամյակ
13.50 ՕԳԳ
14.00 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
14.50 Հանրագիտարան
15.00 Գ/ֆ ՙԴատավճիռ՚
16.55 Հ/ս ՙՔրիստափոր Կոլումբոս՚
17.45 Վ/կ ՙՄնաք բարով, ընկերներ՚
18.35 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
19.30 Եկեղեցական կյանք
19.50 Հանրագիտարան
20.00 Մլտ/ս ՙԺյուլ Վեռն՚
20.25 Մ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 Փորձասենյակ
21.10 Մեր Պատարագը
21.30 Եկեղեցական կյանք
21.50 Թեմա
22.20 Երկու ընկեր
22.40 Մատանի
23.00 Գ/ֆ ՙՀրեշտակի ջրվեժը՚
00.40 Եկեղեցական կյանք
01.05 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
07.03.2015 Շաբաթ

08.00 Եկեղեցական կյանք
08.25 Ձայն եկեղեցվոյ
08.50 Մ/կ ՙԼողակներդ շարժիր Սեմի՚
10.00 Աստված իմ մեջ
10.10 Մատանի
10.30 Եկեղեցական կյանք
10.50 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները
11.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
11.05 Մլտ/ֆ ՙՄոռացության կղզին` Արուկան և կախարդական հայելին՚
12.35 Պատումիկներ Աստվածաշնչից
12.40 Երկու ընկեր
13.10 Փերձասենյակ
13.30 Թեմա
14.00 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
15.45 Հանրագիտարան
15.55 Գ/ֆ ՙՌոբինզոն Կրուզո՚
17.25 Համերգ© Ս©Նակարյակով և ՀՊՖՆ
18.20 Մ/կ ՙԿախարդանքից հետո՚
19.35 Ներուժ
19.45 ճամփաներ
20.00 Ձայնագիր
20.30 Հարցեր քահանային
20.45 Մանուկների Աստվածաշունչ
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 Պահքի կիրակի
21.10 Վ/կ ՙՉինական մեծ պատ՚
22.00 Օր 6-րդ
22.30 Ձայնագիր
23.00 Գ/ֆ ՙՄարգարեն՚
00.30 Ձայնագիր
01.00 Վ/ֆ Արտե
08.03.2015 Կիրակի

08.00 Ձայնագիր
08.35 Սաքսոֆոնահարը
08.45 Մ/կ ՙԿախարդանքից հետո՚
10.00 Պահքի կիրակիները
10.15 Հարցեր քահանային
10.30 Մարկոսի ավետարան
10.45 Խորհրդավոր լույս, կանթեղ
11.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
11.05 Ճամփաներ
11.20 Ներուժ
11.30 Մ/կ ՙՈստիկի արկածները՚
12.40 Դ©Հալաջյան© երգչախմբային ստեղծագործություններ
13.25 Հ/ս ՙՄիսս Ֆիշեր՚
15.10 Երրորդ հազարամյակ
15.55 Գ/ֆ ՙՌոբինզոն Կրուզո՚
17.35 Ձայնագիր
18.10 Գ/ֆ ՙՄարգարեն՚
20.45 Մանուկների Աստվածաշունչ
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 Վ/կ ՙՉինական մեծ պատ՚
21.55 Հանրագիտարան
22.05 Դեպի տուն
22.30 Պատուհան դեպի երկինք
22.40 Էմման ու Սամվելը
23.00 Գ/ֆ ՙՋուզեպե Մոսկատի. Ապաքինող սեր՚

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՅԻՆ ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:05

ՀՀ ՀՀ
Մարտի 2-ից մարտի 8-ի ծրագիրը

2-ին, /երկուշաբթի/

8.00 Մ/ս ՙԱրքայադուստրը սիսեռահատիկի վրա. Նոր արկածներ՚
8.30 Առաջին լրատվական կիրակնօրյա
9.30 Առավոտ լուսո
11.40 Մեր մեջ ասած
12.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
13.00, 17.00 Առաջին լրատվական
13.20 Ազատ գոտի
13.55 Ս-լ ՙԵրեք ընկեր՚
14.40 Երաժշտական փոստարկղ
15.50 Շախմատի աշխարհ
16.05 Մայրիկների ակումբ
16.35 Մ/ս ՙԱրքայադուստրը սիսեռահատիկի վրա. Նոր արկածներ՚
17.25 Փ/ս ՙՈւխտագնացություն Սայմըն Ռիվի հետ՚
17.55 Հայադարան
18.25 Հայաստանի առեղծվածները
18.55 Մեր մեջ ասած
19.25 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
20.10 Առաջին տնտեսական
20.20 Բարդ երկուշաբթի
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.40 Հարցազրույց
22.10 Նվիրյալները
22.40 Գ/ֆ ՙԹե ինչպես ստահակ Ռոբերտ Ֆորդը սպանեց Ջեսի Ջեյմսին՚
1.20 Չակերտներ
1.50 Փ/ս ՙՈւխտագնացություն Սայմըն Ռիվի հետ՚
2.20 Ս-լ ՙԵրեք ընկեր՚
3.00 Բարդ երկուշաբթի
3.35 Փ/ս ՙՀոլիվուդյան զույգեր՚
4.05 Նվիրյալները
4.35 Հայադարան
5.00 Երաժշտական փոստարկղ
6.15 Չակերտներ
6.45 Մեր մեջ ասած
7.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚

3-ին, /երեքշաբթի/

8.00, 10.00, 20.10 Առաջին տնտեսական
8.10 Մ/ս ՙԱրքայադուստրը սիսեռահատիկի վրա. Նոր արկածներ՚
8.30 Մայրիկների ակումբ
9.00, 13.00, 17.00 Առաջին լրատվական
9.30 Առավոտ լուսո
11.40 Մեր մեջ ասած
12.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
13.20 Բարդ երկուշաբթի
13.55 Ս-լ ՙԵրեք ընկեր՚
14.40 Հանրալսարան
15.20 Հոգեւոր հայրենիք
15.45 Շախմատ-64
16.05 Մայրիկների ակումբ
16.35 Մ/ս ՙԱրքայադուստրը սիսեռահատիկի վրա. Նոր արկածներ՚
17.25 Փ/ս ՙԱռաջին կայսրը. մարդ, որ կերտեց Չինաստանը՚
17.55 Մարտիկ
18.25 Նվիրյալները
18.55 Մեր մեջ ասած
19.25 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
20.20 Մասնագիտությունը` լրագրող
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.40 Հարցազրույց
22.10 Հայաստանի ճամփեքով
22.40 Գ/ֆ ՙԱյդ խենթ ու հիմար սերը՚
00.40 Չակերտներ
1.10 Փ/ս ՙԱռաջին կայսրը. մարդ, որ կերտեց Չինաստանը՚
1.35 Ս-լ ՙԵրեք ընկեր՚
2.20 Մասնագիտությունը` լրագրող
2.55 Հայաստանի ճամփեքով
3.20 Փ/ս ՙՀոլիվուդյան զույգեր՚
3.45 Մարտիկ
4.15 Գ/ֆ ՙԱյդ խենթ ու հիմար սերը՚
6.15 Չակերտներ
6.45 Մեր մեջ ասած
7.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚

4–ին, /չորեքշաբթի/

8.00, 10.00, 20.10 Առաջին տնտեսական
8.10 Մ/ս ՙԱրքայադուստրը սիսեռահատիկի վրա. Նոր արկածներ՚
8.30 Մայրիկների ակումբ
9.00, 13.00, 17.00 Առաջին լրատվական
9.30 Առավոտ լուսո
11.40 Մեր մեջ ասած
12.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
13.20 Մասնագիտությունը` լրագրող
13.55 Ս-լ ՙԵրեք ընկեր՚
14.35 Արվեստանոց
15.05 Մենք եւ ժամանակը
16.05 Մայրիկների ակումբ
16.35 Մ/ս ՙԱրքայադուստրը սիսեռահատիկի վրա. Նոր արկածներ՚
17.25 Փ/ս ՙԱռաջին կայսրը. մարդ, որ կերտեց Չինաստանը՚
17.55 Հանրալսարան
18.35 Մերոնք
18.55 Մեր մեջ ասած
19.25 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
20.20 Խաղից դուրս
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.40 Հարցազրույց
22.10 Հայաստանի առեղծվածները
22.40 Գ/ֆ ՙԳոյայի ուրվականը՚
00.30 Չակերտներ
1.00 Փ/ս ՙԱռաջին կայսրը. մարդ, որ կերտեց Չինաստանը՚
1.30 Ս-լ ՙԵրեք ընկեր՚
2.10 Խաղից դուրս
2.45 Փ/ս ՙՀոլիվուդյան զույգեր՚
3.15 Հանրալսարան
4.00 Հայաստանի առեղծվածները
4.25 Գ/ֆ ՙԳոյայի ուրվականը՚
6.15 Չակերտներ
6.45 Մեր մեջ ասած
7.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚

5–ին, /հինգշաբթի/

8.00, 10.00, 20.10 Առաջին տնտեսական
8.10 Մ/ս ՙԱրքայադուստրը սիսեռահատիկի վրա. Նոր արկածներ՚
8.30 Մայրիկների ակումբ
9.00, 13.00, 17.00 Առաջին լրատվական
9.30 Առավոտ լուսո
11.40 Մեր մեջ ասած
12.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
13.20 Խաղից դուրս
13.55 Ս-լ ՙԵրեք ընկեր՚
14.45 Երգ երգոց
16.05 Մայրիկների ակումբ
16.35 Մ/ս ՙՓոքրիկ Ամադեուսը՚
17.25 Փ/ս ՙԱռաջին կայսրը. մարդ, որ կերտեց Չինաստանը՚
17.55 Հոգեւոր հայրենիք
18.20 Հայ-Q
18.55 Մեր մեջ ասած
19.25 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
20.20 Ազատ գոտի
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.40 Հարցազրույց
22.10 Օտար ամայի ճամփեքի վրա
22.40 Գ/ֆ ՙՈւմ է ժպտում կյանքը՚
00.10 Չակերտներ
00.40 Փ/ս ՙԱռաջին կայսրը. մարդ, որ կերտեց Չինաստանը՚
1.10 Ս-լ ՙԵրեք ընկեր՚
1.55 Ազատ գոտի
2.30 Երգ երգոց
3.50 Փ/ս ՙՀոլիվուդյան զույգեր՚
4.15 Օտար ամայի ճամփեքի վրա
4.45 Գ/ֆ ՙՈւմ է ժպտում կյանքը՚
6.15 Չակերտներ
6.45 Մեր մեջ ասած
7.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚

6-ին, /ուրբաթ/

8.00, 10.00, 20.10 Առաջին տնտեսական
8.10 Մ/ս ՙՓոքրիկ Ամադեուսը՚
8.30 Մայրիկների ակումբ
9.00, 13.00, 17.00 Առաջին լրատվական
9.30 Առավոտ լուսո
11.40 Մեր մեջ ասած
12.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
13.20 Դեպի Արցախ
13.45 Հայ-Q
14.30 Գ/ֆ ՙՈւմ է ժպտում կյանքը՚
16.05 Մայրիկների ակումբ
16.35 Մ/ս ՙՓոքրիկ Ամադեուսը՚
17.25 Փ/ս ՙԱռաջին կայսրը. մարդ, որ կերտեց Չինաստանը՚
17.55 Մենք եւ ժամանակը
18.55 Մեր մեջ ասած
19.25 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
20.20 Հրապարակում
20.40 ՙ02՚
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.40 Հարցազրույց
22.10 Արվեստակիրներ
22.40 Գ/ֆ ՙՎերջին սամուրայը՚
1.15 Չակերտներ
1.45 Փ/ս ՙԱռաջին կայսրը. մարդ, որ կերտեց Չինաստանը՚
2.10 Հրապարակում
2.30 ՙ02՚
2.50 Փ/ս ՙՀոլիվուդյան զույգեր՚
3.20 Արվեստակիրներ
3.40 Գ/ֆ ՙՎերջին սամուրայը՚
6.15 Չակերտներ
6.45 Մեր մեջ ասած
7.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚

7–ին, /շաբաթ/

8.00, 9.30 Առաջին տնտեսական
8.10 Մենք եւ ժամանակը
9.00, 13.00, 17.00 Առաջին լրատվական
9.40 Մ/ֆ ՙԱստղագիտություն ամենափոքրերի համար՚
10.30 Մերոնք
10.50 Հայաստանի ճամփեքով
11.15 Ս-լ ՙՎերջին Մոհիկյանը 3՚
11.45 Շախմատի աշխարհ
12.00 Մարտիկ
12.35 Արվեստակիրներ
13.15 Լա Սկալայի սիմֆոնիկ նվագախումբը Երեւանում. Ծրագրում` Վերդի
14.35 Ֆուտբոլ. ՀՀ առաջնություն. Ալաշկերտ-Փյունիկ
16.30 Լրացուցիչ ժամանակ
17.25 Ագրոժամ
17.40 Համեղ մենամարտ
18.20 Գ/ֆ ՙԱյնտեղ, ուր ապրում են հրեշները՚
20.00 Արտ կանոն
20.30 Ս-լ ՙՎերջին Մոհիկյանը 3՚
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.35 Զինուժ
22.10 Գ/ֆ ՙՄթնշաղ՚
00.10 Գ/ֆ ՙՄթնշաղ. Սագա. Նորալուսին՚
2.10 Ս-լ ՙՎերջին Մոհիկյանը 3՚
2.35 Մերոնք
2.55 Փ/ս ՙՀոլիվուդյան զույգեր՚
3.20 Գ/ֆ ՙՄթնշաղ՚
5.15 Գ/ֆ ՙՄթնշաղ. Սագա. Նորալուսին՚
7.15 Գ/ֆ ՙԱյնտեղ, ուր ապրում են հրեշները՚

8-ին /կիրակի/

8.00 Գ/ֆ ՙԱյնտեղ, ուր ապրում են հրեշները՚
9.00 Երաժշտական փոստարկղ
10.15 Արտ կանոն
10.45 Օտար ամայի ճամփեքի վրա
11.15 Ս/լ ՙՎերջին Մոհիկյանը 3՚
11.45 Շախմատ-64
12.00 Զինուժ
12.30 Խորհրդարանական շաբաթ
13.30 Հայ ասպետ
14.35 Գ/ֆ ՙՈւրիշի փոխարեն՚
16.10 Մ/ֆ ՙՏրիստանը եւ Իզոլդան՚
17.30 Գ/ֆ ՙՍատանան կրում է ՙՊրադա՚՚
19.20 Իրինա Ալեգրովա. Շնորհավոր Մարտի 8
21.00 Առաջին լրատվական կիրակնօրյա
22.00 Երգ երգոց
23.40 Գ/ֆ ՙՍրտի մեղեդին՚
1.40 Երաժշտական փոստարկղ
2.50 Օտար ամայի ճամփեքի վրա
3.15 Փ/ս ՙՀոլիվուդյան զույգեր՚
3.40 Արտ կանոն
4.10 Գ/ֆ ՙՍատանան կրում է ՙՊրադա՚՚
6.00 Գ/ֆ ՙՍրտի մեղեդին՚

 

«ԱՐ» ԵՎ «ATV» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:04

“Ար” և «ATV» հեռուստաընկերությանների
Շաբաթվա ծրագիրը
Մարտի 2-ից 8-ը 2015թ
Մարտի 2- ին, /երկուշաբթի/

05:00-11:00 ՊՐՈՖԻԼԱԿՏԻԿԱ
11.05, 14.50, 17.20 Վավերագրական ֆիլմ
12.15 ՙՕրվա գույնը՚
12.20 ՙԱյլ լուր՚
12.30 Գ/ֆ ՙԺառանգները՚
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.30 ՙԱզդարար՚
15.20 ՙԶատիկ՚
15.35 ՙՕրվա գույնը՚
15.40 ՙՄեր հաղթանակը՚
16.55 ՙԳամբիտ՚
17.55 ՙՕրվա գույնը՚
18.00 ՙԱյլ լուր՚
18.10 Գ/ֆ ՙՏղաների խնջույքը Վեգասում՚
21.00 Գ/ֆ ՙԽելահեղ ժամադրություն՚
22.45 ՙՀատուկ թղթակից՚
00.00 ՙԱյլ լուր՚
00.15 Վ/ֆ ՙՄահացու խոհանոց՚

Մարտի 3- ին /Երեքշաբթի/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
09.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15, 14.30, 17.15 Վ/ֆ
10.10 Գ/ֆ ՙՏղաների խնջույքը Վեգասում՚
12.15 ՙՕրվա գույնը՚
12.20 ՙԱյլ լուր՚
12.30 Գ/ֆ ՙԽելահեղ ժամադրություն՚
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.30 ՙԱզդարար՚
15.20 ՙԶատիկ՚
15.35 ՙՕրվա գույնը՚
15.40 ՙՀատուկ թղթակից՚
16.55 ՙՍպորտ էքստրիմ՚
17.55 ՙՕրվա գույնը՚
18.00 ՙԱյլ լուր՚
18.10 Գ/ֆ ՙՏղաների խնջույքը Վեգասում 2. Դեպի Բանգկոկ՚
21.00 Գ/ֆ ՙԲջջային՚
22.45 ՙՄեր մեծերը՚
00.00 ՙԱյլ լուր՚
00.10 Վ/ֆ ՙԱշխարհը մեր շուրջ՚
00.50 ՙԱֆիշ՚
Մարտի 4- ին /Չորեքշաբթի/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
09.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15, 14.30 Վ/ֆ
10.10 Գ/ֆ ՙՏղաների խնջույքը Վեգասում 2. Դեպի Բանգկոկ՚
12.15 ՙՕրվա գույնը՚
12.20 ՙԱյլ լուր՚
12.30 Գ/ֆ ՙԲջջային՚
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.30 ՙԱզդարար՚
15.20 ՙԶատիկ՚
15.40 ՙՕրվա գույնը՚
15.45 ՙՄեր մեծերը՚
16.55 ՙճանապարհ՚
17.55 ՙՕրվա գույնը՚
18.00 ՙԱյլ լուր՚
18.10 Գ/ֆ ՙՏղաների խնջույքը Վեգասում 3՚
21.00 Գ/ֆ ՙՍպիով դեմքը՚
00.00 ՙԱյլ լուր՚
00.30 Վ/Ֆ ՙՄշակութային շոկ՚
01.20 ՙԱֆիշ՚
Մարտի 5- ին /հինգշաբթի/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
09.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15 Վ/ֆ
10.10 Գ/ֆ ՙՏղաների խնջույքը Վեգասում 3՚
12.15 ՙՕրվա գույնը՚
12.20 ՙԱյլ լուր՚
12.30 Գ/ֆ ՙՍպիով դեմքը՚
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.30 ՙԱզդարար՚
15.25 ՙԶատիկ՚
15.45 ՙՕրվա գույնը՚
15.55 ՙԳամբիտ՚
16.55 ՙԱրարման խորհուրդը՚
17:15 ՙՄեր հաղթանակը՚
17.55 ՙՕրվա գույնը՚
18.00 ՙԱյլ լուր՚
18.10 Գ/ֆ ՙՄիշտ ասա ԱՅՈ՚
21.00 Գ/ֆ ՙՀրե պատ՚
23.00 ՙՎարպետների քաղաքը՚
00.00 ՙԱյլ լուր՚
00.15 Վ/ֆ ՙԼյուքսի ոգով՚
01.05 ՙԱֆիշ՚

Մարտի 6-ին /ուրբաթ/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
09.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15, 14.30 Վ/ֆ
10.05 Գ/ֆ ՙՄիշտ ասա այո՚
12.15 ՙՕրվա գույնը՚
12.20 ՙԱյլ լուր՚
12.30 Գ/ֆ ՙՀրե պատ՚
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.30 ՙԱզդարար՚
15.25 ՙԶատիկ՚
15.40 ՙՕրվա գույնը՚
15.50 ՙՎարպետների քաղաքը՚
16.55 ՙԱռողջություն՚
17.20 Վ/ֆ
17.55 ՙՕրվա գույնը՚
18.00 ՙԱյլ լուր՚
18.10 Գ/ֆ ՙՀարսնացուների պատերազմը՚
21.00 Գ/ֆ ՙԻդեալական անծանոթը՚
23.00 ՙՍպորտ էքստրիմ՚
00.00 ՙԱյլ լուր՚
00.15 Վ/Ֆ ՙԾնված են սպանելու համար՚
01:05 ՙԱֆիշ՚

Մարտի 7- ին /շաբաթ/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
09.00 ՙՎերկացիկ՚
09.10 Մ/ֆ ՙԱռյուծ արքան 2՚
10.50 Գ/ֆ ՙՀարսնացուների պատերազմը՚
12.30 Գ/ֆ ՙԱմուսնալուծություն իտալական ձևով՚
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.30 ՙԱզդարար՚
15.45 ՙՀատուկ թղթակից՚
16.55 Մ/ֆ ՙՄուլան՚
19.30 ՙճանապարհ՚
21.00 Գ/ֆ ՙՓառավոր տղաները՚
00.05 ՙՊարզ ճշմարտություններ՚
00.50 ՙԱֆիշ՚
01.05 Գ/ֆ ՙԻդեալական անծանոթը՚

Մարտի 8- ին /կիրակի/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
09.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15 Մ/ֆ ՙՄուլան՚
11.00 Հնդկական ֆիլմ ՙՎրեժի ծարավ՚
14.00 ՙԱրարման խորհուրդը՚
14.20 Գ/ֆ ՙԻնչ են ցանկանում կանայք՚
16.35 ՙՄեր հաղթանակը՚
17.10 Մ/ֆ ՙԱռյուծ արքան 2՚
19.20 ՙՄեր մեծերը՚
20.00 ՙՍպորտ էքստրիմ՚
20.30, 02.40, 05.30 ՙԱզդարարի հետագիծը՚
21.30 ՙԱռողջություն՚
22.00 Գ/ֆ ՙԵրեք գումարած երկու՚
00.00 Վ/ֆ ՙ20-րդ դարի նշանավոր կանայք՚
00.50 ՙԱֆիշ՚
01.05 Գ/ֆ ՙՓառավոր տղաները՚

 

«ATV»  TV

Երկուշաբթի, մարտի 2

6:00 Պրոֆիլակտիա
11:00 Քարից փափուկ
11:40 Կիսաբաց լուսամուտներ
12:40 Փազլ
13:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
13:25 Սպիտակ անկյուն
14:00 Գ/Ֆ
16:10 Արդյոք ովքեր են
16:20 Քարից փափուկ
17:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
17:20 Փազլ
17:40 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
18:30 Արդյոք ովքեր են
18:40 Վավերագրական ֆիլմ
19:20 Սպիտակ անկյուն
20:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
21:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
21:40 Գ/Ֆ
23:35 Բարտեր
0:00 Օրհներգ
0:05 Վավերագրական ֆիլմ
1:00 Սպիտակ անկյուն
1:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
2:30 Քարից փափուկ
3:10 Գ/Ֆ
5:00 Սպիտակ անկյուն
5:30 Վավերագրական ֆիլմ

Երեքշաբթի, մարտի 3

6:00 Օրհներգ
6:02 Քարից փափուկ
6:30 Երաժշտություն
7:10 Փազլ
7:35 Սեզամի փողոց
8:15 Մ/Ֆ ՙԱվատար՚
8:40 Առողջություն
9:30 Քարից փափուկ
10:15 Կիսաբաց լուսամուտներ
11:20 Մ/Ֆ ՙԱվատար՚
11:40 Փազլ
12:00 Սոված խաղեր
12:40 Երաժշտություն
13:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
13:25 Սպիտակ անկյուն
14:00 Գ/Ֆ
16:10 Արդյոք ովքեր են
16:20 Քարից փափուկ
17:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
17:20 Փազլ
17:40 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
18:10 Վեցերորդ զգայարան
19:20 Սպիտակ անկյուն
20:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
21:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
21:30 Գ/Ֆ
23:35 Դինամիտ
0:00 Օրհներգ
0:05 Վավերագրական ֆիլմ
1:00 Սպիտակ անկյուն
1:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
2:30 Քարից փափուկ
3:10 Գ/Ֆ
5:00 Սպիտակ անկյուն
5:30 Վավերագրական ֆիլմ

Չորեքշաբթի, մարտի 4

6:00 Օրհներգ
6:00 Քարից փափուկ
6:30 Երաժշտություն
7:10 Փազլ
7:30 Սեզամի փողոց
8:15 Մ/Ֆ ՙԱվատար՚
8:40 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
9:30 Քարից փափուկ
10:15 Կիսաբաց լուսամուտներ
11:20 Մ/Ֆ ՙԱվատար՚
11:40 Փազլ
12:00 Հրաշալի 7-յակ
13:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
13:25 Սպիտակ անկյուն
14:00 Գ/Ֆ
16:10 Արդյոք ովքեր են
16:20 Քարից փափուկ
17:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
17:20 Փազլ
17:40 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
18:30 Արդյոք ովքեր են
18:40 Վավերագրական ֆիլմ
19:20 Սպիտակ անկյուն
20:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
21:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
21:30 Գ/Ֆ
23:30 Արդյոք ովքեր են շոու
0:00 Օրհներգ
0:05 Վավերագրական ֆիլմ
1:00 Սպիտակ անկյուն
1:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
2:30 Քարից փափուկ
3:10 Գ/Ֆ
5:00 Սպիտակ անկյուն
5:30 Վավերագրական ֆիլմ

Հինգշաբթի, մարտի 5

6:00 Օրհներգ
6:02 Քարից փափուկ
6:30 Երաժշտություն
7:10 Փազլ
7:30 Սեզամի փողոց
8:15 Մ/Ֆ ՙԱվատար՚
8:40 Առողջություն
9:30 Քարից փափուկ
10:15 Կիսաբաց լուսամուտներ
11:20 Մ/Ֆ ՙԱվատար՚
11:40 Փազլ
12:00 Ամենից ամենա
13:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
13:25 Սպիտակ անկյուն
14:00 Գ/Ֆ
16:10 Արդյոք ովքեր են
16:20 Քարից փափուկ
17:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
17:20 Փազլ
17:40 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
18:30 Արդյոք ովքեր են
18:40 Վավերագրական ֆիլմ
19:20 Սպիտակ անկյուն
20:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
21:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
21:35 Գ/Ֆ
23:35 Թաքնված oops
0:00 Օրհներգ
0:05 Վավերագրական ֆիլմ
1:00 Սպիտակ անկյուն
1:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
2:30 Քարից փափուկ
3:10 Գ/Ֆ
5:00 Սպիտակ անկյուն
5:30 Վավերագրական ֆիլմ

Ուրբաթ, մարտի 6

6:00 Օրհներգ
6:02 Քարից փափուկ
6:30 Երաժշտություն
7:10 Փազլ
7:30 Սեզամի փողոց
8:15 Մ/Ֆ ՙԱվատար՚
8:40 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
9:30 Քարից փափուկ
10:15 Կիսաբաց լուսամուտներ
11:20 Մ/Ֆ ՙԱվատար՚
11:40 Փազլ
12:00 Վավերագրական ֆիլմ
12:20 Առողջություն
13:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
13:25 Սպիտակ անկյուն
14:00 Գ/Ֆ
16:10 Արդյոք ովքեր են
16:20 Քարից փափուկ
17:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
17:20 Փազլ
17:40 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
18:30 Արդյոք ովքեր են
18:40 Վավերագրական ֆիլմ
19:20 Սպիտակ անկյուն
20:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
21:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
21:35 Գ/Ֆ
23:25 Վեցերորդ զգայարան
0:00 Օրհներգ
0:30 Comedy club
1:30 Արդյոք ովքեր են
1:40 Սպիտակ անկյուն
2:10 Կիսաբաց լուսամուտներ
3:05 Քարից փափուկ
3:45 Գ/Ֆ
5:00 Սպիտակ անկյուն
5:30 Վավերագրական ֆիլմ

Շաբաթ, մարտի 7

6:00 Օրհներգ
6:02 Քարից փափուկ
6:30 Երաժշտություն
7:10 Փազլ
7:30 Սեզամի փողոց
8:15 Վավերագրական ֆիլմ
9:15 Արևներ
10:00 Nasha Rasha
10:35 Ամենից ամենա
11:45 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
13:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
13:20 Փազլ
14:00 Մ/Ֆ ՙԹիմոնն ու Պումբան՚
14:45 Հրաշալի 7-նյակ
15:50 Թաքնված oops
16:20 Բարտեր
17:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
17:25 Comedy club
18:00 Սոված խաղեր
18:40 Հ/Ֆ
20:00 ՙԱյսօր՚ Լրատվական ծրագիր
21:00 Իսպանիայի առաջնություն.Աթլետիկ Բիլբաո-Ռեալ Մադրիդ
23:00 Արդյոք ովքեր են շոու
23:40 Դինամիտ
0:00 Օրհներգ
0:20 Comedy club
1:20 Հրաշալի 7-նյակ
2:20 Nasha Rasha
3:20 Արդյոք ովքեր են շոու
4:00 Սոված խաղեր
4:30 Թաքնված oops
5:00 Վավերագրական ֆիլմ

Կիրակի, մարտի 8

6:00 Օրհներգ
6:02 Թաքնված oops
6:30 Երաժշտություն
7:00 Վավերագրական ֆիլմ
7:40 Սեզամի փողոց
8:15 Ամենից ամենա
9:25 Արևներ
10:00 Երաժշտություն
10:20 Գ/Ֆ
12:00 Բարտեր
12:40 Թաքնված oops
13:15 Վավերագրական ֆիլմ
14:20 Սոված խաղեր
15:00 Իսպանիայի առաջնություն. Բարսելոնա-Ռայո Վալյեկանո
17:00 Արդյոք ովքեր են շոու
17:45 Comedy club
18:30 Ամենից Ամենա
19:30 Հրաշալի 7-նյակ
20:30 Վեցերորդ զգայարան
21:30 Համերգ
0:00 Իսպանիայի առաջնություն. Աթլետիկո Մադրիդ-Վալենսիա
2:00 Դինամիտ
3:00 Սեքսը փոքր քաղաքում
3:30 Արդյոք ովքեր են շոու
4:00 Հրաշալի 7-նյակ
5:00 Նաշա Ռաշա
5:30 Թաքնված oops

 

ՇԱՆԹ ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Հոկտեմբեր 13, 2014 | 0:02

“Շանթ” հեռուստաընկերության
Շաբաթվա ծրագիրը

Մարտի 2-ից միչև 8-ը

2 մարտի /երկուշաբթի/

05.55 Ավտոշքերթ

06.20 Սլ ՚Բանակումՙ

06.50 Սլ ՚Կարմաՙ

07.35 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

08.20 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

09.00 Կիրակնօրյա Հորիզոն

10.15 Առավոտը Շանթում

12.00 Սլ ՚Կարմաՙ

13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

15.15 Մի’ վնասիր

16.10 Սլ ՚Բանակումՙ

17.00 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

18.15 Մի’ վնասիր

19.15 Սլ ՚Կարմաՙ

20.10 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

21.05 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում

22.40 Սլ ՚Բանակումՙ

23.25 Կիրակնօրյա Հորիզոն

00.25 Մի’ վնասիր

01.05 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

01.50 Սլ ՚Կարմաՙ

02.35 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

03.20 Ավտոշքերթ

03.45 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

04.20 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

05.00 Մի’ վնասիր

 

3 մարտի /երեքշաբթի/

05.55 Ավտոշքերթ

06.20 Սլ ՚Բանակումՙ

06.50 Սլ ՚Կարմաՙ

07.40 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

08.30 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

09.00 Մի’ վնասիր

10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

10.15 Առավոտը Շանթում

12.00 Սլ ՚Կարմաՙ

13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

15.15 Մասնագետ OnLine

16.10 Սլ ՚Բանակումՙ

17.00 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

18.15 Մի’ վնասիր

19.15 Սլ ՚Կարմաՙ

20.10 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

21.05 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում

22.40 Սլ ՚Բանակումՙ

23.25 Ֆուտբոլի տեսություն

23.50 Vitamin

01.10 Մի’ վնասիր

01.55 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

02.35 Սլ ՚Բանակումՙ

03.05 Ավտոշքերթ

03.30 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

04.05 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

04.50 Մի’ վնասիր

 

4 մարտի /չորեքշաբթի/

05.55 Ավտոշքերթ

06.20 Սլ ՚Բանակումՙ

06.50 Սլ ՚Կարմաՙ

07.40 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

08.30 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

09.00 Մի’ վնասիր

10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

10.15 Առավոտը Շանթում

12.00 Սլ ՚Կարմաՙ

13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

15.15 Մասնագետ OnLine

16.10 Սլ ՚Բանակումՙ

17.00 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

18.15 Մի’ վնասիր

19.15 Սլ ՚Կարմաՙ

20.10 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

21.05 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում

22.40 Սլ ՚Բանակումՙ

23.25 ԳՖ

01.20 Իմ անունն է

02.40 Ավտոշքերթ

03.15 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

03.50 Սլ ՚Կարմաՙ

04.35 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

05.20 Մի’ վնասիր

 

5 մարտի /հինգշաբթի/

05.55 Ավտոշքերթ

06.20 Սլ ՚Բանակումՙ

06.50 Սլ ՚Կարմաՙ

07.40 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

08.30 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

09.00 Մի’ վնասիր

10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

10.15 Առավոտը Շանթում

12.00 Սլ ՚Կարմաՙ

13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

15.15 Մի’ վնասիր

16.10 Սլ ՚Բանակումՙ

17.00 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

18.15 Մի’ վնասիր

19.15 Սլ ՚Կարմաՙ

20.10 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

21.05 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում

22.40 Սլ ՚Բանակումՙ

23.25 ԳՖ

01.30 Ֆուտբոլի տեսություն

01.50 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

02.30 Սլ ՚Բանակումՙ

03.05 Ավտոշքերթ

03.30 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

04.05 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

04.50 Մի’ վնասիր

 

6 մարտի /ուրբաթ/

05.55 Ավտոշքերթ

06.20 Սլ ՚Բանակումՙ

06.50 Սլ ՚Կարմաՙ

07.40 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

08.30 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

09.00 Մի’ վնասիր

10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

10.15 Առավոտը Շանթում

12.00 Սլ ՚Կարմաՙ

13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

15.15 Մի’ վնասիր

16.10 Ավտոշքերթ

16.45 Աշխարհի հայերը

17.00 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

18.15 Մի’ վնասիր

19.15 Սլ ՚Կարմաՙ

20.10 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

21.05 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում

22.40 Սլ ՚Բանակումՙ

23.25 Գերմանիայի ֆուտբոլի առաջնություն. ՚Շտուտգարտՙ – ՚Հերտաՙ

01.20 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

02.00 Սլ ՚Բանակումՙ

02.35 Ավտոշքերթ

03.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

03.35 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

04.20 Մի’ վնասիր

05.05 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

 

7 մարտի /շաբաթ/

06.00 Աշխարհի հայերը

06.20 Սլ ՚Բանակումՙ

06.50 Սլ ՚Կարմաՙ

07.40 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

08.30 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

09.00 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

10.15 Սլ ՚Սիրո գերինՙ շարունակ

12.00 Սլ ՚Կարմաՙ

13.00 Սլ ՚Ինքնակոչըՙ

14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

15.15 Մի’ վնասիր

16.10 Ավտոշքերթ

16.45 Աշխարհի հայերը

17.00 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

18.25 Գերմանիայի ֆուտբոլի առաջնություն. ՚Համբուրգՙ – ՚Բորուսիաՙ Դ

20.25 Սլ ՚Բանակումՙ

21.00 Vitamin

22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում

22.40 ԳՖ

01.30 Vitamin

02.20 Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

02.55 Սլ ՚Բանակումՙ

03.30 ԳՖ\

 

8 մարտի /կիրակի/

06.30 Սլ ՚Սիրո գերինՙ

10.00 ԳՖ

11.40 Իմ անունն է

13.10 Ավտոշքերթ

13.40 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ

15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրագիր

15.15 Vitamin

16.15 Սլ ՚Բանակումՙ

19.30 Իմ անունն է

21.00 Համերգ

22.00 Կիրակնօրյա Հորիզոն

23.00 Vitamin

23.55 Աշխարհի հայերը

00.20 Իմ անունն է

01.20 Կիրակնօրյա Հորիզոն

02.10 Սլ ՚Բանակումՙ

04.40 ԳՖ

«ОРТ» «РТР» ԵՎ «КУЛЬТУРА» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Փետրվար 24, 2014 | 0:06

1

3.00 Телеканал «Доброе утро».
6.00 Новости.
6.05 Игорь Петренко, Алена Бабенко в фильме «Водитель для Веры».
7.00 Новости.
7.05 Фильм «Водитель для Веры». Продолжение.
8.05 «Жить здорово!».
9.00 Модный приговор.
10.00 Новости.
10.15 Контрольная закупка.
10.40 «Время обедать!».
11.15 «Доброго здоровьица!».
12.00 Другие новости.
12.30 Понять. Простить.
13.00 Новости (с субтитрами).
13.15 «Истина где-то рядом».
13.30 «Они и мы».
14.20 «В наше время».
15.10 «Наедине со всеми». Программа Юлии Меньшовой.
16.00 Вечерние новости (с субтитрами).
16.45 «Истина где-то рядом».
17.00 «Давай поженимся!».
18.00 «Пусть говорят».
19.00 «Время».
19.30 Премьера. Павел Деревянко, Ольга Ломоносова в многосерийном детективе «Черные кошки».
21.05 «Вечерний Ургант».
21.40 Ночные новости.
21.50 Олег Меньшиков в многосерийном фильме «Статский советник».
22.50 Дензел Вашингтон в остросюжетном фильме «Осада».
0.40 Олег Жаков, Лев Прыгунов в детективе «Без права на ошибку».
1.00 Новости.
1.05 Детектив «Без права на ошибку». Продолжение.
2.10 «В наше время».

РТР
05.00 «Утро России»
09.00 «Аркадий Кошко. Гений русского сыска»
09.55 «О самом главном». Ток-шоу
11.00 Вести
11.30 Местное время. Вести-Москва
11.50 Вести. Дежурная часть
12.00 Анна Ковальчук в детективном телесериале «Тайны следствия»
13.00 «Особый случай»
14.00 Вести
14.30 Местное время. Вести-Москва
14.50 Вести. Дежурная часть
15.00 Премьера. «Пока станица спит». Телесериал
17.00 Вести
17.10 Местное время. Вести-Москва
17.30 Анна Ковальчук в детективном телесериале «Тайны следствия-12»
18.30 «Прямой эфир»
19.40 Местное время. Вести-Москва
20.00 Вести
20.50 «Спокойной ночи, малыши!»
21.00 Русская серия. Премьера. Саёра Сафари, Ирина Розанова, Наталья Рудова, Евгений Пронин и Иван Жидков в телесериале «Гюльчатай. Ради любви»
00.40 «Девчата»
01.25 Ночной сеанс. Олег Ефремов, Ролан Быков, Нина Гребешкова, Изольда Извицкая, Людмила Касаткина, Александр Лазарев и Борис Чирков в фильме «Вызываем огонь на себя». 1964г. 1-я серия
03.25 Сериал для полуночников. Телесериал «Закон и порядок-19» (США). 2009г
04.15 «Комната смеха»

Культура
07:00 ПРОГРАММА МЕЖДУНАРОДНОГО ИНФОРМАЦИОННОГО КАНАЛА «ЕВРОНЬЮС» НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ
10:00 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
10:15 «Наблюдатель».
11:15 «Перри Мэйсон». Телесериал (США, 1964). Режиссер Р.Доннер.
12:10 «Антонио Сальери». Документальный фильм (Украина).
12:20 ЛИНИЯ ЖИЗНИ. Игорь Золотовицкий.
13:15 «Чудеса жизни». Документальный сериал (Великобритания). 1-я серия.
14:10 ЗОЛОТАЯ СЕРИЯ РОССИИ. «В лесах и на горах». Телесериал (Россия, 2010). Режиссер А.Холмский. 5-я серия.
15:00 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
15:10 НАСЛЕДНИКИ ГИППОКРАТА. «Николай Бурденко. Падение вверх». Документальный фильм.
15:35 «Суворов». Художественный фильм (Мосфильм, 1940). Режиссеры В.Пудовкин, М.Доллер.
17:20 Концерт Королевского оркестра Концертгебау. Солист Ефим Бронфман.
18:10 «Полиглот». Немецкий с нуля за 16 часов! N5.
19:00 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
19:15 ГЛАВНАЯ РОЛЬ
19:30 «Сати. Нескучная классика…» с Семеном Скигиным и Еленой Поповской.
20:15 «Правила жизни».
20:45 ОСТРОВА. Александр Збруев.
21:25 «Тем временем» с Александром Архангельским. Информационно-аналитическая программа
22:15 СПЕЦПРОЕКТ. «Запечатленное время. Некоторые подробности Большой истории». Документальные фильмы: «Люди» (1934). «Дома и люди» (1962).
23:20 «Гай Юлий Цезарь». Документальный фильм (Украина).
23:30 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
23:50 «Кинескоп» с Петром Шепотинником. «64-й Берлинский МКФ».
00:30 ДОКУМЕНТАЛЬНАЯ КАМЕРА. «Детский мир».
01:10 С.Прокофьев. Концерт N3 для фортепиано с оркестром.
 

Top լուրեր