Լուրեր
Արխիվ

Սեպտեմբեր 2014
Երկ Երք Չրք Հնգ Ուրբ Շբթ Կիր
« Օգս    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Ծրագիր
«ԴԱՐ-21» ԵՎ «ԵՐԵՎԱՆ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Սեպտեմբեր 15, 2014 | 0:10

15.09.2014

06:00 Նոն ստոպ-Cover
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
09:00 Նոն ստոպ-Drive
10:00 Հիթ Մենյու
11:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
12:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
13:00 Speed-Շոու
13:20 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 BioՌիթմ
16:20 Նոն ստոպ-100% Հիթ
17:00 Ֆայլ-PRO
17:15 Նոն ստոպ-1+1
18:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
20:45 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
21:00 Ֆայլ-PRO
21:10 Նոն ստոպ-100% Հիթ
22:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
23:00 Ուիք&
23:20 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
00:00 Speed-Շոու
00:20 Նոն ստոպ-Divas Հիթ
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

??????? 16.09.2014

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
09:00 Ֆայլ-PRO
09:10 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
10:00 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
11:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
12:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
13:00 Ֆայլ-PRO
13:10 Speed-Շոու
13:20 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
17:00 Ֆայլ-PRO
17:15 Նոն ստոպ-1+1
18:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ-1+1
20:45 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
21:00 Ֆայլ-PRO
21:10 Կինո View
21:40 Գ/Ֆ
23:50 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
00:00 Ֆայլ-PRO
00:10 Speed-Շոու
00:20 Նոն ստոպ-Divas Հիթ
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

????? 17.09.2014

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
09:00 Ֆայլ-PRO
09:10 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
10:00 Հայ 10
11:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
12:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
13:00 Ֆայլ-PRO
13:10 Speed-Շոու
13:20 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Նոն ստոպ-1+1
17:00 Ֆայլ-PRO
17:10 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
18:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ-Cover
20:45 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
21:00 Ֆայլ-PRO
21:10 Նոն ստոպ-100% Հիթ
22:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
23:00 BioՌիթմ
23:20 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
00:00 Ֆայլ-PRO
00:10 Speed-Շոու
00:20 Նոն ստոպ-1+1
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

??????? 18.09.2014

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
09:00 Ֆայլ-PRO
09:10 Նոն ստոպ-100% Հիթ
10:00 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
11:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
12:00 Նոն ստոպ-1+1
13:00 Ֆայլ-PRO
13:10 Speed-Շոու
13:20 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
14:05 Ուիք&
14:25 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Նոն ստոպ-Drive
17:00 Ֆայլ-PRO
17:10 Նոն ստոպ-1+1
18:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
20:45 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
21:00 Ֆայլ-PRO
21:10 Կինո View
21:40 Գ/Ֆ
23:45 Նոն ստոպ-1+1
00:00 Ֆայլ-PRO
00:10 Speed-Շոու
00:20 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

??????? 19.09.2014

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
09:00 Ֆայլ-PRO
09:10 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
10:00 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
11:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
12:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
13:00 Ֆայլ-PRO
13:10 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Հիթ Մենյու
17:00 Ֆայլ-PRO
17:15 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
18:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ-1+1
20:45 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
21:00 Ֆայլ-PRO
21:10 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
22:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
23:00 Նոն ստոպ-1+1
00:00 Ֆայլ-PRO
00:10 Նոն ստոպ-Divas Հիթ
01:00 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

??????? 20.09.2014

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
09:00 Speed-Շոու
09:20 Նոն ստոպ-Drive
10:00 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
11:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
12:00 BioՌիթմ
12:20 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
13:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
15:00 iԶԱՆԳ
16:00 Հայ 10
17:00 Ֆայլ-PRO 24/7
17:20 Նոն ստոպ-100% Հիթ
18:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ-Cover
20:45 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
21:00 Նոն ստոպ-100% Հիթ
22:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
23:00 Ուիք&
23:20 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
00:00 Ֆայլ-PRO 24/7
00:20 Նոն ստոպ-Divas Հիթ
01:00 Speed-Շոու
01:20 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

??????????? 21.09.2014

06:00 Նոն ստոպ-Drive
07:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
08:00 Նոն ստոպ-1+1
09:00 Speed-Շոու
09:20 Նոն ստոպ-Drive
10:00 Նոն ստոպ-Մուլտմիքս
11:00 Ուիք&
11:20 Նոն ստոպ-Հայ Ռիթմ
12:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
13:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
14:00 Նոն ստոպ-1+1
15:00 BioՌիթմ
15:20 Կինո View
15:50 Նոն ստոպ-Ռու Հիթ
17:00 Ֆայլ-PRO 24/7
17:20 Նոն ստոպ-Երկրի Երգեր
18:00 Նոն ստոպ-Հայ Հիթ
19:00 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
20:00 Նոն ստոպ-1+1
21:00 Համերգ.
23:45 Նոն ստոպ-Թոփ Հիթ
00:00 Ֆայլ-PRO 24/7
00:20 Նոն ստոպ-Ռոք Հիթ
01:00 Speed-Շոու
01:20 Նոն ստոպ-Ռետրո
02:00 Նոն ստոպ-Night set

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐ 15, երկուշաբթի

06.00 09.00, 11.10, 12.45, 14.30, 15.45, 16.40, 17.35, 18.05, 19.50, 23.50, 02.50 ArtMuz
08.50, 11.05, 12.35, 13.45, 1515, 17.10, 18.05 Մշակութային անցուդարձ
10.00, 11.00, 12.15, 13.45, 15.15, 15.40, 16.30, 17.00, 18.00 Տելեմարկետ
12.30, 15.30, 19.30, 23.30, 02.30, 05.30 ԼՐԱՏՈՒ
13.50 ԻՄԻՋ

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐ 16, երեքշաբթի

06.00, 09.00, 11.10, 12.45, 14.45, 15.45, 17.35, 18.05, 20.20, 23.50, 02.50 ArtMuz
08.30, 12.30, 15.30, 19.30, 23.30, 02.30, 05.30 ԼՐԱՏՈՒ
08.50, 11.05, 12.35, 13.45, 1515, 17.10, 18.05 Մշակութային անցուդարձ
10.00, 11.00, 12.15, 13.45, 15.15, 15.40, 16.30, 17.00, 18.00 Տելեմարկետ
12.30, 15.30, 19.30, 23.30, 02.30, 05.30 ԼՐԱՏՈՒ
13.50 TV HIT
19.50 ԻՄԻՋ

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐ 17, չորեքշաբթի

06.00, 09.00, 11.05, 12.45, 14.30, 15.45, 17.35, 18.05, 20.00, 23.50, 02.50 ArtMuz
08.30, 12.30, 15.30, 19.30, 23.30, 02.30, 05.30 ԼՐԱՏՈՒ
08.50, 11.05, 12.35, 13.45, 1515, 17.10, 18.05 Մշակութային անցուդարձ
10.00, 11.00, 12.15, 13.45, 15.15, 15.40, 16.30, 17.00, 18.00 Տելեմարկետ
12.30, 15.30, 19.30, 23.30, 02.30, 05.30 ԼՐԱՏՈՒ
13.50 ԻՄԻՋ
19.50 Օգտակար խորհուրդ
01.40 TV HIT
ՍԵՊՏԵՄԲԵՐ 18, հինգշաբթի

06.00, 09.00, 11.10, 12.45, 15.45, 17.35, 18.05, 21.00, 23.50, 02.50 ArtMuz
08.30, 12.30, 15.30, 19.30, 23.30, 02.30, 05.30 ԼՐԱՏՈՒ
08.50, 11.05, 12.35, 13.45, 1515, 17.10, 18.05 Մշակութային անցուդարձ
10.00, 11.00, 12.15, 13.45, 15.15, 15.40, 16.30, 17.00, 18.00 Տելեմարկետ
19.50 ՄՈՒԱՅ ԹԱՅ ԲՈՔՍԻՆԳ
21.25 ԻՄԻՋ

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐ 19, ուրբաթ

06.00, 09.00, 11.10, 12.45, 15.45, 17.35, 18.05, 19.50, 23.50, 02.50 ArtMuz
08.30, 12.30, 15.30, 19.30, 23.30, 02.30, 05.30 ԼՐԱՏՈՒ
08.50, 11.05, 12.35, 13.45, 1515, 17.10, 18.05 Մշակութային անցուդարձ
10.00, 11.00, 12.15, 13.45, 15.15, 15.40, 16.30, 17.00, 18.00 Տելեմարկետ
11.40 TV HIT
13.50 ԻՄԻՋ
23.00 ՄՈՒԱՅ ԹԱՅ ԲՈՔՍԻՆԳ

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐ 20, շաբաթ

06.00, 09.00, 11.10, 12.45, 15.45, 17.35, 18.05, 20.50, 23.50, 02.50 ArtMuz
08.30, 12.30, 15.30, 19.30, 23.30, 02.30, 05.30 ԼՐԱՏՈՒ
08.50, 11.05, 12.35, 13.45, 15.15, 17.10, 18.05 Մշակութային անցուդարձ
10.00, 11.00, 12.15, 13.45, 15.15, 15.40, 16.30, 17.00, 18.00 Տելեմարկետ
11.45 ՄՈՒԱՅ ԹԱՅ ԲՈՔՍԻՆԳ
19.50 TV HIT
22.45 ԻՄԻՋ

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐ 21, կիրակի

06.00, 09.00, 10.05, 11.10, 12.30, 15.20, 17.35, 18.15, 00.05 ArtMuz
08.30 ԼՐԱՏՈՒ
08.50, 11.05, 12.35, 13.45, 1515, 17.10, 18.05, 01.45 Մշակութային անցուդարձ
10.00, 11.00, 12.15, 13.45, 15.15, 15.40, 16.30, 17.00, 18.00 Տելեմարկետ
11.10, 23.35 Հայերը. Ռազմական Գործ
11.40 ԻՄԻՋ
14.45 ՄՈՒԱՅ ԹԱՅ ԲՈՔՍԻՆԳ
14.15 Անկախության Ջատագողներ.
15.50 Հայերը. Անի-Զանգեզուր
17.20 Սև Հովազներ
18.10 Օգտակար խորհուրդ
18.20 ԳՈՀԱՐ երաժշտախմբի համերգը Ստամբուլում
21.25 Հայերը. Քարահունջ
22.00 Համերգ. Մավր Մկրտչյան

 

«ԵՐԿԻՐ ՄԵԴԻԱ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Սեպտեմբեր 15, 2014 | 0:09

15.09.14 ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
09.15 ՙԱրարատյան խոհանոց՚
09.50 ՙInfo 100՚
10.45 ՙԿլոր սեղան՚
11:45 ՙԽմբագիր՚
12.50, 19.35, 03.00 Հ/Ս ՙՆշան արածը՚
14.00 ՙԼույսի արահետներով՚
14.45, 06.00 Գ/Ֆ ՙՎաղեմի սիրեկաններ. Զղջում՚
16.35 Մանկական երկիր
16.50, 02.00 ՙՀամայնքապատկեր՚
17.15, 02.45 ՙԱրարատյան խոհանոց՚
17.50 ՙՀայուհի՚
18.40 ՙԵրկրի շաբաթը՚
21.20 Վ/Ֆ ՙԱստվածային Միքելանջելոն 2՚
23.10, 05.05 Երկրի հարցը
23.40 Գ/Ֆ ՙԱնհաջողակի հիշողությունները՚
16.09.14 ԵՐԵՔՇԱԲԹԻ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
08.50 ՙՄշակութային Հայաստան՚
09.15 Արարատյան խոհանոց
09.50 ՙPOP երաժշտություն՚
10.45 ՙInfo 100՚
12:00, 01.50 ՙԿանգառ երկուսի համար՚
12.50 Հ/Ս ՙՆշան արածը՚
14.00, 06.00 Գ/Ֆ ՙԱնհաջողակի հիշողությունները՚
16.35 Մանկական երկիր
16.45 ՙՀեքիաթախաղ՚
17.15, 02.45 Արարատյան խոհանոց
18.00, 23.10, 05.05 Երկրի հարցը
18.45 ՙԶարթոնքի սերունդ՚
19.35, 03.00 Հ/Ս ՙԼուսնի հակառակ կողմը՚
21.20 Վ/Ֆ ՙ20-րդ դարի ամենաաղմկահարույց հանցագործությունները՚
21.40 ՙԲարձրաձայն՚
23.40 Գ/Ֆ ՙԼյուդվիգ Բավարացին՚

 

17.09.14 ՉՈՐԵՔՇԱԲԹԻ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
09.15 Արարատյան խոհանոց
09.50 ՙPOP երաժշտություն՚
10.45 ՙInfo 100՚
11.50 ՙԱյս օրը՚
12.05, 04.00 Համայնքապատկեր
12.50, 19.35, 03.00 Հ/Ս ՙԼուսնի հակառակ կողմը՚
14.00, 06.00 Գ/Ֆ ՙԼյուդվիգ Բավարացին՚
17.15, 02.45 Արարատյան խոհանոց
18.00, 23.10, 05.05 Երկրի հարցը
18.50 ՙԱպոլիտիկաՙ
21.20 ՙՄշակութային Հայաստան՚
21.40 ՙԿլոր սեղան՚
23.35 Գ/Ֆ ՙՄաքս Մանուս. Պատերազմի մարդը՚
18.09.14 ՀԻՆԳՇԱԲԹԻ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
09.15 Արարատյան խոհանոց
09.50 ՙԶարթոնքի սերունդ՚
10.50 ՙInfo 100՚
12.00 ՙՀայի ուժը՚
12.50, 19.35, 03.00 Հ/Ս ՙԼուսնի հակառակ կողմը՚
14.45, 06.00 Գ/Ֆ ՙՄաքս Մանուս. Պատերազմի մարդը՚
17.15, 02.45 Արարատյան խոհանոց
18.00, 23.10, 05.05 Երկրի հարցը
19.00, 04.00 ՙԿանգառ երկուսի համար՚
21.20 Վ/Ֆ ՙԱստվածային Միքելանջելոն 2՚
23.35 Գ/Ֆ ՙՓնտրելով Էրիկին՚
19.09.14 ՈՒՐԲԱԹ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
09.15 Արարատյան խոհանոց
09.50 ՙԲարձրաձայն՚
10.45 ՙInfo 100՚
11.45 ՙԿլոր սեղան՚
12.50, 19.35, 03.00 Հ/Ս ՙԼուսնի հակառակ կողմը՚
14.45, 06.00 Գ/Ֆ ՙՓնտրելով Էրիկին՚
17.15, 02.45 Արարատյան խոհանոց
18.00, 23.10, 05.05 Երկրի հարցը
18.45 ՙՀեռուստաֆուտբոլ+՚
19.05, 08.00 Համայնքապատկեր
21.20, 04.00 ՙՀայուհի՚
21.45, 01.50 ՙԱպոլիտիկաՙ
23.35 Գ/Ֆ ՙՄահափորձ Ռիչարդ Նիքսոնի վրա՚
01.30 ՙՋազի ժամ՚
20.09.14 ՇԱԲԱԹ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
09.15 Արարատյան խոհանոց
09.45 ՙInfo 100՚
10.45 ՙԲարև Երկիր՚
12.35, 17.45 Մանկական երկիր
12.50 ՙԼույսի արահետներով՚
13.20, 01.10 Վ/Ֆ ՙԱստվածային Միքելանջելոն 2՚
14.40, 06.00 Գ/Ֆ ՙՄահափորձ Ռիչարդ Նիքսոնի վրա՚
16.50 ՙՀեռուստաֆուտբոլ+՚
17.15, 02.45 Արարատյան խոհանոց
18.00 Երկրի հարցը
18.45 ՙՋազի ժամ՚
19.35 Մշակութային Հայաստան
20.00 ՙՄեր մեծերը՚
21.20 ՙԽմբագիր՚
22.00 ՙՀայի ուժը՚
23.20 Գ/Ֆ ՙԲարձրագույն պիլոտաժ՚
21.09.14 ԿԻՐԱԿԻ

08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 02.30, 03.30, 04.30, 06.30, 07.30 Երկիրն այսօր
09.15 Արարատյան խոհանոց
09.45 ՙInfo 100՚
10.50 ՙԲարև Երկիր՚
12.35, 17.45 Մանկական երկիր
12.50 Ջազի ժամ
13.30 ՙՀայուհի՚
14.00 ՙՀայի ուժը՚
14.45, 06.00 Գ/Ֆ ՙԲարձրագույն պիլոտաժ՚
16.45 Մշակութային Հայաստան
17.15, 03.45 Արարատյան խոհանոց
17.55 Ապոլիտիկա
18.45 ՙԶարթոնքի սերունդ՚
19.35 ՙՀրամանատարը. Սասունցի Դավիթ ջոկատ՚
21.20, 05.05 Վավերագրական կինոնկար
22.30, 04.30 ՙԵրկրի շաբաթը՚
23.15 Գ/Ֆ ՙԵրկաթե տիկինը՚
01.10 Գ/Ֆ Գ/Ֆ ՙՈվ եք դուք, պարոն Բրուքս՚

 

«ԼԱՅՄ» ԵՎ «МИР» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Սեպտեմբեր 15, 2014 | 0:08

15 Սեպտեմբերի Երկուշաբթի

06:25, 08:35, 11:40, 19:00 Ինտերթոփ
07:25, 09:00, 10:30, 15:30, 03:00 Արմթոփ
08:20, 10:20, 12:20, 14:35 ՙAstro Լայմ՚
08:30, 12:15, 16:20, 17:45 ՙBusiness Լայմ՚
11:05, 21:05 Ռետրո Time
12:35 Լանչ Time
14:55, 19:55 ՙDuos՚
17:20 ՙԼայմ Cocktail՚
18:25, 02:30 ՙԸնթրիք առանց փողկապի՚
20:50, 00:50 ՙԼայմ News՚ հիմն. թողարկում
21:30 ՙՓոփ ART՚
22:00 Հ/Ս ՙՔասլ՚
22:45 Գեղ.ֆիլմ
01:10 ՙHot Լայմ՚

16 Սեպտեմբերի Երեքշաբթի

06:00, 08:40, 00:50 ՙԼայմ News՚
06:25, 19:00 Ինտերթոփ
07:20, 09:00, 10:30, 11:40, 15:30, 02:30 Արմթոփ
08:20, 10:20, 12:20, 14:35 ՙAstro Լայմ՚
08:30, 12:15, 16:20, 17:45 ՙBusiness Լայմ՚
11:05, 21:05 Beat Լայմ
12:35 Լանչ Time
14:55, 19:55 ՙDuos՚
17:20, 21:40 ՙԼայմ Cocktail՚
18:25, 02:20 ՙLove is…՚
20:50 ՙԼայմ News՚ հիմն. թողարկում
22:00 Հ/Ս ՙՔասլ՚
22:45 Գեղ.ֆիլմ
01:10 ՙHot Լայմ՚

17 Սեպտեմբերի Չորեքշաբթի

06:00, 08:40, 01:00 ՙԼայմ News՚
06:25, 11:40, 19:00 Ինտերթոփ
07:30, 09:00, 10:30, 15:30, 02:50 Արմթոփ
08:20, 10:20, 12:20, 14:35 ՙAstro Լայմ՚
08:30, 12:15, 16:20, 17:45 ՙBusiness Լայմ՚
11:05, 21:05 Ռետրո Time
12:35 Լանչ Time
14:55, 19:55 ՙDuos՚
17:20 ՙԼայմ Cocktail՚
18:25 ՙSweet Baby՚
20:50 ՙԼայմ News՚ հիմն. թողարկում
21:30 ՙLove is…՚
22:00 Հ/Ս ՙՔասլ՚
22:45 Գեղ.ֆիլմ
01:15 ՙHot Լայմ՚
18 Սեպտեմբերի Հինգշաբթի

06:00, 08:40, 01:00 ՙԼայմ News՚
06:25, 19:00 Ինտերթոփ
07:20, 09:00, 10:30, 11:40, 15:30, 02:50 Արմթոփ
08:20, 10:20, 12:20, 14:35 ՙAstro Լայմ՚
08:30, 12:15, 16:20, 17:45 ՙBusiness Լայմ՚
11:05, 21:05 Beat Լայմ
12:30 Լանչ Time
14:55, 19:55 ՙDuos՚
17:25 ՙԼայմ Cocktail՚
18:25, 02:20 ՙՓոփ ART՚
20:50 ՙԼայմ News՚ հիմն. թողարկում
21:30 ՙԸնթրիք առանց փողկապի՚
22:05 Հ/Ս ՙՔասլ՚
22:50 Գեղ.ֆիլմ
01:20 ՙHot Լայմ՚
19 Սեպտեմբերի ՈՒրբաթ

06:00, 08:40, 01:00 ՙԼայմ News՚
06:25, 11:40, 19:00 Ինտերթոփ
07:20, 09:00, 10:30, 15:30, 03:30 Արմթոփ
08:20, 10:20, 12:20, 14:35 ՙAstro Լայմ՚
08:30, 12:15, 16:20, 17:45 ՙBusiness Լայմ՚
11:05, 21:05, 02:30 Ռետրո Time
12:35 Լանչ Time
14:55, 19:55 ՙDuos՚
17:20, 21:40 ՙԼայմ Cocktail՚
20:50 ՙԼայմ News՚ հիմն. թողարկում
22:00 Հ/Ս ՙՔասլ՚
22:45 Գեղ.ֆիլմ
01:15 ՙHot Լայմ՚
20 Սեպտեմբերի Շաբաթ

06:00, 08:40, 00:45 ՙԼայմ News՚
06:25, 11:35, 19:20 Ինտերթոփ
07:20, 10:30, 14:55, 16:55, 20:00, 02:30 Արմթոփ
08:20, 10:20, 12:20, 14:20 ՙAstro Լայմ՚
08:30, 12:15, 15:25, 16:50 ՙBusiness Լայմ՚
09:00, 21:10 ՙԼայմ Cocktail՚
12:35 Գեղ.ֆիլմ
14:30 ՙSweet Baby՚
16:15, 02:00 ՙԸնթրիք առանց փողկապի՚
17:30 Ֆուտբոլ.Գերմանիայի առաջնություն
20:50 ՙԼայմ News՚ հիմն. թողարկում
22:45 Ֆուտբոլ. Իտալիայի առաջնություն
01:05 ՙHot Լայմ՚
03:15 Համերգ
21 Սեպտեմբերի Կիրակի

06:00, 08:40 ՙԼայմ News՚
06:35, 13:45 Ինտերթոփ
07:30, 10:30, 13:00, 15:00, 20:15, 02:45 Արմթոփ
08:20, 10:20, 12:20, 14:20 ՙAstro Լայմ՚
08:30, 12:15, 15:25, 18:20 ՙBusiness Լայմ՚
09:00, 21:00, 04:15 ՙԼայմ Cocktail՚
11:45 ՙSweet Baby՚
12:30, 02:15 ՙLove is…՚
14:30, 01:45 ՙՓոփ ART՚
16:15, 02:40 Համերգային ծրագիր
18:25 Գեղ.Ֆիլմ
22:45 Ֆուտբոլ. Իտալիայի առաջնություն
00:45 ՙHot Լայմ՚

 

ՙՄիր՚ հեռուստաընկերության հաղորդումների
ծրագիրը /15.09 – 21.09/

Երկուշաբթի« 15

06.00 Ինֆորմացիոն ալիք ՙ180 րոպե՚
08.45, 00.40 ՙԲելոռուսն այսօր՚
09.10 Գ/կ ՙՍենտիմենտալ ճամփորդություն՚
10.30 Գ/կ ՙԴեղին թզուկ՚
12.10 Վ/ս ՙՈւտելիքի աշխարհում՚
13.00, 16.00, 19.00 ԱՊՀ լուրեր
13.15 Հ/ս ՙԸնդհանուր թերապիա 2՚
15.05, 01.05 Վ/կ ՙԳաղտնի նշաններ՚
16.15 Թոք-շոու ՙԽոսքից խոսք՚
17.05 Հ/ս ՙՉեմպիոնը՚
19.15 Հ/ս ՙՍկլիֆոսովսկի՚
22.00 Գ/կ ՙԱրտեֆակտ՚
23.40 ՙԱՊՀ լուրեր: Մշակույթ՚
00.30 ԱՊՀ լուրեր: Օրվա թեմա
02.00 Պրոֆիլակտիկա

Երեքշաբթի« 16

10.30 Գ/կ ՙԱրտեֆակտ՚
12.10 Վ/ս ՙԳեղեցկության աշխարհում՚
13.00, 16.00, 19.00 ԱՊՀ լուրեր
13.15 Հ/ս ՙԸնդհանուր թերապիա 2՚
15.05, 02.25 Վ/կ ՙԳաղտնի նշաններ՚
16.15, 23.40 Թոք-շոու ՙԽոսքից խոսք՚
17.05 Հ/ս ՙՉեմպիոնը՚
19.15, 03.45 Հ/ս ՙՍկլիֆոսովսկի՚
22.00 Գ/կ ՙՓոխվենք տեղերով՚
00.30 ԱՊՀ լուրեր: Օրվա թեմա
00.40 ՙԸնդհանուր հետաքրքրություն՚
01.05 Գ/կ ՙՍենտիմենտալ ճամփորդություն՚
03.15 Հ/ս ՙԾայրամաս՚

Չորեքշաբթի« 17

06.00 Ինֆորմացիոն ալիք ՙ180 րոպե՚
08.45, 00.40 ՙՊատրաստված է ԽՍՀՄ-ում՚
09.10, 01.05 Գ/կ ՙԱղի շնիկ՚
10.30 Գ/կ ՙՓոխվենք տեղերով՚
12.10 Վ/ս ՙՈւտելիքի աշխարհում՚
13.00, 16.00, 19.00 ԱՊՀ լուրեր
13.15 Հ/ս ՙԸնդհանուր թերապիա 2՚
15.05, 02.25 Վ/կ ՙԳաղտնի նշաններ՚
16.15, 23.40 Թոք-շոու ՙԽոսքից խոսք՚
17.05 Հ/ս ՙՉեմպիոնը՚
19.15, 03.45 Հ/ս ՙՍկլիֆոսովսկի՚
22.00 Գ/կ ՙՀեռավոր հետևանքներ՚
00.30 ԱՊՀ լուրեր: Օրվա թեմա
03.15 Հ/ս ՙԾայրամաս՚
Հինգշաբթի, 18

06.00 Ինֆորմացիոն ալիք ՙ180 րոպե՚
08.45 ՙԳաղթոջախներ՚
09.10, 01.05 Գ/կ ՙԲարին կհաղթի՚
10.30 Գ/կ ՙՀարևան՚
12.10 Վ/ս ՙԳեղեցկության աշխարհում՚
13.00, 16.00, 19.00 ԱՊՀ լուրեր
13.15 Հ/ս ՙԸնդհանուր թերապիա 2՚
15.05 Վ/կ ՙԳաղտնի նշաններ՚
16.15, 23.40 Թոք-շոու ՙԽոսքից խոսք՚
17.05 Հ/ս ՙԿրուիզ՚
19.20, 03.40 Հ/ս ՙՍկլիֆոսովսկի՚
22.00 Գ/կ
00.30 ԱՊՀ լուրեր: Օրվա թեմա
00.40 ՙՀանցագործություն և պատիժ՚
02.45 Հ/ս ՙԾայրամաս՚

Ուրբաթ« 19

06.00 Ինֆորմացիոն ալիք ՙ180 րոպե՚
08.45 ՙԲարի գալուստ՚
09.10 Գ/կ
10.30 Գ/կ ՙՀեռավոր հետևանքներ՚
12.10, 02.45 Վ/ս ՙՈւտելիքի աշխարհում՚
13.00,16.00, 19.00 ԱՊՀ լուրեր
13.15 Հ/ս ՙՁերդ գերազանցություն՚
15.05, 01.45 Վ/կ ՙԳաղտնի նշաններ՚
16.15 ՙՀանցագործություն և պատիժ՚
16.40 ՙԳաղտնի նյութեր՚
17.05 Հ/ս ՙԿրուիզ՚
19.15 Վ/կ ՙԱյդ առթիվ՚
20.15 Հ/ս ՙԱմուսնանալ գեներալի հետ՚
23.35 Թոք-շոու ՙԴեռ միասին չենք՚
00.10 Գ/կ ՙՍիրո բանաձև՚
02.15 Հ/ս ՙԾայրամաս՚
03.35 ՙՄակեդոնսկայայի արկածները՚
03.50 Գ/կ ՙՎինոգրադովի անձնական կյանքը՚

Շաբաթ, 20

06.00, 01.10 Գ/կ ՙԹռիչքային պատահար՚
08.10 ՙԴաշնակիցներ՚
08.35 Մուլտֆիլմեր
09.15 ՙՓորձարարներ՚
09.30 Երազի°ր, գործի°ր, եղի°ր
10.00, 16.00 ԱՊՀ լուրեր
10.15 ՙՍիրված դերասաններ՚
10.40 Գ/կ ՙՍիրո բանաձև՚
12.15 Հ/ս ՙԱմուսնանալ գեներալի հետ՚
16.15 Հ/ս ՙԿանչ՚
23.00 Գ/կ ՙԱլ կարմիր ձյուն՚
03.30 Գ/կ ՙՎոլգա-Վոլգա՚
05.10 Վ/կ ՙԳաղտնի նշաններ՚

Կիրակի, 21

06.00 Մուլտֆիլմեր
08.00 ՙՄիլիոն հարց բնության մասին՚
08.15 ՙԵրկիր և երկինք՚
08.40 ՙՕյ, մայրիկ՚
09.05 ՙԳիտենք ռուսերեն՚
10.00, 16.00 ԱՊՀ լուրեր
10.15 ՙԱշխարհի շուրջ, թելի վրայով՚
10.40, 02.40 Գ/կ ՙՍեր առաջին հայացքից՚
13.40 Գ/կ
16.15, 22.00 Հ/ս ՙԿանչ՚
21.00 ՙՄիասին՚
23.55 Գ/կ ՙԳայլեր՚
01.50 Վ/կ ՙԳաղտնի նշաններ՚

«ԿԵՆՏՐՈՆ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Սեպտեմբեր 15, 2014 | 0:07

15.09.2014 ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ
08.30, 16.00, 02.40 Վ/Ֆ
09.00, 13.00 Պատրաստենք միասին
09.45 Սկսենք նորից
11.50, 06.30 Մեր աշխարհի մի անկյունում
12.20 Մի տանիքի տակ
13.55, 23.15 Գ/Ֆ
16.30 Մ/Ֆ
17.50, 20.00, 04.10 Հավելված ՙՏեխնոգեն՚
18.10, 03.05 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը
18.40, 01.10 Հ/Ս
20.25 Դրայվ NEWS
20.40, 02.00 Հ/Ս
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
22.10 Անցում Դուլյանի հետ
22.25, 04.20 Ուրվագիծ
05.40 Իմանալ ավելին
06.05 Հրաշալի յոթնյան
06.50 Հայկական հետք

 

16.09.2014 ԵՐԵՔՇԱԲԹԻ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ
08.30, 16.00, 02.40 Վ/Ֆ
09.00, 13.00 Պատրաստենք միասին
09.45 Սկսենք նորից
11.40 Հավելված ՙՏեխնոգեն՚
12.00, 22.25, 04.10 Ուրվագիծ
13.45, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ
14.05, 23.15 Գ/Ֆ
13.55, 15.55 Ակցեռն
16.30 Մ/Ֆ
17.50, 20.00, 04.10 Հավելված ՙԱգրո NEWS՚
18.05 Քո սխալը
18.40, 01.10 Հ/Ս
20.25 Դրայվ NEWS
20.40, 02.00 Հ/Ս
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
01.30 Իմ կինոն
06.05 Հրաշալի յոթնյան
17.09.2014 ՉՈՐԵՔՇԱԲԹԻ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ
08.30, 16.00, 02.40 Վ/Ֆ
09.00, 13.00 Պատրաստենք միասին
09.45 Սկսենք նորից
11.40 Հավելված ՙԱգրո NEWS՚
12.00, 22.25, 04.20 Ուրվագիծ
12.40, 06.35 Սպորտկենտրոն
13.45, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ
13.55, 15.55 Ակցեռն
14.05, 23.15 Գ/Ֆ
16.30 Մ/Ֆ
18.05 Իմանալ ավելին
18.40, 01.10 Հ/Ս
20.25 Դրայվ NEWS
20.40, 02.00 Հ/Ս
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
06.05 Հրաշալի յոթնյան
18.09.2014 ՀԻՆԳՇԱԲԹԻ
07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ
08.30, 16.00, 02.40 Վ/Ֆ
09.00, 13.00 Պատրաստենք միասին
09.45 Սկսենք նորից
12.00, 22.25, 04.20 Ուրվագիծ
13.45, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ
13.55, 15.55 Ակցեռն
14.05, 23.15 Գ/Ֆ
16.30 Մ/Ֆ
17.50, 20.00, 04.10 Հավելված ՙՍոցիոլուր՚
18.05 Քո սխալը
18.40, 01.10 Հ/Ս
20.25 Դրայվ NEWS
20.40, 02.00 Հ/Ս
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
06.00 Հրաշալի յոթնյան

 

19.09.2014 ՈՒՐԲԱԹ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10, 17.00 Մուլտիկնիկ
08.30, 16.00, 02.40 Վ/Ֆ
09.00, 13.00 Պատրաստենք միասին
09.45 Սկսենք նորից
11.40 Հավելված ՙՍոցիոլուր՚
12.00 Ուրվագիծ
13.45, 22.10 Անցում Դուլյանի հետ
13.55, 15.55 Ակցեռն
14.05, 23.15 Գ/Ֆ
16.30 Մ/Ֆ
17.50, 20.00 Հավելված ՙԷկոլոգիկա՚
18.10, 07.00 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը
18.40, 03.00 Մի ուղեգրի պատմություն
20.25 Դրայվ NEWS
20.40, 02.00 Հ/Ս
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
22.25, 04.20 Հայկական ուրբաթ
23.30 Իմ կինոն
02.25 Մի տանիքի տակ
20.09.2014 ՇԱԲԱԹ

07.30, 09.30, 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 03.30, ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.30, 12.35, 16.00, 02.40 Վ/Ֆ
09.45 Սկսենք նորից
11.40 Հավելված ՙԷկոլոգիկա՚
12.00 Հոս ու հուն
13.00 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը
13.45 Անցում Դուլյանի հետ
13.55, 15.55 Ակցեռն
14.50, 04.10 Դիպված
16.05 Հրաշալի յոթնյան
16.30 Կադրից դուրս
17.55 Մարտական ակումբ
18.35 Ավտո դրայվ
19.00, 02.50 Հայկական հետք
20.10 Տուրինֆո
21.00 Սպորտկենտրոն
21.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ. Հիմնական թողարկում
22.20, 06.40 Հայելու առաջ
23.05, 01.15 Գ/Ֆ
21.09.2014 ԿԻՐԱԿԻ

07.30, 21.30, 03.30 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ
08.10 Վ/Ֆ
09.30, 07.00 Հրաշալի յոթնյան
10.00, 00.05 Գ/Ֆ
11.30 Տուրինֆո
12.15 Մի ուղեգրի պատմություն
13.05 Ձեր բժիշկ Մարգարյանը
13.30, 04.10 Հայկական հետք
14.05 Իմ կինոն
14.45 Համերգ
16.30, 02.45 ԷՊԻԿԵՆՏՐՈՆ Հավելված
17.20 Մեր աշխարհի մի անկյունում
18.00, 04.30 Իմանալ ավելին
18.40 Մի տանիքի տակ
19.20 Հայկական ուրբաթ
20.25, 06.05 Դիպված
22.15, 05.25 Հայելու առաջ
23.05 Մարտական ակումբ
23.35 Ավտո դրայվ

 

 

ՀԱՆՐԱՅԻՆ ԵՐԿՐՈՐԴ ԵՎ «ՇՈՂԱԿԱԹ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Սեպտեմբեր 15, 2014 | 0:05

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 15, Երկուշաբթի

07.55 ԼՐԱԲԵՐ
08.05 Մուլտիկնիկ
08.30 Գեղֆիլմ
09.55 ԼՐԱԲԵՐ
10.05 Ինչ եփել այսօր
10.30 Համերգ
11.55 ԼՐԱԲԵՐ
12.05 Չէին սպասում
13.00 Գեղֆիլմ
15.00 Պրոֆֆուտբոլ
15.30 Պարատուն
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Ինչ եփել այսօր
17.00 Ինչ է ուզում կինը
18.00 Սիրված երգեր
19.30 Պրոֆֆուտբոլ
20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական
20.45 Խոսքի իրավունք
21.10 Գեղֆիլմ ՙԿՈՐՍԻԿԱՑԻՆ՚
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.45 Գեղֆիլմ ՙՈՒՂԵԿԻՑԸ՚
02.20 ԼՐԱԲԵՐ

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 16, Երեքշաբթի

07.55 ԼՐԱԲԵՐ
08.05 Մուլտիկնիկ
08.30 Գեղֆիլմ
09.55 ԼՐԱԲԵՐ
10.05 Ինչ եփել այսօր
10.30 Համերգ
11.55 ԼՐԱԲԵՐ
12.05 Մագավտո+
13.00 Գեղֆիլմ
15.00 Պրոֆֆուտբոլ
15.30 Տանը մենակ
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Ինչ եփել այսօր
17.00 Ինչ է ուզում կինը
18.10 Համով զրույց
18.50 Դատական ալիք
19.30 Պրոֆֆուտբոլ
20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական
20.45 Խոսքի իրավունք
21.10 Գեղֆիլմ ՙՍԵՐԸ ՊԱՏԱՀՈՒՄ Է՚
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.45 Գեղֆիլմ ՙՏԱՆԸ՚
02.00 ԼՐԱԲԵՐ

 

 

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 17, Չորեքշաբթի

07.55 ԼՐԱԲԵՐ
08.05 Մուլտիկնիկ
08.30 Գեղֆիլմ
09.55 ԼՐԱԲԵՐ
10.05 Ինչ եփել այսօր
10.30 Համերգ
11.55 ԼՐԱԲԵՐ
12.05 Քաղցած չէին սպասում
13.00 Գեղֆիլմ
15.00 Պրոֆֆուտբոլ
15.30 Տանը` մենակ
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Ինչ եփել այսօր
17.00 Ինչ է ուզում կինը
18.05 Մագավտո+
19.30 Պրոֆֆուտբոլ
20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական
20.45 Խոսքի իրավունք
21.10 Գեղֆիլմ ՙԽՈՂ ԱՌԱՆՑ ԿԱՆՈՆՆԵՐԻ՚
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.45 Գեղֆիլմ ՙԴՐԱՄԱՆԵՆԳՆԵՐԸ՚
02.00 ԼՐԱԲԵՐ

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 18, Հինգշաբթի

07.55 ԼՐԱԲԵՐ
08.05 Մուլտիկնիկ
08.30 Գեղֆիլմ
09.55 ԼՐԱԲԵՐ
10.05 Ինչ եփել այսօր
10.30 Համերգ
11.55 ԼՐԱԲԵՐ
12.05 Պերսոնա
13.00 Գեղֆիլմ
15.00 Պրոֆֆուտբոլ
15.30 Տանը մենակ
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Ինչ եփել այսօր
17.00 Ինչ է ուզում կինը
18.05 Չէին սպասում
19.30 Պրոֆֆուտբոլ
20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական
20.45 Խոսքի իրավունք
21.10 Գեղֆիլմ ՙԿԱՆԱՆՑ ԵՐԿՐՈՒՄ՚
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.45 Գեղֆիլմ ՙՎԱԳՐ ԵՎ ՁՅՈՒՆ՚
02.00 ԼՐԱԲԵՐ

 

 
ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 19, Ուրբաթ

07.55 ԼՐԱԲԵՐ
08.05 Մուլտիկնիկ
08.30 Գեղֆիլմ
09.55 ԼՐԱԲԵՐ
10.05 Ինչ եփել այսօր
10.30 Համերգ
11.55 ԼՐԱԲԵՐ
12.05 Քրեական պատմություններ
13.00 Գեղֆիլմ
15.00 Պրոֆֆուտբոլ
15.30 Տանը` մենակ
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Ինչ եփել այսօր
17.00 Ինչ է ուզում կինը
18.05 Քաղցած չէին սպասում
19.00 Պարատուն
19.30 Պրոֆֆուտբոլ
20.00 ԼՐԱԲԵՐ հիմնական
20.45 Խոսքի իրավունք
21.10 Գեղֆիլմ ՙԱՆՏԱՆԵԼԻ ԴԱԺԱՆՈՒԹՅՈՒՆ՚
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.45 Գեղֆիլմ ՙՌՈՒԴՈՆ ԵՎ ԿՈՒՐՍԻՆ՚
02.00 ԼՐԱԲԵՐ

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 20, Շաբաթ

07.55 ԼՐԱԲԵՐ
08.05 Մուլտիկնիկ
09.00 Լիամետրաժ մուլտֆիլմ
09.55 ԼՐԱԲԵՐ
10.00 Գեղֆիլմ
11.55 ԼՐԱԲԵՐ
12.10 Սիրված երգեր
13.00 Գեղֆիլս
15.00 Միասին (ՄԻՐ)
15.30 Հոգևոր անվտանգություն
16.00 ԼՐԱԲԵՐ
16.30 Ինչ եփել այսօր
17.00 Տանը` մենակ
17.30 Մուլտսերիալ ՙՃԱՆԱՊԱՐՀՈՐԴ ԴՈՐԱՆ՚
18.00 Մուլտսերիալ ՙՍՊՈՒՆԳ ԲՈԲ՚
18.30 Սերիալ ՙԴԵՊԻ ՄԵԾ ԺԱՄԱՆԱԿՆԵՐ՚
19.05 Մագավտո+
20.00 ԼՐԱԲԵՐ
20.45 Համով զրույց
21.30 Քրեական պատմություններ
22.30 Առլեկինո
23.00 ԼՐԱԲԵՐ
23.45 Գեղֆիլմ ՙԱՐՅՈՒՆՈՎ ԵՎ ՔՐՏԻՆՔՈՎ. ԱՆԱԲՈԼԻԿՆԵՐ՚
02.00 ԼՐԱԲԵՐ

 

ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 21, Կիրակի

08.00 Մուլտիկնիկ
08.30 Քրեական պատմություններ
09.30 Առլեկինո
10.00 Պահմտոցի+
11.00 Մագավտո+
12.00 Չէին սպասում
13.00 Համով զրույց
14.00 Մեզ քաղցած չէին սպասում
15.00 Մուլտսերիալ ՙԱՌԱՋ ԴԻԵԳՈ, ԱՌԱՋ՚
15.30 Մուլտսերիալ ՙՍՊՈՒՆԳ ԲՈԲ՚
16.00 Սերիալ ՙԱՅ ԿԱՐԼԻ՚
16.30 ՖՈՒՏԲՈԼ. Անգլիայի Պեմիեր լիգա. Լեսթեր-Մանչեթեր Յունայթեդ
19.00 ՖՈՒՏԲՈԼ. Անգլիայի Պեմիեր լիգա. Մանչեթեր Սիթի-Չելսի
21.00 Գեղֆիլմ ՙԱՀԱ ԵՎ ՆԱ՚
23.00 Սիրված երգեր
24.00 Գեղֆիլմ ՙՀՐԵՇՏԱԿԸ՚

 

15.09.2014

08.00 Եկեղեցական կյանք
08.20 Վ/կ ՙՊատանքի առեղծվածային մարդը՚
09.05 Հ/ս ՙՌոբինը Շերվուդից՚
09.55 Ներուժ
10.05 Հարցեր քահանային
10.20 Խաչվերաց
10.30 Եկեղեցական կյանք
10.45 Խաչի խորհուրդը
11.15 Հ/ս ՙԿարամազով եղբայրներ՚
12.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
12.05 Մլտ/ս ՙՏրոլների պատմությունը՚
12.30 Աստվածաշնչյան պատմություններ
12.55 Պատումիկներ Աստվածաշնչից
13.00 Օր 6-րդ
13.30 Մ/կ ՙՍաքսանան հրաշքների երկրում՚
15.00 Մ/կ ՙԱրթուր 3. երկու աշխարհների պատերազմը՚
16.40 Ամբողջից մեկը
16.50 Հ/ս ՙՌոբինը Շերվուդից՚
17.40 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի
17.50 Հ/ս ՙԿարամազով եղբայրներ՚
18.35 Վ/կ ՙՂուկիանոսի գեղարդը՚
19.25 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները
19.30 Եկեղեցական կյանք
19.50 Հանրագիտարան
20.00 Մշակութային ազդագիր
20.25 Մլտ/ս ՙՏրոլների պատմությունը՚
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 Աստված իմ մեջ
21.10 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները
21.30 Եկեղեցական կյանք
21.50 Հանրագիտարան
22.00 Հայտնի անհայտ կինո
22.20 Մոմավառություն
22.30 Մշակութային ազդագիր
23.00 Գ/ֆ ՙԱմուսնություն՚
00.20 Եկեղեցական կյանք
00.40 Մշակութային ազդագիր
01.05 Համերգ` Անդրեաս Ֆրյոլիխ
16.09.2014
08.00 Եկեղեցական կյանք
08.25 Մշակութային ազդագիր
08.50 Ներուժ
09.00 Հ/ս ՙՌոբինը Շերվուդից՚
09.55 Աստվածաշնչի հանրագիտարան
10.00 Աստված իմ մեջ
10.15 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները
10.30 Եկեղեցական կյանք
10.50 Մոմավառություն
11.00 Հ/ս ՙԿարամազով եղբայրներ՚
11.45 Մանուկ դպիրներ
12.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
12.05 Մլտ/ս ՙՏրոլների պատմությունը՚
12.30 Մլտ/ս ՙՈդիսևս՚
12.55 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի
13.00 Ավետարանի ուսուցում
13.30 Արտեֆակտ
13.50 Քաղաքացին
14.00 Վ/կ Արտե
14.55 Հանրագիտարան
15.00 Գ/ֆՙԱմուսնություն՚
16.25 Մշակութային ազդագիր
16.50 Հ/ս ՙՌոբինը Շերվուդից՚
17.50 Հ/ս ՙԷննը ՙԿանաչ կտուրներ՚ կալվածքից՚
18.35 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚
19.20 Դասականի խռովքը
19.45 Աշխարհի մի անկյունը
20.05 Մլտ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
20.25 Մլտ/ս ՙՏրոլների պատմությունը՚
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 Մանուկ դպիրներ
21.10 Մաշտոց.Սրբազան մարգարիտներ
21.30 Ավետարանական առակներ
21.45 Մեծագործ Հայրապետը
22.00 Հանրագիտարան
22.10 Կոմունիզմը և եկեղեցին
22.40 Նկարիչ-Գագիկ Ղազանչյան
23.00 Գ/կ ՙՓարիզի գաղտնիքները՚
00.45 Թեմա
01.15 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚
17.09.2014

08.00 Մասնագիտություն
08.25 Շախմատ
09.00 Հ/ս ՙՌոբինը Շերվուդից՚
09.50 Աստվածաշնչի հանրագիտարան
10.05 Ավետարանական առակներ
10.15 Մեծագործ Հայրապետը
10.30 Կոմունիզմը և եկեղեցին
11.00 Հ/ս ՙԷննը ՙԿանաչ կտուրներ՚ կալվածքից՚
11.45 Մանուկ դպիրներ
12.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
12.05 Մլտ/ս ՙՏրոլների պատմությունը՚
12.25 Մլտ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
12.50 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի
13.00 Մաշտոց.Սրբազան մարգարիտներ
13.20 Նկարիչ-Գագիկ Ղազանչյան
13.40 Արծաթե դրվագներ
14.00 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚
14.45 Ներուժ
15.00 Գ/կ ՙՓարիզի գաղտնիքները՚
16.45 Հանդիպում Էյֆելի հետ
17.05 Հ/ս ՙՌոբինը Շերվուդից՚
18.00 Հ/ս ՙԷննը ՙԿանաչ կտուրներ՚ կալվածքից՚
18.50 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚
19.40 Դեպի տուն
20.00 Մլտ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
20.25 Մլտ/ս ՙԱլեքս՚
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 Հարցեր քահանային
21.10 Գուստավո Դուդամել` դպրոց ունկնդիրների համար
22.00 Հավատի հրաշքը
22.05 Առաքինություն
22.25 Հյուր, տանտեր, թե օտարական
22.45 Եկեղեցի և արվեստ
22.55 Գ/կ ՙԵկվորները՚
00.20 Օր 6-րդ
00.50 Յ.Հայդն` սիմֆոնիա N49
01.05 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚
18.09.2014

08.00 Մասնագիտություն
08.25 Աշխարհի մի անկյունը
08.40 Հանդիպում Էյֆելի հետ
09.00 Հ/ս ՙՌոբինը Շերվուդից՚
09.55 Պատումիկներ Աստվածշնչից
10.00 Հարցեր քահանային
10.10 Հավատի հրաշքը
10.25 Առաքինություն
10.40 Եկեղեցի և արվեստ
10.50 Աղոթքի մեղեդին
11.00 Հ/ս ՙԷննը ՙԿանաչ կտուրներ՚ կալվածքից՚
11.50 Մանուկ դպիրներ
12.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
12.05 Մլտ/ս ՙԱլեքս՚
12.30 Մլտ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
12.55 Պատումիկներ Աստվածշնչից
13.00 Գուստավո Դուդամել` դպրոց ունկնդիրների համար
13.45 Հյուր, տանտեր, թե օտարական
14.00 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚
14.50 Հանրագիտարան
15.00 Գ/կ ՙԵկվորները՚
16.25 Հանդիպում Էյֆելի հետ
16.40 Թանգարաններ
16.50 Հ/ս ՙՌոբինը Շերվուդից՚
17.40 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի
17.50 Հ/ս ՙԷննը ՙԿանաչ կտուրներ՚ կալվածքից՚
18.35 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚
19.25 Հայ եկեղեցու յոթ խորհուրդները
19.40 Պարի լեզու
19.55 Մանուկների Աստվածաշունչ
20.00 Մլտ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
20.25 Մլտ/ս ՙԱլեքս՚
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 ՕԳԳ
21.15 Վարագույր
21.40 Սիրելով պարը
21.55 Երրորդ հազարամյակ
22.40 Փորձասենյակ
23.00 Գ/կ ՙԵկվորները. ժամանակի միջանցքներ՚
00.50 Դեպի տուն
01.05 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚

 
19.09.2014
08.00 Մասնագիտություն
08.40 Հանդիպում Էյֆելի հետ
09.00 Հ/ս ՙՌոբինը Շերվուդից՚
09.50 Աստվածաշնչի հանրագիտարան
10.00 Վարագույր
10.25 Հայ եկեղեցու յոթ խորհուրդները
10.40 Կանայք հայ եկեղեցում
11.00 Հ/ս ՙԷննը ՙԿանաչ կտուրներ՚ կալվածքից՚
11.45 Մանուկ դեպիրներ
12.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
12.05 Մլտ/ս ՙԱլեքս՚
12.35 Մլտ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
12.50 Ներուժ
13.00 Երրորդ հազարամյակ
13.45 ՕԳԳ
14.00 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚
14.45 Հանրագիտարան
15.00 Գ/կ ՙԵկվորները. ժամանակի միջանցքներ՚
16.50 Հ/ս ՙՌոբինը Շերվուդից՚
17.40 Ինչն ինչոց է ըստ Պիստակի
17.50 Հ/ս ՙԷննը ՙԿանաչ կտուրներ՚ կալվածքից՚
18.40 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚
19.25 Պատումիկներ Աստվածաշնչից
19.30 Եկեղեցական կյանք
19.50 Հանրագիտարան
19.55 Մանուկների Աստվածաշունչ
20.00 Մլտ/ս ՙՇվեյցարական Ռոբինսոն ընտանիքի արկածները՚
20.20 Մլտ/ս ՙԱլեքս՚
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 Նվիրյալ անձեր
21.20 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները
21.30 Եկեղեցական կյանք
21.50 Թեմա
22.20 Կադրից դուրս
22.40 Եկայք շինեսցուք` Վազգեն Ա շինարար
23.00 Գ/ֆ ՙՋրահարսը՚
00.55 Եկեղեցական կյանք
01.15 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚

 
20.09.2014
08.00 Եկեղեցական կյանք
08.25 Արծաթագործը
08.45 Մլտ/ֆ ՙՌոլին և էլֆը.անհավանական արկածներ՚
10.00 Աստված իմ մեջ
10.10 Եկայք շինեսցուք` Վազգեն Ա շինարար
10.30 Եկեղեցական կյանք
10.50 Վազգեն Ա, համբուրելի ձեռքը
11.00 Մանուկների Աստվածաշունչ
11.05 Մ/կ ՙԿախարդանքից հետո՚
12.20 Հայրս քահանա է
12.40 Կադրից դուրս
13.00 ՙՀիլիարդ՚ անսամբլի համերգը Էջմիածնում
13.30 Թեմա
14.00 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚
15.30 Համերգ` Բարսեղ Թումանյան և ՀՊՖՆ
17.05 Ղողանջ զարթոնքի
17.15 Վ/կ ՙՆեղոսի երկվորյակը՚
18.00 Գ/կ ՙՍողոմոն արքայի գանձերը՚
19.20 Պարի լեզուն
19.50 ճամփաներ
20.00 Ձայնագիր
20.30 Հարցեր քահանային
20.45 Մանուկների Աստվածաշունչ
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 Վազգեն Վեհափառի սաները
21.45 Վազգեն Ա Կաթողիկոս Ամենայն Հայոց
22.00 Օր 6-րդ
22.30 Ձայնագիր
23.00 Գ/կ ՙԱմադեուս՚
01.30 Ձայնագիր
21.09.2014
08.00 Ձայնագիր
08.35 Իմ առաջին գիրքը
08.45 Մ/կ ՙՋոհան Պադոն. ուղևորություն դեպի Էլդորադո՚
10.05 Հարցեր քահանային
10.15 Վազգեն Ա Կաթողիկոս Ամենայն Հայոց
10.30 Ավետարանական առակներ
10.45 Վազգեն Վեհափառի սաները
11.25 Մանուկների Աստվածաշունչ
11.30 Ճամփաներ
11.45 Մլտ/ֆ ՙՌոլին և էլֆը. անհավանական արկածներ՚
13.00 Համերգ` Օպերա-գալա
13.30 Հ/ս ՙՋորջ Ջենթլի՚
15.00 Երրորդ հազարամյակ
15.45 Աշխարհի մի անկյունը
16.05 Համերգ` ՙԲարեկամություն՚ պարային համույթ
17.30 Ձայնագիր
18.00 Գ/կ ՙՍողոմոն արքայի գանձերը՚
19.30 Եկեղեցական կյանք
19.45 Մոնթե Մելքոնյան
20.25 Սարկավագ հրետանավորը
20.45 Մանուկների Աստվածաշունչ
20.50 Հին ու նոր հեքիաթներ
21.00 Համերգ
22.00 Եկեղեցական կյանք
22.15 Դեպի տուն
22.30 Պետությունն ու եկեղեցին հայոց
22.55 Նվիրյալ անձեր
23.05 Գ/կ ՙԿապիտան Ալատրիստե՚
01.25 Եկեղեցական կյանք

 

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՅԻՆ ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Սեպտեմբեր 15, 2014 | 0:05

ՀՀ ՀՀ
Սեպտեմբերի 15-ից 21–ի ծրագիրը

Սեպտեմբերի 15-ին, /երկուշաբթի/

8.00 Մ/ֆ ՙԱբու Հասանի մաշիկները՚, ՙՀեքիաթ հայելու մասին՚, ՙՈրսորդները՚
8.30 Մայրիկների ակումբ
9.30 Առավոտ լուսո
11.40 Մեր մեջ ասած
12.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
13.00, 17.00 Առաջին լրատվական
13.15 Ազատ գոտի
13.50 Ս-լ ՙՓրկագին՚
14.30 Լիամետրաժ մուլտֆիլմ ՙՄատնաչափիկը՚
16.00 Մայրիկների ակումբ
16.30 Մ/ս ՙՋեյքն ու Չկաստանի ծովահենները՚ (4)
17.25 Փ/ս ՙԱնտիկ մեգակառույցներ՚
18.00 Անբացատրելին
18.30 Հայադարան
19.00 Մեր մեջ ասած
19.30 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
20.20 Բարդ երկուշաբթի
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.40 Հարցազրույց
22.00 Նվիրյալները
22.30 Ս-լ ՙՓրկագին՚
23.10 Գ/ֆ ՙԵրկնային թագավորություն՚
1.25 Չակերտներ
1.55 Ս-լ ՙԵզր 4՚
2.40 Ս-լ ՙՓրկագին՚
3.20 Բարդ երկուշաբթի
3.55 Գ/ֆ ՙԵրկնային թագավորություն՚
6.15 Նվիրյալները
6.45 Մեր մեջ ասած
7.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚

Սեպտեմբերի 16-ին, /երեքշաբթի/

10.00, 20.15 Առաջին-տնտեսական
8.00 Մ/ս ՙՋեյքն ու Չկաստանի ծովահենները՚ (4)
8.30 Մայրիկների ակումբ
9.00, 13.00, 17.00 Առաջին լրատվական
9.30 Առավոտ լուսո
11.40 Մեր մեջ ասած
12.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
13.15 Բարդ երկուշաբթի
13.55 Ս-լ ՙՓրկագին՚
14.40 Հայ-Q
15.15 Հանրալսարան
16.00 Մայրիկների ակումբ
16.30 Մ/ս ՙՋեյքն ու Չկաստանի ծովահենները՚ (5)
17.25 Փ/ս ՙԱնտիկ մեգակառույցներ՚
18.00 Մարտիկ
18.30 Նվիրյալները
19.00 Մեր մեջ ասած
19.30 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
20.25 Մասնագիտությունը` լրագրող
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.40 Հարցազրույց
22.00 Հայաստանի ճամփեքով
22.30 Ս-լ ՙՓրկագին՚
23.10 Գ/ֆ ՙԽաղը՚
1.20 Չակերտներ
1.50 Ս-լ ՙԵզր՚
2.35 Ս-լ ՙՓրկագին՚
3.15 Մասնագիտությունը` լրագրող
3.45 Գ/ֆ ՙԽաղը՚
6.00 Հանրալսարան
6.45 Մեր մեջ ասած
7.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚

Սեպտեմբերի 17–ին, /չորեքշաբթի/

8.00, 10.00, 20.15 Առաջին-տնտեսական
8.10 Մ/ս ՙՋեյքն ու Չկաստանի ծովահենները՚ (5)
8.30 Մայրիկների ակումբ
9.00, 13.00, 17.00 Առաջին լրատվական
9.30 Առավոտ լուսո
11.40 Մեր մեջ ասած
12.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
13.15 Մասնագիտությունը` լրագրող
13.50 Ս-լ ՙՓրկագին՚
14.30 Հայ ասպետ
15.30 Ամբողջի մի մասը
16.00 Մայրիկների ակումբ
16.30 Մ/ս ՙՋեյքն ու Չկաստանի ծովահենները՚ (6)
17.25 Փ/ս ՙԱնտիկ մեգակառույցներ՚
17.50 Հանրալսարան
18.35 Մերոնք
19.00 Մեր մեջ ասած
19.30 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
20.20 Խաղից դուրս
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.40 Հարցազրույց
22.00 Հայաստանի առեղծվածները
22.30 Ս-լ ՙՓրկագին՚
23.10 Գ/ֆ ՙԿամիլ Կլոդել. 1915՚
00.40 Չակերտներ
1.10 Ս-լ ՙԵզր՚
1.55 Ս-լ ՙՓրկագին՚
2.35 Խաղից դուրս
3.10 Գ/ֆ ՙԿամիլ Կլոդել. 1915՚
4.40 Հանրալսարան
5.20 Ամբողջի մի մասը
5.50 Հայաստանի առեղծվածները
6.15 Չակերտներ
6.45 Մեր մեջ ասած
7.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚

Սեպտեմբերի 18–ին, /հինգշաբթի/

8.00, 10.00, 20.10 Առաջին-տնտեսական
8.10 Մ/ս ՙՋեյքն ու Չկաստանի ծովահենները՚ (6)
8.30 Մայրիկների ակումբ
9.00, 13.00, 17.00 Առաջին լրատվական
9.30 Առավոտ լուսո
11.40 Մեր մեջ ասած
12.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
13.15 Խաղից դուրս
13.50 Ս-լ ՙՓրկագին՚
14.30 Երգ երգոց
16.00 Մայրիկների ակումբ
16.30 Մ/ս ՙՋեյքն ու Չկաստանի ծովահենները՚ (7)
17.25 Փ/ս ՙԻրական Մերի Փոփինսը՚
18.00 Արվեստն արվեստի համար
18.20 Ճակատագրով կին
19.00 Մեր մեջ ասած
19.30 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
20.25 Ազատ գոտի
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.40 Հարցազրույց
22.00 Օտար ամայի ճամփեքի վրա
22.30 Ս-լ ՙՓրկագին՚
23.10 Գ/ֆ ՙՄոռացված հեքիաթների կիրճը՚
00.30 Չակերտներ
1.00 Ս-լ ՙԵզր 4՚
1.45 Ս-լ ՙՓրկագին՚
2.25 Ազատ գոտի
3.00 Գ/ֆ ՙՄոռացված հեքիաթների կիրճը՚
4.20 Փ/ս ՙԻրական Մերի Փոփինսը՚
4.50 Արվեստն արվեստի համար
5.10 Ճակատագրով կին
5.45 Օտար ամայի ճամփեքի վրա
6.15 Չակերտներ
6.45 Մեր մեջ ասած
7.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚

Սեպտեմբերի 19-ին, /ուրբաթ/

8.00, 10.00, 20.15 Առաջին-տնտեսական
8.10 Մ/ս ՙՋեյքն ու Չկաստանի ծովահենները՚ (7)
8.30 Մայրիկների ակումբ
9.00, 13.00, 16.30 Առաջին լրատվական
9.30 Առավոտ լուսո
11.40 Մեր մեջ ասած
12.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
13.15 Անբացատրելին
13.50 Արվեստանոց
14.20 Արվեստն արվեստի համար
14.40 Գ/ֆ ՙՄոռացված հեքիաթների կիրճը՚
16.00 Մայրիկների ակումբ
16.30 Մ/ս ՙՋեյքն ու Չկաստանի ծովահենները՚ (8)
17.25 Փ/ս ՙԻրական Մերի Փոփինսը՚
18.00 Մենք եւ ժամանակը
19.00 Մեր մեջ ասած
19.30 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚
20.20 Հրապարակում
20.40 ՙ02՚
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.40 Հարցազրույց
22.00 Արվեստակիրներ
22.30 Գ/ֆ ՙՀպարտություն եւ նախապաշարմունքեր՚
00.50 Չակերտներ
1.20 Ս-լ ՙԵզր 4՚
2.05 Հրապարակում
2.25 ՙ02՚
2.45 Գ/ֆ ՙՀպարտություն եւ նախապաշարմունքեր՚
4.55 Անբացատրելին
5.20 Արվեստանոց
5.50 Արվեստն արվեստի համար
6.15 Չակերտներ
6.45 Մեր մեջ ասած
7.15 Ս-լ ՙԿյանքը սեր է՚

Սեպտեմբերի 20–ին, /շաբաթ/

8.00, 9.30 Առաջին տնտեսական
8.10 Մենք եւ ժամանակը
9.00, 13.00, 17.00 Առաջին լրատվական
9.40 Մ/ֆ ՙՀետաքրքրաշարժ քիմիա՚
10.25 Մերոնք
10.50 Հայաստանի ճամփեքով
11.15 Ս-լ ՙՎերջին Մոհիկյանը՚
11.45 Շախմատի աշխարհ
12.05 Մարտիկ
12.35 Բարի գալուստ Արցախ. Շուշի
13.15 Լիամետրաժ մ/ֆ ՙԻնչպես վարժեցնել արջին՚
14.35 Գ/ֆ ՙԴայակի օրագրերը՚
16.20 Հայ-Q
17.25 Ագրո լուր
17.45 Ամբողջի մի մասը
18.15 Լրացուցիչ ժամանակ
18.50 Հայաստանի առեղծվածները
19.20 Ճակատագրով կին
20.00 Արտ կանոն
20.30 Ս-լ ՙՎերջին Մոհիկյանը՚
21.00 Առաջին լրատվական. հիմնական թողարկում
21.30 Զինուժ
22.00 Գ/ֆ ՙՊարսից արքայազնը՚
00.00 Փ/ֆ ՙԻնգվար Քամփրադ՚
1.00 Լրացուցիչ ժամանակ
1.30 Մերոնք
1.50 Հայաստանի ճամփեքով
2.15 Ս-լ ՙՎերջին Մոհիկյանը՚
2.40 Գ/ֆ ՙՊարսից արքայազնը՚
4.40 Ամբողջի մի մասը
5.05 Լրացուցիչ ժամանակ
5.35 Հայաստանի առեղծվածները
6.00 Շախմատի աշխարհ
6.15 Գ/ֆ ՙԴայակի օրագրերը՚

Սեպտեմբերի 21–ին, /կիրակի/

8.00 Տոնական համերգ
10.00 Առավոտ լուսո. Հատուկ թողարկում
12.00 Զինուժ
12.30 Խորհրդարանական շաբաթ
13.30 Հայ ասպետ
14.30 Լիամետրաժ մ/ֆ ՙՍասնա ծռեր՚
15.40 Երաժշտական ծրագիր
17.00 Մերոնք
17.20 Գ/ֆ
19.00 Դեպի Արցախ
19.30 Երգ երգոց
21.00 Առաջին լրատվական կիրակնօրյա
22.00 Համերգ Հանրայինում
22.50 Գ/ֆ ՙՔաջ սիրտը՚
1.50 Տոնական համերգ
3.50 Երաժշտական ծրագիր
5.00 Գ/ֆ ՙՔաջ սիրտը՚

 

«ԱՐ» ԵՎ «ATV» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Սեպտեմբեր 15, 2014 | 0:04

“Ար” հեռուստաընկերության
Շաբաթվա ծրագիրը
ՍԵպտեմբերի 15–ից 21-ը 2014թ
ՍԵպտեմբերի 15 – ին, /երկուշաբթի/
08.00 ՙԱզդարարի հետագիծը՚
09.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15 Վ/ֆ ՙՆշանավոր մարդիկ՚
10.05 Գ/ֆ ՙԵլնելով ընտանեկան հանգամանքներից՚
12.25 ՙՕրվա գույնը՚
12.30 ՙԱյլ լուր՚
12.40 Գ/ֆ ՙՍուրբը՚
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.20 ՙԱզդարար՚
15.00 Վ/ֆ
15.20 ՙԶատիկ՚
15.35 ՙՕրվա գույնը՚
15.45 ՙՄեր հաղթանակը՚
16.55 ՙԳամբիտ՚
17.20 Վ/ֆ
17.55 ՙՕրվա գույնը՚
18.00 ՙԱյլ լուր՚
18.10 Գ/ֆ ՙՍև կարապը՚
21.00 Գ/ֆ ՙՀիթմանը՚
22.45 ՙՀատուկ թղթակից՚
00.00 ՙԱյլ լուր՚
00.10 Վ/ֆ ՙԳոյատևման հանրագիտարան՚

 

ՍԵպտեմբերի 16 -ին /Երեքշաբթի/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
9.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15 Վ/ֆ
10.05 Գ/ֆ ՙՍև կարապը՚
12.15 ՙՕրվա գույնը՚
12.20 ՙԱյլ լուր՚
12.30 Գ/ֆ ՙՀիթմանը՚
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.20 ՙԱզդարար՚
14.40 Վ/ֆ
15.15 ՙԶատիկ՚
15.35 ՙՕրվա գույնը՚
15.45 ՙՀատուկ թղթակից՚
16.55 ՙՍպորտ էքստրիմ՚
17.15 Վ/ֆ
17.55 ՙՕրվա գույնը՚
18.00 ՙԱյլ լուր՚
18.10 Գ/ֆ ՙՏղամարդը ապառիկով՚
21.00 Գ/ֆ ՙՀենկոկ՚
22.45 ՙՄեր մեծերը՚
00.00 ՙԱյլ լուր՚
00.10 Վ/ֆ ՙԱշխարհը մեր շուրջ՚
01.05 ՙԱֆիշ՚

ՍԵպտեմբերի 17 – ին /Չորեքշաբթի/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
9.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15 Վ/ֆ
10.10 Գ/ֆ ՙՏղամարդը ապառիկով՚
12.15 ՙՕրվա գույնը՚
12.20 ՙԱյլ լուր՚
12.30 Գ/ֆ ՙՀենկոկ՚
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.20 ՙԱզդարար՚
14.35 Վ/ֆ
15.25 ՙԶատիկ՚
15.35 ՙՕրվա գույնը՚
15.50 ՙՄեր մեծերը՚
16.55 ՙՃանապարհ՚
17.55 ՙՕրվա գույնը՚
18.00ՙԱյլ լուր՚
18.10 Գ/ֆ ՙՄեծ անակնկալ՚
21.00 Գ/ֆ ՙՕուշենի 12 ընկերները՚
00.00 ՙԱյլ լուր՚
00.15 Վ/ֆ ՙ20 դարի մեծագույն անհատները՚
01.05 ՙԱֆիշ՚
ՍԵպտեմբերի 18 -ին /հինգշաբթի/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
9.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15 Վ/ֆ
10.10 Գ/ֆ ՙՄեծ անակնկալ՚
12.15 ՙՕրվա գույնը՚
12.20 ՙԱյլ լուր՚
12.30 Գ/ֆ ՙՕուշենի 12 ընկերները՚
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.20 ՙԱզդարար՚
15.00 Վ/ֆ
15.20 ՙԶատիկ՚
15.35 ՙՕրվա գույնը՚
15.45 ՙԳամբիտ՚
16.55 ՙԱրարման խորհուրդը՚
17.15 Վ/ֆ
17.55 ՙՕրվա գույնը՚
18.00 ՙԱյլ լուր՚
18.10 Գ/ֆ ՙԵրրորդն ավելորդ է՚
21.00 Գ/ֆ ՙԿապիկների մոլորակի ապստամբությունը՚
23.00 ՙՎարպետների քաղաքը՚
00.00 ՙԱյլ լուր՚
00.10 Վ/ֆ ՙԶբոսաշրջությունը իմ կյանքն է՚
01.05 ՙԱֆիշ՚
ՍԵպտեմբերի 19 -ին /ուրբաթ/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
9.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15 Վ/ֆ
10.05 Գ/ֆ ՙԵրրոդն ավելորդ է՚
12.15ՙՕրվա գույնը՚
12.20 ՙԱյլ լուր՚
12.30 Գ/ֆ ՙԿապիկների մոլորակի ապստամբությունը՚
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.20 ՙԱզդարար՚
14.35 Վ/ֆ
15.20 ՙԶատիկ՚
15.35 ՙՕրվա գույնը՚
15.45 ՙՎարպետների քաղաքը՚
16.55 ՙԱռողջություն՚
17.20 Վ/ֆ
17.55 ՙՕրվա գույնը՚
18.00 ՙԱյլ լուր՚
18.10 Գ/ֆ ՙԽելահեղ ժամադրություն՚
21.00 Գ/ֆ ՙԻքս մարդիկ: Սկիզբ: Ռոսամախա՚
23.00 ՙՍպորտ էքստրիմ՚
00.00 ՙԱյլ լուր՚
00.10 Վ/ֆ ՙԱսիական երկրների ողջ շքեղությունը՚
01.05 ՙԱֆիշ՚

 

ՍԵպտեմբերի 20-ին /շաբաթ/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
9.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15 Մ/ֆ ՙԹռիր՚
10.35 Գ/ֆ ՙԽելահեղ ժամադրություն՚
12.30 Հնդկական ֆիլմ
13.30, 16.30, 20.30, 23.30, 02.40, 05.20 ՙԱզդարար՚
13.45 ՙՀատուկ թղթակից՚
16.55 Մ/ֆ ՙՆեմոյին որոնելիս՚
19.30 ՙՃանապարհ՚
21.00 Գ/ֆ ՙԿողոպուտ իտալական ձևով՚
00.05 ՙՊարզ ճշմարտություններ՚
00.55 ՙԱֆիշ՚
01.05 Գ/ֆ ՙԻքս մարդիկ: Սկիզբ: Ռոսամախա՚

ՍԵպտեմբերի 21-ին /կիրակի/

08.15 ՙԱֆիշ՚
08.30 ՙԱզդարար՚
09.00 ՙՎերկացիկ՚
09.15 Մ/ֆ ՙՆեմոյին որոնելիս՚
11.00 Հնդկական ֆիլմ
14.00 ՙԱրարման խորհուրդը՚
14.25 Գ/ֆ ՙՀայրիկ՚
16.30 ՙՄեր հաղթանակը՚
16.55 Մ/Ֆ ՙԹռիր՚
19.15 ՙՄեր մեծերը՚
20.00ՙՍպորտ էքստրիմ՚
20.30, 02.40, 05.30 ՙԱզդարարի հետագիծը՚
21.30 ՙԱռողջություն՚
22.00 Գ/ֆ ՙՄենք ենք, մեր սարերը՚
22.45 ՙՄեր մեծերը՚
00.40 Վ/ֆ ՙՆշանավոր անհատներ՚
01.05 ՙԱֆիշ՚
01.15 Գ/ֆ ՙԿողոպուտ իտալական ձևով՚

 

 

Երկուշաբթի, Սեպտեմբեր 15

06:00 Քարից փափուկ
06:30 Երաժշտություն
07:10 Փազլ
07:30 Սեզամի փողոց
08:15 Վավերագրական ֆիլմ
09:00 Առողջություն
09:40 Քարից փափուկ
10:15 Կյանքի համը
10:35 Փազլ
10:45 Համերգային ծրագիր
12:35 Կիսաբաց լուսամուտներ
13:30 Գ/Ֆ Բլեֆ
16:00 Քարից փափուկ
16:35 Մ/Ֆ ՙՋիմմի Նեյտրոն՚
17:00 Փազլ
17:20 Գ/Ֆ Ալա Բալա Նիցա
19:00 Սպիտակ անկյուն
19:45 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
20:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
21:30 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
22:30 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
23:15 Հ/Ս ՙՔամելոթ՚
00:30 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
01:10 Կիսաբաց լուսամուտներ
02:00 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
02:40 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
03:30 Սպիտակ անկյուն
04:00 Վավերագրական ֆիլմ
05:00 Հրաշալի 7-նյակ

Երեքշաբթի, Սեպտեմբեր 16

06:00 Քարից փափուկ
06:30 Երաժշտություն
07:10 Փազլ
07:30 Սեզամի փողոց
08:15 Վավերագրական ֆիլմ
09:00 Մ/Ֆ ՙՋիմմի Նեյտրոն՚
09:40 Քարից փափուկ
10:15 Սպիտակ անկյուն
11:00 Փազլ
11:20 Հ/Ս ՙՔամելոթ՚
12:35 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
13:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
14:30 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
15:15 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
16:00 Քարից փափուկ
16:35 Մ/Ֆ ՙՋիմմի Նեյտրոն՚
17:00 Փազլ
17:20 Գ/Ֆ Ալա Բալա Նիցա
19:00 Սպիտակ անկյուն
19:45 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
20:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
21:30 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
22:30 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
23:15 Հ/Ս ՙՔամելոթ՚
00:30 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
01:10 Կիսաբաց լուսամուտներ
02:00 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
02:40 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
03:30 Սպիտակ անկյուն
04:00 Վավերագրական ֆիլմ
05:00 Ամենից ամենա

Չորեքշաբթի, Սեպտեմբեր 17

06:00 Քարից փափուկ
06:30 Երաժշտություն
07:10 Փազլ
07:30 Սեզամի փողոց
08:15 Վավերագրական ֆիլմ
09:00 Մ/Ֆ ՙՋիմմի Նեյտրոն՚
09:40 Քարից փափուկ
10:15 Սպիտակ անկյուն
11:00 Փազլ
11:20 Հ/Ս ՙՔամելոթ՚
12:35 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
13:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
14:30 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
15:15 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
16:00 Քարից փափուկ
16:35 Մ/Ֆ ՙՋիմմի Նեյտրոն՚
17:00 Փազլ
17:20 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
18:10 Արդյոք ովքեր են
18:25 Վավերագրական ֆիլմ
19:00 Սպիտակ անկյուն
19:45 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
20:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
21:30 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
22:30 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
23:15 Հ/Ս ՙՔամելոթ՚
00:30 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
01:10 Կիսաբաց լուսամուտներ
02:00 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
02:40 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
03:30 Սպիտակ անկյուն
04:00 Վավերագրական ֆիլմ
05:00 Comedy club

Հինգշաբթի, Սեպտեմբեր 18

06:00 Քարից փափուկ
06:30 Երաժշտություն
07:10 Փազլ
07:30 Սեզամի փողոց
08:15 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
09:00 Առողջություն
09:40 Քարից փափուկ
10:15 Սպիտակ անկյուն
11:00 Փազլ
11:20 Հ/Ս ՙՔամելոթ՚
12:35 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
13:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
14:30 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
15:15 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
16:00 Քարից փափուկ
16:35 Մ/Ֆ ՙՋիմմի Նեյտրոն՚
17:00 Փազլ
17:20 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
18:10 Արդյոք ովքեր են
18:25 Վավերագրական ֆիլմ
19:00 Սպիտակ անկյուն
19:45 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
20:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
21:30 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
22:30 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
23:15 Հ/Ս ՙՔամելոթ՚
00:30 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
01:10 Կիսաբաց լուսամուտներ
02:00 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
02:40 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
03:30 Սպիտակ անկյուն
04:00 Վավերագրական ֆիլմ
05:00 Comedy club

Ուրբաթ, Սեպտեմբեր 19

06:00 Քարից փափուկ
06:30 Երաժշտություն
07:10 Փազլ
07:30 Սեզամի փողոց
08:15 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
09:00 Մ/Ֆ ՙՋիմմի Նեյտրոն՚
09:40 Քարից փափուկ
10:15 Սպիտակ անկյուն
11:00 Փազլ
11:20 Հ/Ս ՙՔամելոթ՚
12:35 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
13:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
14:30 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
15:15 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
16:00 Քարից փափուկ
16:35 Մ/Ֆ ՙՋիմմի Նեյտրոն՚
17:00 Փազլ
17:20 Մ/Ֆ ՙՆարուտտո՚
18:10 Արդյոք ովքեր են
18:25 Վավերագրական ֆիլմ
19:00 Սպիտակ անկյուն
19:45 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
20:30 Կիսաբաց լուսամուտներ
21:30 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
22:30 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
23:15 Հ/Ս ՙՔամելոթ՚
00:30 Comedy club
01:20 Սեքսը փոքր քաղաքում
02:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
03:00 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
03:40 Հ/Ս ՙՎրիժառու՚
04:30 Սպիտակ անկյուն
05:00 Վավերագրական ֆիլմ

Շաբաթ, Սեպտեմբեր 20

06:00 Քարից փափուկ
06:30 Երաժշտություն
07:10 Փազլ
07:30 Սեզամի փողոց
08:15 Վավերագրական ֆիլմ
09:00 Մ/Ֆ ՙՋիմմի Նեյտրոն՚
09:15 Արևներ
10:00 Առողջություն
10:35 Ամենից Ամենա
11:45 Մ/Ֆ ՙՋիմմի Նեյտրոն՚
13:00 Փազլ
14:00 Հրաշալի 7-նյակ
15:00 Հ/Ս ՙԿյանքից առավել՚
18:00 Իսպանիայի առաջնություն Դեպորտիվո-Ռեալ Մադրիդ
20:00 Իսպանիայի առաջնություն Աթլետիկ Բիլբաո-Գրանադա
22:00 Արդյոք ովքեր են շոու
22:45 Գ/Ֆ
00:20 Դինամիտ
01:30 Թաքնված oops
02:00 Հրաշալի 7-նյակ
03:00 Արդյոք ովքեր են շոու
03:40 Նաշա Ռաշա
04:15 Առողջություն
05:15 Comedy club

Կիրակի, Սեպտեմբեր 21

06:00 Թաքնված oops
06:30 Երաժշտություն
07:00 Վավերագրական ֆիլմ
07:30 Սեզամի փողոց
08:00 Ամենից Ամենա
09:10 Արևներ
09:40 Գ/Ֆ
12:00 Բարտեր
12:40 Գիտի, չգիտի
13:15 Թաքնված oops
13:50 Հ/Ս ՙԽաչվող հետքեր՚
17:00 Թոփ Տես
17:45 Արդյոք ովքեր են շոու
18:30 Ամենից Ամենա
19:30 Հրաշալի 7-նյակ
20:20 Գ/Ֆ
23:00 Իսպանիայի առաջնություն Լևանտե-Բարսելոնա
01:00 Դինամիտ
02:00 Սեքսը փոքր քաղաքում
02:30 Մեծերի համար
03:00 Վավերագրական ֆիլմ
04:00 Հրաշալի 7-նյակ
05:00 Նաշա Ռաշա
05:25 Թաքնված oops

ՇԱՆԹ ՀԵՌՈՒՍՏԱԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆ Սեպտեմբեր 15, 2014 | 0:02

“Շանթ” հեռուստաընկերության
Շաբաթվա ծրա•իրը
Սեպտեմբերի 15-ից մինչեւ 21-ը` 2014թ.
15 սեպտեմբերի /երկուշաբթի/

05.55 Ավտոշքերթ
06.20 Սլ ՚Քաղաքումՙ
06.50 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
07.35 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
08.20 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
09.10 Կիրակնօրյա Հորիզոն
10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
10.15 Առավոտը Շանթում
12.00 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
13.00 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
15.15 Մի’ վնասիր
16.10 Սլ ՚Քաղաքումՙ
17.00 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
18.15 Մի’ վնասիր
19.15 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
20.10 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
21.05 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•րի •լխավոր թողարկում
22.45 Սլ ՚Քաղաքումՙ
23.20 Կիրակնօրյա Հորիզոն
00.20 Մի’ վնասիր
01.10 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
01.50 Սլ ՚Քաղաքումՙ
02.25 Ավտոշքերթ
02.50 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
03.25 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
04.10 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
04.55 Սլ ՚Սիրո •երինՙ

“Շանթ” հեռուստաընկերության
Շաբաթվա ծրա•իրը
Սեպտեմբերի 15-ից մինչեւ 21-ը` 2014թ.

16 սեպտեմբերի /երեքշաբթի/

05.55 Ավտոշքերթ
06.20 Սլ ՚Քաղաքումՙ
06.50 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
07.35 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
08.20 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
09.10 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
10.15 Առավոտը Շանթում
12.00 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
13.00 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
15.15 Մի’ վնասիր
16.10 Սլ ՚Քաղաքումՙ
16.45 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
17.40 Իքս ֆաքտոր – օրա•իր
18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
18.15 Մի’ վնասիր
19.15 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
20.10 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
21.05 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•րի •լխավոր թողարկում
22.45 Սլ ՚Քաղաքումՙ
23.20 Ֆուտբոլի տեսություն
00.00 Vitamin
00.50 Մի’ վնասիր
01.40 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
02.20 Սլ ՚Քաղաքումՙ
02.50 Ավտոշքերթ
03.15 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
03.50 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
04.30 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
05.15 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
“Շանթ” հեռուստաընկերության
Շաբաթվա ծրա•իրը
Սեպտեմբերի 15-ից մինչեւ 21-ը` 2014թ.

17 սեպտեմբերի /չորեքշաբթի/

05.55 Ավտոշքերթ
06.20 Սլ ՚Քաղաքումՙ
06.50 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
07.35 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
08.20 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
08.50 Իքս ֆաքտոր – օրա•իր
09.10 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
10.15 Առավոտը Շանթում
12.00 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
13.00 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
15.15 Մի’ վնասիր
16.10 Սլ ՚Քաղաքումՙ
17.00 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
18.15 Մի’ վնասիր
19.15 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
20.10 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
21.05 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•րի •լխավոր թողարկում
22.45 Սլ ՚Քաղաքումՙ
23.20 ԳՖ
01.10 Մի’ վնասիր
01.55 Սլ ՚Քաղաքումՙ
02.25 Ավտոշքերթ
02.50 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
02.55 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
03.40 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
04.25 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
05.05 Մի’ վնասիր

“Շանթ” հեռուստաընկերության
Շաբաթվա ծրա•իրը
Սեպտեմբերի 15-ից մինչեւ 21-ը` 2014թ.

18 սեպտեմբերի /հին•շաբթի/

05.55 Ավտոշքերթ
06.20 Սլ ՚Քաղաքումՙ
06.50 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
07.35 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
08.20 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
09.10 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
10.15 Առավոտը Շանթում
12.00 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
13.00 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
15.15 Մի’ վնասիր
16.10 Սլ ՚Քաղաքումՙ
16.45 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
17.40 Իքս ֆաքտոր – օրա•իր
18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
18.15 Մի’ վնասիր
19.15 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
20.10 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
21.05 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•րի •լխավոր թողարկում
22.45 Սլ ՚Քաղաքումՙ
23.20 ԳՖ
01.05 Ֆուտբոլի տեսություն
01.40 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
02.20 Սլ ՚Քաղաքումՙ
02.50 Ավտոշքերթ
03.15 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
03.50 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
04.35 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
05.15 Մի’ վնասիր

“Շանթ” հեռուստաընկերության
Շաբաթվա ծրա•իրը
Սեպտեմբերի 15-ից մինչեւ 21-ը` 2014թ.

19 սեպտեմբերի /ուրբաթ/

05.55 Ավտոշքերթ
06.20 Սլ ՚Քաղաքումՙ
06.50 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
07.35 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
08.20 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
08.50 Իքս ֆաքտոր – օրա•իր
09.10 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
10.15 Առավոտը Շանթում
12.00 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
13.00 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
15.15 Սլ ՚Քաղաքումՙ
16.10 Ավտոշքերթ
16.45 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
17.40 Աշխարհի հայերը
18.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
18.15 Մի’ վնասիր
19.15 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
20.10 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
21.05 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
22.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•րի •լխավոր թողարկում
22.40 Սլ ՚Քաղաքումՙ
23.20 ԳՖ
01.05 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
01.45 Սլ ՚Քաղաքումՙ
02.15 Ավտոշքերթ
02.40 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
03.15 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
04.00 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
04.45 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
05.25 Մի’ վնասիր
“Շանթ” հեռուստաընկերության
Շաբաթվա ծրա•իրը
Սեպտեմբերի 15-ից մինչեւ 21-ը` 2014թ.

20 սեպտեմբերի /շաբաթ/

06.00 Աշխարհի հայերը
06.20 Սլ ՚Քաղաքումՙ
06.50 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
07.35 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
08.20 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
09.10 Սլ ՚Սիրո •երինՙ
10.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
10.15 Սլ ՚Սիրո •երինՙ շարունակ
12.00 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
13.00 Սլ ՚Չարի արմատըՙ
14.00 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
15.15 Սլ ՚Քաղաքումՙ
16.10 Ավտոշքերթ
16.45 Աշխարհի հայերը
17.10 Իքս ֆաքտոր – օրա•իր
17.30 Գերմանիայի ֆուտբոլի առաջնություն. ՚Համբուր•ՙ- ՚Բավարիաՙ Մյունխեն
19.15 Սլ ՚Քաջարի սիրտըՙ
20.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•րի •լխավոր թողարկում
20.30 Գերմանիայի ֆուտբոլի առաջնություն. ՚Մայնցՙ- ՚Բորուսիաՙ Դորտմունդ
22.20 Vitamin
23.10 ԳՖ
01.30 ԳՖ
03.20 Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
03.55 Vitamin
04.40 Սլ ՚Սիրո •երինՙ

 
“Շանթ” հեռուստաընկերության
Շաբաթվա ծրա•իրը
Սեպտեմբերի 15-ից մինչեւ 21-ը` 2014թ.

21 սեպտեմբերի /կիրակի/

07.40 ԳՖ
09.40 Իքս ֆաքտոր – օրա•իր
10.00 Իքս ֆաքտոր
13.00 Ավտոշքերթ
13.40 ՄՍ ՚Հզոր Ռենջերներՙ
15.00 ՚Հորիզոնՙ լրատվական ծրա•իր
15.15 Vitamin
16.15 Սլ ՚Քաղաքումՙ
18.55 Իքս ֆաքտոր
22.00 Կիրակնօրյա Հորիզոն
23.00 Vitamin
23.50 Աշխարհի հայերը
00.15 Իքս ֆաքտոր
02.25 Կիրակնօրյա Հորիզոն
03.35 ԳՖ

 

 

«ԱՐՄԵՆԻԱ» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔ Սեպտեմբեր 15, 2014 | 0:01

Սկիզբ Անվանում

10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս Հայեր
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 Թոկ-շոու ՙՀատման կետ՚
13:00 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
14:00 Մի Ստիր
15:00 Սուր անկյուն
16:30 Ժամը լրատվական
16:50 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
17:40 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
18:10 Հ/Ս ՙԽաղից Դուրս՚
19:00 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
21:00 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
21:40 Հերթապահ մաս
21:45 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
22:30 Հ/Ս ՙԽաղից Դուրս՚
23:10 Հատուկ դեպքեր
23:50 Գ/Ֆ ՙՕդային մարշալ՚
1:30 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
2:15 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
3:00 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
3:40 Հ/Ս ՙԽաղից Դուրս՚
4:30 Ժամը
5:10 Կյանքն ինչպես կա
5:50 Հատման կետ
6;30 Մի Ստիր
7:10 Զգուշացեք փողից
7:50 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
8:30 Հ/Ս ՙԽաղից Դուրս՚
9:10 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚

Սեպտեմբերի 16
Երեքշաբթի
Սկիզբ Անվանում

10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս Հայեր
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 Հատուկ դեպքեր
12:50 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
13:50 Գ/Ֆ ՙՕդային մարշալ՚
16:30 Ժամը լրատվական
16:50 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
17:30 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
18:10 Հ/Ս ՙԽաղից Դուրս՚
19:00 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
21:00 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
21:40 Հերթապահ մաս
21:45 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
22:30 Չ/Լ Բորուսիա- Արսենալ
0:30 Թ/Շ Մարդկային գործոն
1:20 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
2:10 Ֆուտբոլի տեսություն
2:30 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
3:10 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
3:50 Կյանքն ինչպես կա
4:10 Ծագումով հայեր
4:30 Ժամը
5:10 Հայաստանի ձայնը II եթերաշրջան
7:10 Թ/Շ Մարդկային գործոն
7:50 Մի Ստիր
8:30 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
9:10 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚

Սեպտեմբերի 17
Չորեքշաբթի
Սկիզբ Անվանում

10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս Հայեր
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 Թ/Շ Մարդկային գործոն կրկնություն
13:00 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
14:00 Համերգային ծրագիր
16:30 Ժամը լրատվական
16:50 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
17:40 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
18:10 Մի Ստիր
19:00 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
21:00 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
21:40 Հերթապահ մաս
21:45 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
22:30 Չ/Լ Բավարիա-Մանչեսթր Սիթի
0:30 Թ/Շ Մարդկային գործոն
1:20 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
2:10 Ֆուտբոլի տեսություն
2:30 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
3:10 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
3:50 Մի Ստիր
4:30 Ժամը
5:10 Հայաստանի ձայնը II եթերաշրջան
7:10 Թ/Շ Մարդկային գործոն
7:50 Մի Ստիր
8:30 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
9:10 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚

Սեպտեմբերի 18
Հինգշաբթի
Սկիզբ Անվանում

8:00 Նանե
8:40 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
9:20 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս Հայեր
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 Թ/Շ Մարդկային գործոն
13:00 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
14:00 Համերգային ծրագիր
16:30 Ժամը լրատվական
16:50 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
17:40 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
18:10 Մի Ստիր
19:00 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
21:00 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
21:40 Հերթապահ մաս
21:45 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
22:30 Հ/Ս ՙԽաղից Դուրս՚
23:15 Թ/Շ Մարդկային գործոն
0:05 Ֆուտբոլի Ժամը
1:00 Գ/Ֆ ՙԺամանակի ոստիկանը՚
2:30 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
3:10 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
4:00 Հ/Ս ՙԽաղից Դուրս՚
4:30 Ժամը
5:10 Հերթապահ մաս
5:15 Կյանքն ինչպես կա
5:50 Ֆուտբոլի Ժամը
6:20 Հայաստանի ձայնը II եթերաշրջան
7:00 Մարդկային գործոն
7:40 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
8:30 Հ/Ս ՙԽաղից Դուրս՚
9:10 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚

Սեպտեմբերի 19
Ուրբաթ
Սկիզբ Անվանում

10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս Հայեր
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 Թ/Շ Մարդկային գործոն
13:00 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
14:00 Գ/Ֆ ՙԺամանակի ոստիկանը՚
16:30 Ժամը լրատվական
16:50 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
17:40 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
18:10 Հ/Ս ՙԽաղից Դուրս՚
19:00 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
21:00 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
21:40 Հերթապահ մաս
21:45 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
22:30 Հ/Ս ՙԽաղից Դուրս՚
23:10 Թոկ-շոու ՙՀատման կետ՚
0:00 Գ/Ֆ ՙԳնացք դեպի Յումա՚
2:00 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
2:50 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
3:30 Հ/Ս ՙԱմնեզիա՚
4:30 Ժամը
5:00 Կյանքն ինչպես կա
5:40 Քոմենթս
6:00 Մի Ստիր
6:40 Հ/Ս ՙԽաղից Դուրս՚

Սեպտեմբերի 20
Շաբաթ
Սկիզբ Անվանում

10:00 Ժամը լրատվական
10:10 Ռ-Էվոլյուցիա
11:00 Կարգին նոստալջի
11:40 Ծագումով Հայերը
12:00 Ժամը լրատվական
12:15 ՙՆերքին Խոհանոց՚
13:00 Նանե
13:50 Գ/Ֆ ՙԳնացք դեպի Յումա՚
16:30 Ժամը լրատվական
16:45 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
20:30 Մ/Ֆ ՙՏարզան՚
22:00 Գ/Ֆ ՙԿորած մոլորածը Հայաստանում՚
0:00 Ի/ՀՇ ՙԻ±նչ: Ո±րտեղ: Ե±րբ՚
1:30 Հայաստանի ձայնը II Եթերաշրջան
2:30 Քոմենթս
3:00 Մի Ստիր
4:30 Ժամը
5:00 Հայաստանի ձայնը II Եթերաշրջան
6:00 Մ/Ֆ ՙՏարզան՚

Սեպտեմբերի 21
Կիրակի
Սկիզբ Անվանում

7:30 Երևանն է խոսում
8:00 Բուժակ
8:30 Հ/Ս ՙԲրազիլիայի պողոտա՚
11:50 Նանե
12:30 Քոմենթս
13:00 ՙՆերքին Խոհանոց՚
13:40 Ի/ՀՇ ՙԻ±նչ: Ո±րտեղ: Ե±րբ՚
14:50 Մի Ստիր
16:35 Ծագումով Հայերը
17:00 Ամերիկայի ձայն
17:30 Զգուշացեք փողից
18:20 Գ/Ֆ ՙԿորած մոլորածը Հայաստանում՚
20:00 Ժամը լրատվական
20:55 Հերթապահ մաս
21:25 Հատուկ դեպքեր
22:00 Սուր անկյուն հիմնական թողարկում
23:20 Ռ-Էվոլյուցիա
0:00 Գ/Ֆ ՙԽաղաղ ապաստարան՚
1:50 Հայաստանի ձայնը II եթերաշրջան
2:40 Ներքին խոհանոց
3:10 Ծագումով Հայերը
3:30 Հերթապահ մաս
4:00 Հատուկ դեպքեր
4:30 Ժամը լրատվական
5:10 Ռ-Էվոլյուցիա
6:00 Զգուշացեք փողից
6:50 Գ/Ֆ ՙԽաղաղ ապաստարան՚
9:10 Հ/Ս ՙՀարազատ թշնամի՚

«ОРТ» «РТР» ԵՎ «КУЛЬТУРА» ՀԵՌՈՒՍՏԱԱԼԻՔՆԵՐ Փետրվար 24, 2014 | 0:06

1

3.00 Телеканал «Доброе утро».
6.00 Новости.
6.05 Игорь Петренко, Алена Бабенко в фильме «Водитель для Веры».
7.00 Новости.
7.05 Фильм «Водитель для Веры». Продолжение.
8.05 «Жить здорово!».
9.00 Модный приговор.
10.00 Новости.
10.15 Контрольная закупка.
10.40 «Время обедать!».
11.15 «Доброго здоровьица!».
12.00 Другие новости.
12.30 Понять. Простить.
13.00 Новости (с субтитрами).
13.15 «Истина где-то рядом».
13.30 «Они и мы».
14.20 «В наше время».
15.10 «Наедине со всеми». Программа Юлии Меньшовой.
16.00 Вечерние новости (с субтитрами).
16.45 «Истина где-то рядом».
17.00 «Давай поженимся!».
18.00 «Пусть говорят».
19.00 «Время».
19.30 Премьера. Павел Деревянко, Ольга Ломоносова в многосерийном детективе «Черные кошки».
21.05 «Вечерний Ургант».
21.40 Ночные новости.
21.50 Олег Меньшиков в многосерийном фильме «Статский советник».
22.50 Дензел Вашингтон в остросюжетном фильме «Осада».
0.40 Олег Жаков, Лев Прыгунов в детективе «Без права на ошибку».
1.00 Новости.
1.05 Детектив «Без права на ошибку». Продолжение.
2.10 «В наше время».

РТР
05.00 «Утро России»
09.00 «Аркадий Кошко. Гений русского сыска»
09.55 «О самом главном». Ток-шоу
11.00 Вести
11.30 Местное время. Вести-Москва
11.50 Вести. Дежурная часть
12.00 Анна Ковальчук в детективном телесериале «Тайны следствия»
13.00 «Особый случай»
14.00 Вести
14.30 Местное время. Вести-Москва
14.50 Вести. Дежурная часть
15.00 Премьера. «Пока станица спит». Телесериал
17.00 Вести
17.10 Местное время. Вести-Москва
17.30 Анна Ковальчук в детективном телесериале «Тайны следствия-12»
18.30 «Прямой эфир»
19.40 Местное время. Вести-Москва
20.00 Вести
20.50 «Спокойной ночи, малыши!»
21.00 Русская серия. Премьера. Саёра Сафари, Ирина Розанова, Наталья Рудова, Евгений Пронин и Иван Жидков в телесериале «Гюльчатай. Ради любви»
00.40 «Девчата»
01.25 Ночной сеанс. Олег Ефремов, Ролан Быков, Нина Гребешкова, Изольда Извицкая, Людмила Касаткина, Александр Лазарев и Борис Чирков в фильме «Вызываем огонь на себя». 1964г. 1-я серия
03.25 Сериал для полуночников. Телесериал «Закон и порядок-19» (США). 2009г
04.15 «Комната смеха»

Культура
07:00 ПРОГРАММА МЕЖДУНАРОДНОГО ИНФОРМАЦИОННОГО КАНАЛА «ЕВРОНЬЮС» НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ
10:00 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
10:15 «Наблюдатель».
11:15 «Перри Мэйсон». Телесериал (США, 1964). Режиссер Р.Доннер.
12:10 «Антонио Сальери». Документальный фильм (Украина).
12:20 ЛИНИЯ ЖИЗНИ. Игорь Золотовицкий.
13:15 «Чудеса жизни». Документальный сериал (Великобритания). 1-я серия.
14:10 ЗОЛОТАЯ СЕРИЯ РОССИИ. «В лесах и на горах». Телесериал (Россия, 2010). Режиссер А.Холмский. 5-я серия.
15:00 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
15:10 НАСЛЕДНИКИ ГИППОКРАТА. «Николай Бурденко. Падение вверх». Документальный фильм.
15:35 «Суворов». Художественный фильм (Мосфильм, 1940). Режиссеры В.Пудовкин, М.Доллер.
17:20 Концерт Королевского оркестра Концертгебау. Солист Ефим Бронфман.
18:10 «Полиглот». Немецкий с нуля за 16 часов! N5.
19:00 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
19:15 ГЛАВНАЯ РОЛЬ
19:30 «Сати. Нескучная классика…» с Семеном Скигиным и Еленой Поповской.
20:15 «Правила жизни».
20:45 ОСТРОВА. Александр Збруев.
21:25 «Тем временем» с Александром Архангельским. Информационно-аналитическая программа
22:15 СПЕЦПРОЕКТ. «Запечатленное время. Некоторые подробности Большой истории». Документальные фильмы: «Люди» (1934). «Дома и люди» (1962).
23:20 «Гай Юлий Цезарь». Документальный фильм (Украина).
23:30 НОВОСТИ КУЛЬТУРЫ
23:50 «Кинескоп» с Петром Шепотинником. «64-й Берлинский МКФ».
00:30 ДОКУМЕНТАЛЬНАЯ КАМЕРА. «Детский мир».
01:10 С.Прокофьев. Концерт N3 для фортепиано с оркестром.
 

  • Top լուրեր
    Հարցում
    • Ո՞ր համայնքի ղեկավարն է լավ կատարում իր պարտականությունները.

      Ցույց տալ արդյունքները

      Loading ... Loading ...